barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zawodzi hahahaha
2
Mecze sparingowe a wy dramatyzujecie jakby to był półfinał LM. Spokojnie ;)
6
W tym czasie jest przecież mecz Barcy ;)
13
"Martin Hamsik" a on nie ma na imię Marek?
9
już nie lamentuj tak..
0
ciekawe...
3
Oficjalnie: TVP nie pokaże meczu Celtic - Legia...
1
Innym przykładem jest Izrael. W jaki sposób znajduje się w UEFA?
4
Na facebooku fcbarca.com jest wszystko wyjaśnione.
3
Hummels jest starszy (chyba), powolniejszy, mniej zwrotny a i Boateng jeszcze na PO potrafi grać.
2
Brawo MU :D
0
Pewnie w 94 min wyrównają...
3
Ty.
0
Ironia...
0
Jaka ta Barca słaba, przegrywamy z jakaś amatorska druzyna. Lucho out bo znowu dostaniemy wpieprz od Realku.
8
zajebi*te zdjecie :)
41
Pozytywny koleś z tego Ter Stegena :D
0
Dupy nie pokazał xd
0
Wdroljak tragedia te karne :P
0
Legia o.O
0
Bateria xd
15
"Ter Steven" haha xD
2
Stop wymuszania poleceń ;)
1
Mnie zawsze cieszy porażka największego rywala. ;)
0
1 dobra bramka Lewego i już narzekanie, że nie gra u nas...
3
Sport.pl to jedno gów*o.
1
Bardzo kreatywny komentarz, ile nad nim myślałeś miesiąc?
4
http://www.futhead.com/14/squads/15005057/
Co powiecie na taki skład?
PS za Cuadrado może być Alves.
2
Barcelona taki wielki klub a korzystają z Windowsa XP. :D
11
ja na ta stronke wchodze ze 20 razy dziennie