1

No ok ale wtedy nie był czas wstrzymany?OK zwracam honor :)

0

Ale 1 raz widzę, żeby sędzia dodał aż 6 MINUT!!

1

Wczoraj było mi szkoda Chile, dziś Meksyku ale taki jest futbol. Wygrywa lepszy.

1

U mnie też :D

3

A mi sygnał poszed w TV i tyle z oglądania meczu :((

6

- Nie ukrywam, że chciałbym grać w Primera Division. To moje marzenie, ponieważ liga w Hiszpanii jest najlepsza na świecie - przyznał Rodriguez po wbiciu dwóch goli Urugwajowi.
Brać go do Barcy ;)

0

jaki wynik typujecie w meczu Kolumbia-Urugwaj? :) ja 2:1 dla Kolumbii.

3

Co tak nie doceniacie tej Kolumbii ja tam w meczu z Brazylią bede za nimi :)

1

Szkoda mi Chile ale czekam żeby Brazylia zagrała z jakaś drużyną z światowej czołówki. Zobaczymy wtedy jak sobie poradzą.

0

Do Barcy go xd

1

Grecja dawać bo chce zobaczyć jak Gmoch tańczy na stole :D

0

Fak 1:1 i jeszcze Grecja prowadzi...

1

normalnie wszystko chodzi aż miło :)

0

mi działa

4

Ok rozumiem hejt na Luisa, ale żeby od ciot go wyzywać?

6

A ty za głupi na pisanie takich komentarzy..

1

Ja oglądam Kolumbie :)

0

A to już inna sprawa...xD

0

I właśnie za to lubie Suareza ;) (gryzienie)

0

To powiedz to Zubi'emu...

0

Gender wszędzie :D

1

Ja oglądam :)

0

a nie wiem xd

0

Villa bardziej pasuje do repry niż Costa

0

Ludzie luzik bo tutaj nie potrzebna spine robicie

0

5:1.

0

Argentyna ich pyknie na raz ;)

1

No i Francja wyrasta na mistrza świata...xD

1

Obstawiam te drugie

0

Honduras z Bońkiem na czele wygrywa mundial xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?