barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahahahahahahahahhahahahahahahahah
3
Już myślałem że w Madrycie..
1
Powiesisz sie przez to?
2
Akurat o Suareza jestem spokojny wiem, że wkomponuje się w zespół
3
Ten czarny kot w meczu z Elche na początek sezonu to nie był przypadek :P
2
Martino wróć! Fabs wróć! Alexis wróć! Stare, dobre czasy wróć!
1
Ja jestem też :D
2
Tv trwam.
3
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Mascherano Mathieu Alba - Rakitic Busquets Rafinha - Suarez Messi Neymar #fcblive
0
1-1.
0
Niech Sevilla wygra, przynajmniej przed Real wejdzie w tabeli.
3
Kibice sukcesu, którzy po 1 meczu już wszystkich wywalają..
0
Trzeba się pogodzić z tą porażką, byli lepsi. Przecież po jednym meczu nie traci się szans na mistrzostwo, ba mamy jeszcze 1 pkt przewagi nad Realem. Ja wierze w ten zespół, nie wiem jak wy, że w Czerwcu możemy grać w Berlinie o puchar LM. VeB!
1
Ciągle ten Cesc i Alexis. Ja pierd....
1
Nie ma to jak pisać, że w PAŹDZIERNIKU Barca straciła szanse na tytuły tylko przez 1 mecz.
FUCK LOGIC -_-
0
Kurde niech ten Vermaelen wraca to może Masche już na ŚO nie bedzie grał a na DM.
0
Zawsze i wszędzie Barca królem będzie!
13
Kibice sukcesu OUT
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce VeB!
1
Wyp***dalaj.
0
www.gran-derbiHD.pl/specjalnie_dla_ciebie
6
Boże widzisz a nie banujesz...
4
Bravo
Alves-Bartra-Mathieu-Alba
Mascherano
Rakitic-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar
Mój wymarzony skład, choć pewnie na DM bedzie Busi
0
http://gfycat.com/GroundedMatureJackal# xD
0
W sobotę to my ich rozjedziem ;D
3
Real bez Ronaldo teraz to o 60% gorsza drużyna.
1
Liverpool dawać!! Jak najbardziej zmęczyć Real przed GD.
4
Sam jesteś patałachem. Szacunku trochę...
0
Wp, onet jedna rodzina... Nie czytać tych amatorów którzy uważają sie za redaktów.
1
Doping LOL
0
MESSSISISISIS BÓG ASYSTA