1

Nikogo. I tak z najlepszymi trzeba bedzie zagrać o final

0

No tak twoje argumenty tez sa za tym ze obie ligi sa emocjonujace. Lecz istnienie stereotyp ze PL zawsze bedzie ta fajniejsza liga

1

Chyba z gabinetu lekarskiego :P

0

Ja napisze tak. Premier League nie jest teraz najlepsza liga swiata ponieważ jej kluby nie grają tak dobrze jak kluby hiszpańskie. Lecz PL jest najatrakcyjniejsze liga dla kibica ponieważ kluby z czołówki tracą punkty z outsiderami, lub np takie spektakle jak derby Londynu, Anglii.Takie jest moje zdanie

0

Jeest! Pieknie Monaco :)

7

Przeciez to jest "ekspert" dla TVP.

0

Jestem ciekaw gry Monaco, kibicuje im w tym meczu. Wiem, że drużyna kupiona przez hajs lecz nie przepadam za Arsenalem... No ale spotkanie Barca vs Arsenal byłoby ciekawe no ale dobra pomieszalo mi sie, niech wygra lepszy :)

3

Luis Sanchez, oj Szpaku emeryturka czeka lecz jego odejście mogłoby uderzyc w TVP ale jest Laskowski, lecz jeśli drugim komentatorem ma dostac np. Iwański to..

0

No to 3 goli w takim razie dzięki za poprawę

0

Kluczem w rewanżu będzie strzelić jako pierwsi bramke. Wtedy city będzie musiało strzelić 2 bramki

0

Dokładnie. Na CN nie stacimy 2 bramek

2

Ta może od razu 100:0 i 101 goli Messiego

1

To co rozpoczynamy kolejna serię zwycięstw?

0

Kur.a krew mnie zalewa kiedy czytam te komentarze. Wiedzy lament ale to typowo polskie.

0

Na Camp Nou będzie inny mecz. Taki wynik wystarcza

0

ruleta :D

0

MATS rośnie nam nowy superbramkarz :)

0

ło luju poprzeczka

0

SUAREZ JAK W ANGLI JEDZIEMY Z NIMI

0

Hymn

0

H0OOOOO SUAREZ

0

ładnie

0

W mur :D

0

0

http://hdmecze.com/channel1.php
łapcie na razie bez zadnych lagow :)

0

heh suuuuuuuuuucho

14

Borussia gra dzisiaj ;-)

0

Jeszcze 24 godziny do wielkiego meczu :)
VeB!

2

Real aka Fart Madryt

5

Ja pierdziele czekam na Bilbao na wyjeździe bo wtedy z taką grą przesraja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?