barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nikogo. I tak z najlepszymi trzeba bedzie zagrać o final
0
No tak twoje argumenty tez sa za tym ze obie ligi sa emocjonujace. Lecz istnienie stereotyp ze PL zawsze bedzie ta fajniejsza liga
1
Chyba z gabinetu lekarskiego :P
0
Ja napisze tak. Premier League nie jest teraz najlepsza liga swiata ponieważ jej kluby nie grają tak dobrze jak kluby hiszpańskie. Lecz PL jest najatrakcyjniejsze liga dla kibica ponieważ kluby z czołówki tracą punkty z outsiderami, lub np takie spektakle jak derby Londynu, Anglii.Takie jest moje zdanie
0
Jeest! Pieknie Monaco :)
7
Przeciez to jest "ekspert" dla TVP.
0
Jestem ciekaw gry Monaco, kibicuje im w tym meczu. Wiem, że drużyna kupiona przez hajs lecz nie przepadam za Arsenalem... No ale spotkanie Barca vs Arsenal byłoby ciekawe no ale dobra pomieszalo mi sie, niech wygra lepszy :)
3
Luis Sanchez, oj Szpaku emeryturka czeka lecz jego odejście mogłoby uderzyc w TVP ale jest Laskowski, lecz jeśli drugim komentatorem ma dostac np. Iwański to..
0
No to 3 goli w takim razie dzięki za poprawę
0
Kluczem w rewanżu będzie strzelić jako pierwsi bramke. Wtedy city będzie musiało strzelić 2 bramki
0
Dokładnie. Na CN nie stacimy 2 bramek
2
Ta może od razu 100:0 i 101 goli Messiego
1
To co rozpoczynamy kolejna serię zwycięstw?
0
Kur.a krew mnie zalewa kiedy czytam te komentarze. Wiedzy lament ale to typowo polskie.
0
Na Camp Nou będzie inny mecz. Taki wynik wystarcza
0
ruleta :D
0
MATS rośnie nam nowy superbramkarz :)
0
ło luju poprzeczka
0
SUAREZ JAK W ANGLI JEDZIEMY Z NIMI
0
Hymn
0
H0OOOOO SUAREZ
0
ładnie
0
W mur :D
0
http://hdmecze.com/channel1.php
0
http://hdmecze.com/channel1.php
łapcie na razie bez zadnych lagow :)
0
heh suuuuuuuuuucho
14
Borussia gra dzisiaj ;-)
0
Jeszcze 24 godziny do wielkiego meczu :)
VeB!
2
Real aka Fart Madryt
5
Ja pierdziele czekam na Bilbao na wyjeździe bo wtedy z taką grą przesraja