barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacob345 w tej kolejce nie udało, w ogóle nawet mnie nie przekierowało na stronę żeby kliknąć "kup bilet". Na drugim urządzeniu dostałem się na tę stronę, ale potem wywaliło błąd 404, więc nie wiem ile biletów zostało
0
@jacob345 ja byłem w kolejce od 8:30 do prawie 12:00
0
Niby wznowili przedsprzedaż PZPNowcy. Dalej jest redirect na stronę główną.
0
@Pressinho No tak, ale jak już wróci sprzedaż to cudownie się okaże że już nie ma żadnych miejsc
10
@Comentateiro Ale na szeroko pojęty obóz "demokratyczny" już tak
4
Ale sigma
8
@Comentateiro Wszystko spoko, ale dlaczego wierzysz w bajki PO?
3
Koniec przedsprzedaży, przekierowanie z strony kup bilet na stronę główną PZPN. Gówniane serwery (błąd 500), kiedy już dostałem się na stronę z biletami, najpierw był problem z wpisaniem kodu, potem przy przejściu do wyboru sektoru wystąpił błąd 404.
Ogólnie ładna przykrywka pod rozdanie biletów baronom, sponsorom i innym działaczom.
7
Tusk złamal dzisiaj Konstytucję RP i nie poniesie za to konsekwencji.
2
@Popitek12 geografia
1
@AlexDark00 Lewandowski could never. And we know that
1
Ultimate fighter.
0
@Barcanajlepszyteam zapytaj się losowego tenisisty, każdy Ci powie, że wygranie Wimbledonu czy RG jest większym marzeniem niż USO czy AO.
0
Dzisiaj potrzebny był punkt by walczyć realnie o 2. miejsce w tej grupie. Szkoda
0
@Sysia11 @FcPortoFan1999 to nie są takie same szlemy @mekston
0
@FcPortoFan1999 jedynie Thiem się wyłamywał
0
i tak Carlos Alcaraz wygrał większe szlemy w tym roku.
2
@Popitek12 factos
3
KMŚ to chory pomysł, do tej pory duże turnieje kończyły się w połowie lipca, ale tylko wąska grupa piłkarzy (głównie tyczy się to dużych zespołów) musialy grać aż tak długo. Reszta albo nie jechała na mistrzostwa albo przyjeżdżała z nich szybko. Ogólnie drużyny mogly się normalnie przygotowywać, a piłkarze z dużych turniejów byli wdrażani stopniowo.
Teraz całe drużyny będą jechać na KMŚ i najprawdopodobniej wiele europejskich drużyn będzie mogło rozpocząć wakacje w lipcu, a najlepsze dwie dopiero w połowie lipca, na 3 tygodnie przed rozpoczęciem lig. Gdzie tutaj miejsce na wypoczynek i presezon? Nie mam pojęcia. Czy ligę będą zaczynać drugie drużyny danych zespołów? No bo ja nie widzę tutaj żadnego innego rozsądnego wyjścia.
0
@Kamil689 Vinicius będzie mógł odejść do Premier League, Mbappe dostanie LS i Perez będzie mógł pójść po Haalanda
2
@MesQueUnClub96 it's over
0
@Aragorn33 Niemcy nie są dla nas zagrożeniem pod tym względem, problemem byłoby budowanie czegoś na wzór CPK np. na Węgrzech
4
@BorzyKrzys najgorsze jest że nawet jak nie będzie większości to część PiS może poprzeć ten kredyt
9
@macio_944 @Popitek12 wytłumacz mi to
6
Hahaha dobre.
0
@AtakMozna jest bardzo fajnie, bo jednak nawet 30 stopniowe upały we wrześniu to co innego niż w lipcu. Ale przydałby się deszcz...
0
Cristiano Ronaldo zrobi wszystko by wygrać Mundial w 2026 roku.
1
I jak tam, kuponik zagrany i bonusik na koncie? :) To teraz trzeba obrócić trzy razy heheh
2
Idziemy po TOP 2 w tej grupie. Jesteśmy liderem po 1. kolejce.
Zalewski? TOP.
0
Scott McTomianay, 2:2. Kiszyniów vibeeeeeees