0

zawodzi hahahaha

2

Mecze sparingowe a wy dramatyzujecie jakby to był półfinał LM. Spokojnie ;)

6

W tym czasie jest przecież mecz Barcy ;)

13

"Martin Hamsik" a on nie ma na imię Marek?

9

już nie lamentuj tak..

0

ciekawe...

3

Oficjalnie: TVP nie pokaże meczu Celtic - Legia...

1

Innym przykładem jest Izrael. W jaki sposób znajduje się w UEFA?

4

Na facebooku fcbarca.com jest wszystko wyjaśnione.

3

Hummels jest starszy (chyba), powolniejszy, mniej zwrotny a i Boateng jeszcze na PO potrafi grać.

2

Brawo MU :D

0

Pewnie w 94 min wyrównają...

3

Ty.

0

Ironia...

0

Jaka ta Barca słaba, przegrywamy z jakaś amatorska druzyna. Lucho out bo znowu dostaniemy wpieprz od Realku.

8

zajebi*te zdjecie :)

41

Pozytywny koleś z tego Ter Stegena :D

0

Dupy nie pokazał xd

0

Wdroljak tragedia te karne :P

0

Legia o.O

0

Bateria xd

15

"Ter Steven" haha xD

2

Stop wymuszania poleceń ;)

1

Mnie zawsze cieszy porażka największego rywala. ;)

0

1 dobra bramka Lewego i już narzekanie, że nie gra u nas...

3

Sport.pl to jedno gów*o.

1

Bardzo kreatywny komentarz, ile nad nim myślałeś miesiąc?

4

http://www.futhead.com/14/squads/15005057/
Co powiecie na taki skład?
PS za Cuadrado może być Alves.

2

Barcelona taki wielki klub a korzystają z Windowsa XP. :D

11

ja na ta stronke wchodze ze 20 razy dziennie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?