0

@HypeR Emoji które się nie wyświetla

2

Jesienią 2022r. dane wywiadowcze USA wskazywały na realną groźbę użycia taktycznej broni jądrowej przez Rosję w wojnie na Ukrainie. Biały Dom, za pośrednictwem byłego dyrektora CIA gen. Davida Petraeusa, zakomunikował wówczas Rosji, że w odpowiedzi USA zatopi Flotę Czarnomorską oraz zniszczy wszystkie siły lądowe i lotnicze Rosji na terenie Ukrainy. Ewentualne protesty ze strony Niemiec czy Francji zostałyby wówczas zignorowane. Swoją rolę w odciągnięciu Rosji od użycia broni jądrowej na Ukrainie mieli też premier Indii oraz przywódca Chin.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/byly-szef-cia-ujawnia-usa-wyslaly-rosji-powazne-ostrzezenie-moglyby-wejsc-do-wojny/ldcd0xv

10

@Krystian1588 w 2024 roku najlepiej żaden, wystarczy mieć włączonego Windows Defendera i adblocka w przeglądarce

0

@tristan87 jesteśmy pierwsi spośród tych z 0 pkt. Przed fair play jest liczenie punktów, bilansów wszystkich rywali, więc nasi rywale najlepiej zapunktowali

3

Coś pięknego. Unlimited talent @agaFCB @mekston @Encore


1

@fart jakby się zakończyło w ten sposób to w 1/16 moglibyśmy na Real trafić

1

@arasz1819 piekarni też nie skrytykujesz jak kupisz zły chleb, bo przecież nie jesteś piekarzem i żadnego chleba w życiu nie zrobiłeś?

2

@arasz1819 a Ty coś osiągnąłeś?

1

@aldewir w C+ siedzi Michał

0

@esem91 pijus, godnie zastępuje Hajte

2

@Kamiloos wygrałaby

6

Kij w ten mecz, MATS znowu udowadnia, że powinien odejść, nic z nim nie wygramy w Europie. Może chociaż ligi nie spieprzy, wygrać w niedziele trzeba.

2

Przecież to nie jest karny

0

@clyde rok i dwa lata temu zaczynaliśmy od piątek z Pilznem czy Antwerpia i potem byly ciężary

2

Adi Hutter, taktyka jak w FIFIE, długa laga na szybkiego inżyniera i jakoś to będzie

5

Stoi i się patrzy znowu. Katastrofalny występ.

3

Przecież to Monaco to tragedia, MATS nam przesrał mecz. Ciekawe kto go jeszcze bedzie bronił.

6

@NeroTFP1 i Frenkie

0

Ferran za Lewego, Rekin przynajmniej będzie presował

3

Monaco gra jak Stuttgart. Różnica jest taka, że Real ma bramkarza.

6

@BorzyKrzys Państwo będzie się przyznawać do działań wywiadowczych, które z definicji są nielegalne poza granicami tego państwa, padnę.

2

@Popitek12 w tenisie słaby rok

3

@MesQueUnClub96 z Ubera, w Wrocławiu. Z takim nie będę jeździł

2

@MesQueUnClub96 wysiadamy

0

@BorzyKrzys albo do trucia się w KFC

10

Tusk się wściekł i znowu zaatakował biednych meteorologów. Widać, że chce rządzić twardą ręką, ale to raczej nie są standardy unijne, a wschodnie.


0

@FanBarcYxD najważniejsze że wie gdzie postawić krzyżyk w dniu wyborów ;)

0

@Aragorn33 Tuskowi Zieloni nie są do niczego potrzebni, większość spokojna i bez nich.

15

Piękna akcja Wisły na dobranoc.


1

@Comentateiro Gundogan strzela jedną z główek i nie ma gadania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?