1

@MesQueUnClub96 wygrał 2 szlemy

4

@Kgorecki2500 jak ktoś nie potrafi napisać angielskiego rozszerzonego na 30% po 12 latach nauki to pozdro

1

@MesQueUnClub96 no i to będzie skandal ale tak działa ranking

1

@MESSIah16 aborcja na życzenie nie powinna być finansowana z pieniędzy państwa.

3

Warszawa vs Mińsk, dymy!

1

@Kwiatek67 raczej za duży telefon dla kobiety, ale zależy, ogólnie cała seria S24 jest na TOPie @Jarek_psikuta

2

@fart Kowal zadowolony

1

Będzie znowu wielkie Parken

0

Zespoły z najtrudniejszymi przeciwnikami w fazie ligowej LM/LE wg średniego klubowego współczynnika UEFA rywali:
LM:
- Feyenoord - 74.8
- PSG - 74.0
- RB Salzburg - 71.7
...
- Barcelona - 64.1
...
- Real Madryt - 59.8

LE:
- IF Elfsborg - 44.2
- Bodo/Glimt - 42.8 (ciekawostka: Bodo zagra u siebie z Maccabbi Tel-Aviv, teoretycznie jedna z największych możliwych odległości między zespołami w rozgrywkach UEFA. Poza tym rywale Bodo będzie mieć dalekie wyjazdy do Norwegii: Porto, Karabch, Besiktas)
- Tottenham - 41.9

2

@juarez Messi tu miał 27 lat, Mbappe ma 25

0

@Marian_Pazdzioch były komentarze bardziej z rana przecież. Mecz był w środku nocy co też nie pomaga. JE Alcaraz jest najmocniejszy na naturalnych nawierzchniach (ziemia/trawa), a na USO i w następnych turniejach może być w słabej dyspozycji, tak jak rok temu.

1

@Barcanajlepszyteam wiem, ale RG nie pasuje pod tezę :) ja uważam, że po sezonie na mączce i trawie Alcaraz kolejny rok będzie miał słaba jesień, rok temu doszedł do SF na US Open ale gra nie wyglądała przekonująco

1

@Miszak swoje zrobił, ale jednak Rafa, chociażby w 2008 był lepszym tenisista IMO, miał też trudniejszego przeciwnika niż 2024 Djoković. Ale droga do końca kariery Alcaraza jeszcze długa i zobaczymy. Tak na prawdę za kilka miesięcy, jeżeli wygrałby AO, to już stałby się legendą tenisa, kompletując karierowego szlema.

0

@Popitek12 Zverev??

0

@MesQueUnClub96 w 2023 po porażce na RG się załamał sezon?

0

@Miszak Do Nadala jeszcze mu brakuje :)

0

@mekston tak, że "ćpun", "strzykawka wjechała" itd.

0

Patrząc na reakcje na FB, to Jannik Sinner jest troszkę finished.

1

@tomek8756 jest za Barceloną, ale Cristiano jest GOATem

13

Rządowi myślą, że z racji na to, że mają tak potężny skład i wygrali LM+LL, to każdy będzie się płaszczył przed nimi.
Nowy sezon to nowe rozdanie, wszyscy zaczynają od zera, nie ma żadnych dodatkowych punktów za zasługi z poprzedniego sezonu. Wręczali sobie trofea, a mają -4 już w sierpniu. Niech mają utartego nosa

3

-4, a w weekend jeszcze Betis. Fiu, fiu, panie Perez :D

2

@Romario87 Mpaypal

2

Jeżeli Kompany ogra Flicka, który wygrał z Bayernem wszystko, i to na wyjeździe to trochę wstyd będzie. Kiedy jak nie teraz ograć Bayern.

0

@El Plutoninho nie postawiłem

1

6:2 z Wolves by potem prawie odpaść z losową szwajcarską Servetką. Żenujący klub od 24 lutego 2022r.

1

Wisła > Chelsea

2

@Benz Grają dokładnie z takim podejściem.

2

Real Madryt myśli, że piłka nożna się skończyła.
Wygrana LM znowu po cudach, dołożona liga z dużą przewagą, sprowadzony Mbappe, wyremontowany stadion, finanse poukładane i myślą, że każdy teraz przed nimi będzie klękał i liczył na jak najmniejszy wymiar kary.

1

Jelena Rybakina wycofała się z US Open.

0

@bartas97 Ambasada czuwa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?