9

Rafa kończy karierę... Uderzyło, mocno, z zaskoczenia. Smutny dzień dla całego sportu.

18

@kamyk_23 Tak, bo ten rząd do niczego się nie nadaje

27

@kamyk_23 Tak, złapie oddech bo kandydat KOalicji przegra i rządy Tuska się skończą

2

Tęsknię.


3

Dlatego teraz będzie grać dla RM.

0

@BorzyKrzys neonazistowska władza w Izraelu

1

@Popitek12 ojro lepsze

1

@NeroTFP1 prześlizgnął się, jak wielu innych w polskim dziennikarstwie. Ale wiedze i tak ma sporą, programy nieźle prowadzi.

1

@mekston dziwne że jeszcze Dodiev nie dołączył do dyskusji :)

0

@partymaker trudno powiedzieć, obie partie mają swoich dobrych prezydentów. W czasie I jak i II wojny światowej prezydentami byli Demokraci i jak widać na obu wojnach USA wyszło zwycięsko

2

@Encore niby tak, ale Rogerowi się należał też 1 Garros. Przez lata drugi najlepszy tenisista na mączce

0

@FcPortoFan1999 to akurat nie sondaż, a predykcja kto wygra

0

A nad administracją Biden-Harris nadal krąży widmo wojny totalnej na Bliskim Wschodzie oraz niedługo kolejna katastrofa naturalna na Florydzie (huragan Milton; btw. potwór)


8

The greatest domination in the history of sport


1

@Hosh w dobie kryzysu demograficznego każda kobieta, która urodziła co najmniej 1 dziecko, powinna mieć prawo do wcześniejszej emerytury, oczywiście im więcej dzieci, tym wcześniej.
Głupota całkowita jest wcześniejsza emerytura dla bezdzietnych kobiet

0

@MesQueUnClub96 z karnego się nie liczy

0

@FcPortoFan1999 Ale jeżeli większości nie będzie to i tak to przepchną jako Plan B. To słowa Kaczyńskiego. Tak jak mówiłem, każda kolejna władza w Polsce będzie pogłębiać chaos prawny. Każda kolejna POPiSowska władza.

0

Kaczyński zapowiada w nowej Konstytucji "Radę Stanu", jako organ, który miałby mieć "własną siłę" aby bronić w Polsce praworządności.

Śmierdzi na kilometr odpowiednikiem Rady Państwa z PRL. Dlatego powrotu PiSu do władzy nie jest żadnym dobrym rozwiązaniem,

5

Pena chciał pograć w siatkówkę


0

10

Jeden z wielu brazylijskich wałów

1

@PJ777 problemem nie jest liczba meczów tylko intensywność z jaką piłkarze muszą grać przez cały sezon. Meczów jest mniej więcej tyle samo co 15 lat temu

13

Ja tam mam szacunek do Carvajala za niektóre wypowiedzi, poza tym wielki wkład w ostatnie mistrzostwo Europy Hiszpanii. Dużo zdrowia.

0

Yusuf Dikec na swojej relacji na IG zasugerował, że przygotowuje się już do występu na IO w Los Angeles.

1

Taki Lewy jak za Flicka może zostać jeszcze co najmniej rok. Też pensja Lewego w następnym sezonie się zmniejszy, teraz jest największą.

3

@Encore Francja na tamtym Euro chyba miała najlepsza pake z wszystkich turniejów Deschampsa. A potem zdarzyła się Szwajcaria

2

@LeoMessiiBarcaPepa tu skrót całego tamtego meczu z Djokoviciem. Pełna dominacja


4

Tak się to robiło


0

@Encore DAZN wykupił prawa

3

Znamy losowanie Szlemu Sześciu Króli @mekston @agaFCB @Encore

Środa 16 października:
Medvedev - Sinner
Alcaraz - Rune

Czwartek 17 października:
Djoković - Medvedev/Sinner
Nadal - Alcaraz/Rune

Sobota 19 października: mecz o 3. miejsce i finał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?