1

@jacob345 w tej kolejce nie udało, w ogóle nawet mnie nie przekierowało na stronę żeby kliknąć "kup bilet". Na drugim urządzeniu dostałem się na tę stronę, ale potem wywaliło błąd 404, więc nie wiem ile biletów zostało

0

@jacob345 ja byłem w kolejce od 8:30 do prawie 12:00

0

Niby wznowili przedsprzedaż PZPNowcy. Dalej jest redirect na stronę główną.

0

@Pressinho No tak, ale jak już wróci sprzedaż to cudownie się okaże że już nie ma żadnych miejsc

10

@Comentateiro Ale na szeroko pojęty obóz "demokratyczny" już tak

4

Ale sigma


8

@Comentateiro Wszystko spoko, ale dlaczego wierzysz w bajki PO?

3

Koniec przedsprzedaży, przekierowanie z strony kup bilet na stronę główną PZPN. Gówniane serwery (błąd 500), kiedy już dostałem się na stronę z biletami, najpierw był problem z wpisaniem kodu, potem przy przejściu do wyboru sektoru wystąpił błąd 404.
Ogólnie ładna przykrywka pod rozdanie biletów baronom, sponsorom i innym działaczom.

7

Tusk złamal dzisiaj Konstytucję RP i nie poniesie za to konsekwencji.

2

@Popitek12 geografia

1

@AlexDark00 Lewandowski could never. And we know that


1

Ultimate fighter.


0

@Barcanajlepszyteam zapytaj się losowego tenisisty, każdy Ci powie, że wygranie Wimbledonu czy RG jest większym marzeniem niż USO czy AO.

0

Dzisiaj potrzebny był punkt by walczyć realnie o 2. miejsce w tej grupie. Szkoda

0

@Sysia11 @FcPortoFan1999 to nie są takie same szlemy @mekston

0

@FcPortoFan1999 jedynie Thiem się wyłamywał

0

i tak Carlos Alcaraz wygrał większe szlemy w tym roku.

2

@Popitek12 factos

3

KMŚ to chory pomysł, do tej pory duże turnieje kończyły się w połowie lipca, ale tylko wąska grupa piłkarzy (głównie tyczy się to dużych zespołów) musialy grać aż tak długo. Reszta albo nie jechała na mistrzostwa albo przyjeżdżała z nich szybko. Ogólnie drużyny mogly się normalnie przygotowywać, a piłkarze z dużych turniejów byli wdrażani stopniowo.
Teraz całe drużyny będą jechać na KMŚ i najprawdopodobniej wiele europejskich drużyn będzie mogło rozpocząć wakacje w lipcu, a najlepsze dwie dopiero w połowie lipca, na 3 tygodnie przed rozpoczęciem lig. Gdzie tutaj miejsce na wypoczynek i presezon? Nie mam pojęcia. Czy ligę będą zaczynać drugie drużyny danych zespołów? No bo ja nie widzę tutaj żadnego innego rozsądnego wyjścia.

0

@Kamil689 Vinicius będzie mógł odejść do Premier League, Mbappe dostanie LS i Perez będzie mógł pójść po Haalanda

2

@MesQueUnClub96 it's over

0

@Aragorn33 Niemcy nie są dla nas zagrożeniem pod tym względem, problemem byłoby budowanie czegoś na wzór CPK np. na Węgrzech

4

@BorzyKrzys najgorsze jest że nawet jak nie będzie większości to część PiS może poprzeć ten kredyt

9

@macio_944 @Popitek12 wytłumacz mi to

6

Hahaha dobre.


0

@AtakMozna jest bardzo fajnie, bo jednak nawet 30 stopniowe upały we wrześniu to co innego niż w lipcu. Ale przydałby się deszcz...

0

Cristiano Ronaldo zrobi wszystko by wygrać Mundial w 2026 roku.

1

I jak tam, kuponik zagrany i bonusik na koncie? :) To teraz trzeba obrócić trzy razy heheh

2

Idziemy po TOP 2 w tej grupie. Jesteśmy liderem po 1. kolejce.
Zalewski? TOP.

0

Scott McTomianay, 2:2. Kiszyniów vibeeeeeees

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?