barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
OT: Na tej Ukrainie to jakieś jaja już są :(
1
Legia kompromituje sie na razie ale mi ich nie szkoda :D
1
koleś nie prowokuj już wiecej..
1
Ehhh te niemcy, okropny kraj...
12
hahaha "żądzi"
0
a Neymar to do końca sezonu nie zagra czy co bo nie wiem?
0
haha, wszędzie spina na Sport.pl, na rm.pl, że Messi dostał ZP
1
Dobra, już koniec tego mundialu. Nie mogę się doczekać pierwszego meczu Barcy :D
4
Pamietajcie Messi jest tylko CZŁOWIEKIKEM, nie robotem który będzie przez cała swoja kariere strzelał mnostwo goli i bedzie ciagle biegac.
2
Szkoda Argentyny ale jak myslałem - o mistrzostwie zadecydowala jedna akcja.
2
Argentina do boju! :)
9
Jaki klub tacy admini..
2
Jeeeeeeest! Luis witamy w Barcelonie!
4
Gdzie sa ci którzy pisali ze Holandia rozniesie Argentyne???
0
Masche na DP w następnym sezonie!
0
3
WTF?
8
Co mnie obchodzi że oni "zasługują". W finale znajdzie sie ten kto wygra ten mecz.
5
Chyba ty upadłeś tym komentarzem ;)
9
Ja sie bardziej cieszę z transferu Luisa :D
3
Wenger...
15
"Lepiej mądrze stać niż głupio biegać"...
2
Argentyna do boju!!
4
Niech idzie, marnował się w Barcelonie.
0
Oh moja Argentyno wygraj dziś z Holandią a Messi niech pyknie 2 brameczki ;)
0
No dobra niech odchodzi...
2
Jeden normalny!
2
Niemcy brawo są w finale a Brazylijczyków wogóle mi nie szkoda, cały turniej na farcie
2
Brawo Niemcy! :) hahahaha
0
Ja tam kibicuje Niemcom bo nie lubie tych nurkow z Brazylii