1

@clyde tylko Iran mógłby to zrobić, jeżeli Izrael zaatakuje infrastrukturę jądrową Iranu to raczej będzie to oznaczać, że są pewni tego, że Iran nie będzie w stanie odpowiedzieć bronią jądrową.

1

Izrael ma najlepszą cenzurę wojskową na świecie. Wiadomo już, że część irańskich pocisków nie została przechwycona i uderzyła w różne cele w Izraelu. Ale w jakie nie wiadomo, tak samo o skali zniszczeń.
Izrael zagroził bezpośrednim atakiem na infrastrukturę nuklearną bądź naftową Iranu. W przypadku anihilacji potencjału nuklearnego Iranu, kraj Persów będzie musiał albo przyznać się do porażki albo doprowadzić do największego rakietowego ataku w historii.

0

Olmo zamiast Ferrana i już by było 6:0

2

Casado dostał szansę i spisuje się co najmniej dobrze, szkoda, że Xavi wolał Oriola

1

@MesQueUnClub96 wspaniała walka o 13 miejsce

0

@WiernyKibic111 na mnie największe wrażenie zrobiła scena odliczania do startu rakiety, ta muzyka, po prostu wow

1

@misterio 6 i 7 zadanie to poziom 7,8 klasy podstawówki.

5

@MessiForeverTheBest pod względem naukowym ma sens, nie ma na pewno nic co by na 100% było sprzeczne z teorią względności. Zresztą pierwszy obraz czarnej dziury z 2019r. był zbieżny z tym jak przedstawiona została Gargantua w filmie

6

Interstellar w kinie, wspaniałe przeżycie. Uczta audiowizualna, a co dopiero by było zobaczyć ten film w IMAXie. Zazdroszczę tym, którzy dzisiaj widzieli ten film po raz pierwszy. Zresztą widzę, że Mulitkino dało więcej seansów na ten tydzień, jest duży popyt.

3

@Encore kiedy jest locked jest najlepszy w tourze, lepszy niż Sinner

1

@Pnog37 mamy nadzieję, że Martinez nie zrobi trolla stulecia i nie usadzi Cristiano przez cały mecz

0

Na Polska-Portugalia jest takie zainteresowanie, że nawet bilety VIP po 2-2.5k zł/jeden schodzą nawet tego samego dnia.

0

@LionelM95 tak jak wyżej piszą koledzy, osoba do której wysłałeś wiadomość nie ma połączenia z internetem, dlatego jest "wysłano", w momencie uzyskania dostępu do internetu zmieni się na "dostarczono", a wyświetlenie wiadomości to pojawienie się ikonki profilu pod wiadomością.

1

Djoković 4 w rankingu a i tak omija Alcaraza, Sinnera i Meda w drodze do finału w Szanghaju xd

0

@Encore Martinez to trenerski pantofel, spokojnie Cristiano zagra na MŚ

1

@Sulimo czyli jednak nie unikną spadku

10

Dzisiaj na notatniku jadą po Carlo za taktykę. Tak samo by oberwał gdyby De Bruyne strzelił na 2:1 z Realem. Psim swędem wygrali LM i ZP dla "Viniciusa"

1

Coś pięknego, remisik i elegancko.

1

BRAWO Anglelitoo

1

ATM nie ma żadnej wieży w ataku na wrzutki w końcówce, słabo

1

Skasował fotoreportera, gratulacje

2

@MeMyselfAndI "no, dawać, dawać". Przecież to ewidentne

16

Ładna prowokacja. Ale w mediach będzie oczywiście cisza, zaczynając od C+
https://x.com/imanoleg_/status/1840489714035384700

0

@VeB 1899 po kursie 1.0

5

No, kończcie to i dajcie ten walkover męczennikom

0

Jest zapłacone za obronę tytułu? Jest.

1

0:0 można wziąć z pocałowaniem ręki

1

Wojtek na spokojnie bedzie miał przerwę reprezentacyjną by się przygotować.

0

@arasz1819 niczym z jakiegoś filmu. Chore

2

@kamiVeB nie każdy jest Cubarsim. Można byc złym, ale chłop po prostu albo nie ma skilla na 1. Skład albo został rzucony zbyt szybko na głęboką wodę. Innych opcji nie ma. Bardziej zaskakujące jest to że Martin jest w hierarchii przed Fortem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?