0

Hahahahahahahahahahhahahahahahahahah

3

Już myślałem że w Madrycie..

1

Powiesisz sie przez to?

2

Akurat o Suareza jestem spokojny wiem, że wkomponuje się w zespół

3

Ten czarny kot w meczu z Elche na początek sezonu to nie był przypadek :P

2

Martino wróć! Fabs wróć! Alexis wróć! Stare, dobre czasy wróć!

1

Ja jestem też :D

2

Tv trwam.

3

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Mascherano Mathieu Alba - Rakitic Busquets Rafinha - Suarez Messi Neymar #fcblive

0

1-1.

0

Niech Sevilla wygra, przynajmniej przed Real wejdzie w tabeli.

3

Kibice sukcesu, którzy po 1 meczu już wszystkich wywalają..

0

Trzeba się pogodzić z tą porażką, byli lepsi. Przecież po jednym meczu nie traci się szans na mistrzostwo, ba mamy jeszcze 1 pkt przewagi nad Realem. Ja wierze w ten zespół, nie wiem jak wy, że w Czerwcu możemy grać w Berlinie o puchar LM. VeB!

1

Ciągle ten Cesc i Alexis. Ja pierd....

1

Nie ma to jak pisać, że w PAŹDZIERNIKU Barca straciła szanse na tytuły tylko przez 1 mecz.
FUCK LOGIC -_-

0

Kurde niech ten Vermaelen wraca to może Masche już na ŚO nie bedzie grał a na DM.

0

Zawsze i wszędzie Barca królem będzie!

13

Kibice sukcesu OUT
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce VeB!

1

Wyp***dalaj.

0

www.gran-derbiHD.pl/specjalnie_dla_ciebie

6

Boże widzisz a nie banujesz...

4

Bravo
Alves-Bartra-Mathieu-Alba
Mascherano
Rakitic-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar

Mój wymarzony skład, choć pewnie na DM bedzie Busi

0

0

W sobotę to my ich rozjedziem ;D

3

Real bez Ronaldo teraz to o 60% gorsza drużyna.

1

Liverpool dawać!! Jak najbardziej zmęczyć Real przed GD.

4

Sam jesteś patałachem. Szacunku trochę...

0

Wp, onet jedna rodzina... Nie czytać tych amatorów którzy uważają sie za redaktów.

1

Doping LOL

0

MESSSISISISIS BÓG ASYSTA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?