barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR Emoji które się nie wyświetla
2
Jesienią 2022r. dane wywiadowcze USA wskazywały na realną groźbę użycia taktycznej broni jądrowej przez Rosję w wojnie na Ukrainie. Biały Dom, za pośrednictwem byłego dyrektora CIA gen. Davida Petraeusa, zakomunikował wówczas Rosji, że w odpowiedzi USA zatopi Flotę Czarnomorską oraz zniszczy wszystkie siły lądowe i lotnicze Rosji na terenie Ukrainy. Ewentualne protesty ze strony Niemiec czy Francji zostałyby wówczas zignorowane. Swoją rolę w odciągnięciu Rosji od użycia broni jądrowej na Ukrainie mieli też premier Indii oraz przywódca Chin.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/byly-szef-cia-ujawnia-usa-wyslaly-rosji-powazne-ostrzezenie-moglyby-wejsc-do-wojny/ldcd0xv
10
@Krystian1588 w 2024 roku najlepiej żaden, wystarczy mieć włączonego Windows Defendera i adblocka w przeglądarce
0
@tristan87 jesteśmy pierwsi spośród tych z 0 pkt. Przed fair play jest liczenie punktów, bilansów wszystkich rywali, więc nasi rywale najlepiej zapunktowali
3
Coś pięknego. Unlimited talent @agaFCB @mekston @Encore
1
@fart jakby się zakończyło w ten sposób to w 1/16 moglibyśmy na Real trafić
1
@arasz1819 piekarni też nie skrytykujesz jak kupisz zły chleb, bo przecież nie jesteś piekarzem i żadnego chleba w życiu nie zrobiłeś?
2
@arasz1819 a Ty coś osiągnąłeś?
1
@aldewir w C+ siedzi Michał
0
@esem91 pijus, godnie zastępuje Hajte
2
@Kamiloos wygrałaby
6
Kij w ten mecz, MATS znowu udowadnia, że powinien odejść, nic z nim nie wygramy w Europie. Może chociaż ligi nie spieprzy, wygrać w niedziele trzeba.
2
Przecież to nie jest karny
0
@clyde rok i dwa lata temu zaczynaliśmy od piątek z Pilznem czy Antwerpia i potem byly ciężary
2
Adi Hutter, taktyka jak w FIFIE, długa laga na szybkiego inżyniera i jakoś to będzie
5
Stoi i się patrzy znowu. Katastrofalny występ.
3
Przecież to Monaco to tragedia, MATS nam przesrał mecz. Ciekawe kto go jeszcze bedzie bronił.
6
@NeroTFP1 i Frenkie
0
Ferran za Lewego, Rekin przynajmniej będzie presował
3
Monaco gra jak Stuttgart. Różnica jest taka, że Real ma bramkarza.
6
@BorzyKrzys Państwo będzie się przyznawać do działań wywiadowczych, które z definicji są nielegalne poza granicami tego państwa, padnę.
2
@Popitek12 w tenisie słaby rok
3
@MesQueUnClub96 z Ubera, w Wrocławiu. Z takim nie będę jeździł
2
@MesQueUnClub96 wysiadamy
0
@BorzyKrzys albo do trucia się w KFC
10
Tusk się wściekł i znowu zaatakował biednych meteorologów. Widać, że chce rządzić twardą ręką, ale to raczej nie są standardy unijne, a wschodnie.
0
@FanBarcYxD najważniejsze że wie gdzie postawić krzyżyk w dniu wyborów ;)
0
@Aragorn33 Tuskowi Zieloni nie są do niczego potrzebni, większość spokojna i bez nich.
15
Piękna akcja Wisły na dobranoc.
1
@Comentateiro Gundogan strzela jedną z główek i nie ma gadania