barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem w czym Rakitic w tym sezonie był gorszy od Fabsa?
0
Ten transfer jest już pewny.
0
Niech sobie ładuje ile chce byle nie Barcelonie.
3
Nie puszczą bo się Jacek na Jenifer Lopez zapaczy ;)
0
Bo tak chce TVP :D
0
Co? EDIT: poprawiłeś ;)
12
Jest Rakitic (na 99%), jest Rafinha, Halilovic. Ja tam się nie martwię o pomoc Barcy.
0
Cesc przyszedł w miejsce Lamparda
0
Fabregas powiedział ze jak nie Barca to tylko Arsenal. A tu przechodzi do Chelsea. MONEY MONEY MONEY!
2
Ja myśle, że Belgia wyjdzie z fazy grupowej i na tym się skończy. Nie rozumiem podniety nad tą drużyną (tak wiem mają m.in Hazarda).
0
Było 2010 teraz 2014. Ale ten czas leci...
0
Ney kontuzja. O ja pier...
7
off-top
Jakby ktoś był zainteresowany. Trailer FIFY 15 oczywiście z udziałem naszych piłkarzy i kibiców ;)
2
rzygam już tym MD i Sportem
0
Cesc musi zostać!! To materiał na najlepszego pomocnika świata.
0
no to fajnie
0
nie wierze
6
0
"jest za stary"
;D
4
Mnie ten mecz gów*o obchodzi już
0
Borussia gdyby nie kontuzje z taka gra mogła znowu wyelimiować Real.
0
Atletico już podczas spotkania z Barca ostatnio w końcówce spotkania już nie umiało biegać i w tym też i dla mnie zmęczenie było spodowane tym,że Real strzelił 3 gole w dogrywce.
1
Jeśli się wszystko ułoży to może kiedyś tez będziemy mieć Decime ;)
0
No bo to sa kibice sukcesu
7
Ala wschodni zachód :D
2
"Athletico" NA MIŁOŚĆ BOSKĄ!
0
To kiedy? W 1 minucie
12
Gratulacje od prawdziwych kibiców Barcy!
28
Od dnia 25 maja odnotowano spory wzrost nowych "kibiców" drużyny Królewskich w przedziale wiekowym 9-15 lat
0
Real musiał zapłacić 1,2 mld aby wreszcie wygrać LM.