barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz czas zeby wylac zlosc na City i wywiezc wynik jak z tamtego sezonu :)
0
Ja sie nie martwie o lige. Jest jeszcze GD a taki Real w tamtym sezonie na koncu to poprzegrywal z Celta lub remis z Valladoid.
4
Error 502 Ray ID: 1bc47420557f05d5
pozdro
0
Pierdolcie wiecej tych newsow jako ze Barca jest taka fajna a na pewno beda wygrywac
1
Jak przegramy to nie koniec walki o lige. jest jeszcze gran derbi i real gra tez trudne spotkania. tak wiem my tez musimy grac swoje..
0
Ale zlot HD sie szykuje po meczu :)
0
Jeśli przegramy to ja bym wszystko wladowal na Lige Mistrzow
1
16 się odzywa...
0
co to z tymi gwiazdkami?
2
A ile osób tu sie interesuje polska liga?
0
Chyba nie lecz 20 marca w Polsce ma wystapic czesciowe zacmienie Słonca ;)
3
Porto czy Bazylea szykujcie się na real już
0
Tak.
4
Nawet nie 1/4 a 1/8 ;)
1
ahhahahahaha xddddddddddd
0
Hymn
1
I te komentarze na rm.pl. Kocham to
1
Cristiano bóg nadchodzi...
3
BUSI NO POEZJA
0
blisko blisko....
0
Kasia :D
0
aj Messi
2
w kosmos xd
0
Niesamowity wyczyn Wasiljewa w kwalifikacjach! Rosjanin skoczył 254 metry, czyli o cztery metry dalej od wczorajszego, rewelacyjnego rekordu świata Petera Prevca. Niestety, Wasiljew skoku nie ustał
wow ;p
0
Suarez mam nadzieje ze wejdzie na zmeczona obrone levante i cos strzeli. A najlepiej jakby wszedl za Neymara ;)
4
kur.a dlaczego ten nebros jeszcze bana nie dostał???
0
Morze to morze ;p
2
"ah wiatr zawiał" XD
0
W mur.
0
Bayern, czas na rewanż