barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 wygrał 2 szlemy
4
@Kgorecki2500 jak ktoś nie potrafi napisać angielskiego rozszerzonego na 30% po 12 latach nauki to pozdro
1
@MesQueUnClub96 no i to będzie skandal ale tak działa ranking
1
@MESSIah16 aborcja na życzenie nie powinna być finansowana z pieniędzy państwa.
3
Warszawa vs Mińsk, dymy!
1
@Kwiatek67 raczej za duży telefon dla kobiety, ale zależy, ogólnie cała seria S24 jest na TOPie @Jarek_psikuta
2
@fart Kowal zadowolony
1
Będzie znowu wielkie Parken
0
Zespoły z najtrudniejszymi przeciwnikami w fazie ligowej LM/LE wg średniego klubowego współczynnika UEFA rywali:
LM:
- Feyenoord - 74.8
- PSG - 74.0
- RB Salzburg - 71.7
...
- Barcelona - 64.1
...
- Real Madryt - 59.8
LE:
- IF Elfsborg - 44.2
- Bodo/Glimt - 42.8 (ciekawostka: Bodo zagra u siebie z Maccabbi Tel-Aviv, teoretycznie jedna z największych możliwych odległości między zespołami w rozgrywkach UEFA. Poza tym rywale Bodo będzie mieć dalekie wyjazdy do Norwegii: Porto, Karabch, Besiktas)
- Tottenham - 41.9
2
@juarez Messi tu miał 27 lat, Mbappe ma 25
0
@Marian_Pazdzioch były komentarze bardziej z rana przecież. Mecz był w środku nocy co też nie pomaga. JE Alcaraz jest najmocniejszy na naturalnych nawierzchniach (ziemia/trawa), a na USO i w następnych turniejach może być w słabej dyspozycji, tak jak rok temu.
1
@Barcanajlepszyteam wiem, ale RG nie pasuje pod tezę :) ja uważam, że po sezonie na mączce i trawie Alcaraz kolejny rok będzie miał słaba jesień, rok temu doszedł do SF na US Open ale gra nie wyglądała przekonująco
1
@Miszak swoje zrobił, ale jednak Rafa, chociażby w 2008 był lepszym tenisista IMO, miał też trudniejszego przeciwnika niż 2024 Djoković. Ale droga do końca kariery Alcaraza jeszcze długa i zobaczymy. Tak na prawdę za kilka miesięcy, jeżeli wygrałby AO, to już stałby się legendą tenisa, kompletując karierowego szlema.
0
@Popitek12 Zverev??
0
@MesQueUnClub96 w 2023 po porażce na RG się załamał sezon?
0
@Miszak Do Nadala jeszcze mu brakuje :)
0
@mekston tak, że "ćpun", "strzykawka wjechała" itd.
0
Patrząc na reakcje na FB, to Jannik Sinner jest troszkę finished.
1
@tomek8756 jest za Barceloną, ale Cristiano jest GOATem
13
Rządowi myślą, że z racji na to, że mają tak potężny skład i wygrali LM+LL, to każdy będzie się płaszczył przed nimi.
Nowy sezon to nowe rozdanie, wszyscy zaczynają od zera, nie ma żadnych dodatkowych punktów za zasługi z poprzedniego sezonu. Wręczali sobie trofea, a mają -4 już w sierpniu. Niech mają utartego nosa
3
-4, a w weekend jeszcze Betis. Fiu, fiu, panie Perez :D
2
@Romario87 Mpaypal
2
Jeżeli Kompany ogra Flicka, który wygrał z Bayernem wszystko, i to na wyjeździe to trochę wstyd będzie. Kiedy jak nie teraz ograć Bayern.
0
@El Plutoninho nie postawiłem
1
6:2 z Wolves by potem prawie odpaść z losową szwajcarską Servetką. Żenujący klub od 24 lutego 2022r.
1
Wisła > Chelsea
2
@Benz Grają dokładnie z takim podejściem.
2
Real Madryt myśli, że piłka nożna się skończyła.
Wygrana LM znowu po cudach, dołożona liga z dużą przewagą, sprowadzony Mbappe, wyremontowany stadion, finanse poukładane i myślą, że każdy teraz przed nimi będzie klękał i liczył na jak najmniejszy wymiar kary.
1
Jelena Rybakina wycofała się z US Open.
0
@bartas97 Ambasada czuwa?