barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lucho jaki dresiarz.
2
INIESTA STRZEL to z tej 16..
6
Pique lepiej gra od Rakiticia w pomocy.. do czego to doszło
0
Rakitic gra na złej pozycji. znowu stoi przy prawej linii..
0
Bo Lucho tak chce.
2
rm.pl rodem z paleolitu wiec siedzisz na naszej stronce i prowokujesz. nieźle.
0
na ławce
0
Pytajcie się jeszcze 1000 RAZY o ten nasz ból.. Jak wam sie nie podoba co piszemy to nie wchodzcie tu.
3
Oj bardzo ale to bardzo boli nas dupa kibice Realu i zamiast oglądać mecz to siedziecie i piszecie jaki mamy ogromny ból dupy.
0
03.05.2014 Barça – Getafe 2:2 (La Liga)
Szkoda, że wtedy zremisowaliśmy ten mecz.
0
Dobry mecz, klepa w paru akcjach fajna. VeB!
0
1
Ronaldo C. (Rzut karny)
ahhahahahahahahaha nie moge ahahahahah
3
Więcej tych kropek, więcej.
0
Lepiej późno niż wcale :)
4
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10847801_732132590212498_7177471720709643240_n.jpg?oh=73a357ffef8f3ed9d1e55de063b8f7ef&oe=5515C437
haha jakie dzieci z tych redaktorów na rm.pl :D
0
jakie dałny tam są...
12
Złota Płetwa dla Ronaldo :P
3
Suarez by nie strzelił xD
0
rakitic
0
Brawo dla SUareza za ładne podanie
1
A myślałem, że nie wpadła :D
2
Nazwijmy tą stronę antycr7.com. Ludzie niech sobie strzela, co mnie on obchodzi. Najważniejsze jest aby jutro wygrać w derbach.
0
TerStegen - Douglas Bartra Mathieu Adriano - Rakitic Samper Iniesta - Rafinha Munir Pedro #fcblive
1
Już widzę co sie dzieje na rm.pl Ból dupy: poziom hiper super max.
0
Chryste Panie WOOOOOOOOOOW
0
BUSI KURWA BOHATER
0
Gooool JAPIEIEIDKDKDKDKDKKE
1
Podaj kieliszek bo polewam.
5
Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Xavi Mascherano Busquets - Messi Suarez Neymar