barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FanBarcYxD najważniejsze że wie gdzie postawić krzyżyk w dniu wyborów ;)
0
@Aragorn33 Tuskowi Zieloni nie są do niczego potrzebni, większość spokojna i bez nich.
15
Piękna akcja Wisły na dobranoc.
1
@Comentateiro Gundogan strzela jedną z główek i nie ma gadania
2
@peetwithbarca @mekston @Popitek12 Rafa gra?
2
@PatrykBarca 4:0 z Realem chyba ostatni wielki mecz w LM
5
@BorzyKrzys widzisz ten zestaw flag przy nicku i już wiesz że przeczytasz największą głupotę dnia.
14
Pomysł z KMŚ w czerwcu i lipcu jest skandaliczny, tym bardziej że po ich zakończeniu 3 tygodnie później już startują czołowe ligi. Ani miejsca na odpoczynek, ani presezon, nic.
1
@Gall Trzaskowski to mógłby być prezydentem jeżeli ten miałby jedynie funkcje reprezentacyjne tak jak prezydent Niemiec czy Węgier. Do sprawowania części władzy wykonawczej się nie nadaje
11
@BorzyKrzys Hot take: Sikorski byłby o wiele lepszym dla Polski kandydatem na prezydenta niż Trzaskowski. Nie mówię, że byłby dobry, tylko po prostu lepszy
1
@John_Doe no proszę, ciekawe dlaczego tamten artykuł zniknął i nie został przywrócony
3
@adi7adi8 takich dwóch się szczególnie wyróżnia :)
@FCB_dimiC i prawidłowo. Teraz Tusk przy władzy to trzeba trochę łaskawiej spojrzeć na PiS. Jak się znowu zamienią przy korycie to będzie zmiana układu, jak było przed 15 października ;)
8
Mówią, że starsi ludzie to tylko na PiS głosują i do kościoła latają, a patrząc po tym forum, to powiedziałbym, że jest całkowicie odwrotnie ;)
2
@kamyk_23 magiczne słowo "do".
5
@LaKnightYeah2000 w Polsce to ciężko się czymkolwiek chwalić, do wszystkiego mogą się dosrać, jak pobiegniesz pierwsze 10 km poniżej godziny to i tak się ktoś dowali, że słabo, bo dla niego dobry czas to poniżej 50 minut. Tych przykładów można mnożyć
0
Komentarz usunięty
1
Wpiszcie "tuskizm" w Google. Wyskoczy kawałek strony z Wikipedii, która nie istnieje
0
@FcPortoFan1999 cały dzień kolejka do kolejki, poddałem się.
0
@FcPortoFan1999 jakieś pół litra by się wypiło
0
Fonseca out @takisobiektos
1
Zagrzeb wstyd. Co za kompromitacja.
1
Bayern ładnie się ustawia w walce o TOP 8 z takim bilansem
2
Legia 7:0 Wisła. Zapomniałem o tym meczu @FcPortoFan1999
https://x.com/Daniel_Heheszky/status/1836124004819603941
5
Bayern zawsze na jesień w LM wpieprzy takiemu Dinamo czy innej Zvezdzie.
0
@MesQueUnClub96 za co szacunek?
0
Stuttgart gol, lubisz ich @MesQueUnClub96 ?
1
@mekston karne i tapiny. Nic na miarę jego możliwości
0
@SinMistico przecież to Dinamo jest cienkie, dopiero co wklepaliśmy 7 Valladolid i 4 Gironie
2
Flick będzie musiał osobiście zadbać o to by Baya przegrał pierwszy mecz na jesień w LM od 7 lat.
0
@szymonekk Nie wiadomo