1

Teraz czas zeby wylac zlosc na City i wywiezc wynik jak z tamtego sezonu :)

0

Ja sie nie martwie o lige. Jest jeszcze GD a taki Real w tamtym sezonie na koncu to poprzegrywal z Celta lub remis z Valladoid.

4

Error 502 Ray ID: 1bc47420557f05d5
pozdro

0

Pierdolcie wiecej tych newsow jako ze Barca jest taka fajna a na pewno beda wygrywac

1

Jak przegramy to nie koniec walki o lige. jest jeszcze gran derbi i real gra tez trudne spotkania. tak wiem my tez musimy grac swoje..

0

Ale zlot HD sie szykuje po meczu :)

0

Jeśli przegramy to ja bym wszystko wladowal na Lige Mistrzow

1

16 się odzywa...

0

co to z tymi gwiazdkami?

2

A ile osób tu sie interesuje polska liga?

0

Chyba nie lecz 20 marca w Polsce ma wystapic czesciowe zacmienie Słonca ;)

3

Porto czy Bazylea szykujcie się na real już

0

Tak.

4

Nawet nie 1/4 a 1/8 ;)

1

ahhahahahaha xddddddddddd

0

Hymn

1

I te komentarze na rm.pl. Kocham to

1

Cristiano bóg nadchodzi...

3

BUSI NO POEZJA

0

blisko blisko....

0

Kasia :D

0

aj Messi

2

w kosmos xd

0

Niesamowity wyczyn Wasiljewa w kwalifikacjach! Rosjanin skoczył 254 metry, czyli o cztery metry dalej od wczorajszego, rewelacyjnego rekordu świata Petera Prevca. Niestety, Wasiljew skoku nie ustał
wow ;p

0

Suarez mam nadzieje ze wejdzie na zmeczona obrone levante i cos strzeli. A najlepiej jakby wszedl za Neymara ;)

4

kur.a dlaczego ten nebros jeszcze bana nie dostał???

0

Morze to morze ;p

2

"ah wiatr zawiał" XD

0

W mur.

0

Bayern, czas na rewanż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?