0

OT: Na tej Ukrainie to jakieś jaja już są :(

1

Legia kompromituje sie na razie ale mi ich nie szkoda :D

1

koleś nie prowokuj już wiecej..

1

Ehhh te niemcy, okropny kraj...

12

hahaha "żądzi"

0

a Neymar to do końca sezonu nie zagra czy co bo nie wiem?

0

haha, wszędzie spina na Sport.pl, na rm.pl, że Messi dostał ZP

1

Dobra, już koniec tego mundialu. Nie mogę się doczekać pierwszego meczu Barcy :D

4

Pamietajcie Messi jest tylko CZŁOWIEKIKEM, nie robotem który będzie przez cała swoja kariere strzelał mnostwo goli i bedzie ciagle biegac.

2

Szkoda Argentyny ale jak myslałem - o mistrzostwie zadecydowala jedna akcja.

2

Argentina do boju! :)

9

Jaki klub tacy admini..

2

Jeeeeeeest! Luis witamy w Barcelonie!

4

Gdzie sa ci którzy pisali ze Holandia rozniesie Argentyne???

0

Masche na DP w następnym sezonie!

0

3

WTF?

8

Co mnie obchodzi że oni "zasługują". W finale znajdzie sie ten kto wygra ten mecz.

5

Chyba ty upadłeś tym komentarzem ;)

9

Ja sie bardziej cieszę z transferu Luisa :D

3

Wenger...

15

"Lepiej mądrze stać niż głupio biegać"...

2

Argentyna do boju!!

4

Niech idzie, marnował się w Barcelonie.

0

Oh moja Argentyno wygraj dziś z Holandią a Messi niech pyknie 2 brameczki ;)

0

No dobra niech odchodzi...

2

Jeden normalny!

2

Niemcy brawo są w finale a Brazylijczyków wogóle mi nie szkoda, cały turniej na farcie

2

Brawo Niemcy! :) hahahaha

0

Ja tam kibicuje Niemcom bo nie lubie tych nurkow z Brazylii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?