barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No ok ale wtedy nie był czas wstrzymany?OK zwracam honor :)
0
Ale 1 raz widzę, żeby sędzia dodał aż 6 MINUT!!
1
Wczoraj było mi szkoda Chile, dziś Meksyku ale taki jest futbol. Wygrywa lepszy.
1
U mnie też :D
3
A mi sygnał poszed w TV i tyle z oglądania meczu :((
6
- Nie ukrywam, że chciałbym grać w Primera Division. To moje marzenie, ponieważ liga w Hiszpanii jest najlepsza na świecie - przyznał Rodriguez po wbiciu dwóch goli Urugwajowi.
Brać go do Barcy ;)
0
jaki wynik typujecie w meczu Kolumbia-Urugwaj? :) ja 2:1 dla Kolumbii.
3
Co tak nie doceniacie tej Kolumbii ja tam w meczu z Brazylią bede za nimi :)
1
Szkoda mi Chile ale czekam żeby Brazylia zagrała z jakaś drużyną z światowej czołówki. Zobaczymy wtedy jak sobie poradzą.
0
Do Barcy go xd
1
Grecja dawać bo chce zobaczyć jak Gmoch tańczy na stole :D
0
Fak 1:1 i jeszcze Grecja prowadzi...
1
normalnie wszystko chodzi aż miło :)
0
mi działa
4
Ok rozumiem hejt na Luisa, ale żeby od ciot go wyzywać?
6
A ty za głupi na pisanie takich komentarzy..
1
Ja oglądam Kolumbie :)
0
A to już inna sprawa...xD
0
I właśnie za to lubie Suareza ;) (gryzienie)
0
To powiedz to Zubi'emu...
0
Gender wszędzie :D
1
Ja oglądam :)
0
a nie wiem xd
0
Villa bardziej pasuje do repry niż Costa
0
Ludzie luzik bo tutaj nie potrzebna spine robicie
0
5:1.
0
Argentyna ich pyknie na raz ;)
1
No i Francja wyrasta na mistrza świata...xD
1
Obstawiam te drugie
0
Honduras z Bońkiem na czele wygrywa mundial xD