0

@FanBarcYxD najważniejsze że wie gdzie postawić krzyżyk w dniu wyborów ;)

0

@Aragorn33 Tuskowi Zieloni nie są do niczego potrzebni, większość spokojna i bez nich.

15

Piękna akcja Wisły na dobranoc.


1

@Comentateiro Gundogan strzela jedną z główek i nie ma gadania

2

2

@PatrykBarca 4:0 z Realem chyba ostatni wielki mecz w LM

5

@BorzyKrzys widzisz ten zestaw flag przy nicku i już wiesz że przeczytasz największą głupotę dnia.

14

Pomysł z KMŚ w czerwcu i lipcu jest skandaliczny, tym bardziej że po ich zakończeniu 3 tygodnie później już startują czołowe ligi. Ani miejsca na odpoczynek, ani presezon, nic.

1

@Gall Trzaskowski to mógłby być prezydentem jeżeli ten miałby jedynie funkcje reprezentacyjne tak jak prezydent Niemiec czy Węgier. Do sprawowania części władzy wykonawczej się nie nadaje

11

@BorzyKrzys Hot take: Sikorski byłby o wiele lepszym dla Polski kandydatem na prezydenta niż Trzaskowski. Nie mówię, że byłby dobry, tylko po prostu lepszy

1

@John_Doe no proszę, ciekawe dlaczego tamten artykuł zniknął i nie został przywrócony

3

@adi7adi8 takich dwóch się szczególnie wyróżnia :)
@FCB_dimiC i prawidłowo. Teraz Tusk przy władzy to trzeba trochę łaskawiej spojrzeć na PiS. Jak się znowu zamienią przy korycie to będzie zmiana układu, jak było przed 15 października ;)

8

Mówią, że starsi ludzie to tylko na PiS głosują i do kościoła latają, a patrząc po tym forum, to powiedziałbym, że jest całkowicie odwrotnie ;)

2

@kamyk_23 magiczne słowo "do".

5

@LaKnightYeah2000 w Polsce to ciężko się czymkolwiek chwalić, do wszystkiego mogą się dosrać, jak pobiegniesz pierwsze 10 km poniżej godziny to i tak się ktoś dowali, że słabo, bo dla niego dobry czas to poniżej 50 minut. Tych przykładów można mnożyć

0

Komentarz usunięty

1

Wpiszcie "tuskizm" w Google. Wyskoczy kawałek strony z Wikipedii, która nie istnieje

0

@FcPortoFan1999 cały dzień kolejka do kolejki, poddałem się.

0

@FcPortoFan1999 jakieś pół litra by się wypiło

0

Fonseca out @takisobiektos

1

Zagrzeb wstyd. Co za kompromitacja.

1

Bayern ładnie się ustawia w walce o TOP 8 z takim bilansem

2

5

Bayern zawsze na jesień w LM wpieprzy takiemu Dinamo czy innej Zvezdzie.

0

@MesQueUnClub96 za co szacunek?

0

Stuttgart gol, lubisz ich @MesQueUnClub96 ?

1

@mekston karne i tapiny. Nic na miarę jego możliwości

0

@SinMistico przecież to Dinamo jest cienkie, dopiero co wklepaliśmy 7 Valladolid i 4 Gironie

2

Flick będzie musiał osobiście zadbać o to by Baya przegrał pierwszy mecz na jesień w LM od 7 lat.

0

@szymonekk Nie wiadomo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?