barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja napiszę tak:
Gdyby Barca wygrywala po 5-0 każdy mecz a real przegrywał każdy mecz po 5-0 to obawy przed klasykiem u mnie będą zawsze. To jest wyjątkowy mecz, liczy się forma w danym dni, więc nie pisalbym że pewnie pokonamy real real.
0
Wg mnie jest, wszystko sie może zdarzyć :D
0
ROOONALDUUUUU Z BANIAKA
0
GOOOOOOOL HUNTI!! schale jedziecie z nimi :)))
3
GOGOGOGOGOGOGOGOGOL Schalke jeszcze 2 :)))
3
Niech United wygra, nie lubie kanonierów... ale to już inna historia.
0
Czy tylko u mnie jest tabela na rm.pl? :)
1
-1
uhuhuhu, piździ w madrycie, po 22 ma byc nawet -4.
3
Error 502 Ray ID: 1c3eafc5a0320aea
Bad gateway
4
LIDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER :DDDDD
0
Ludzie co za roznica 5-1 a 8-0 i tak te wyniki daja tylko 3 punkty
1
30-30!
0
Dobrze jest, po przerwie strzelic na 2-0 i juz spokoloko :)
0
PEDRO LEJE :D
0
jaki szczupaczek ;d
4
Ok nie spamujcie już tymi komentarzami z rm.pl, jak ktoś chce to sam poczyta na fioletowej.
0
"Irina odeszła, skończył się Real"
Piękne słowa ;)
1
2015.03.07, godz. 18:52, ImageX7
Ancelotti: Taktyka na dzisiejszy mecz? Na Mentosa.
XD
0
Oj real jak mi przykro, jak mi przykro ;-)
13
2015.03.07, godz. 18:29, Sigurrde
Uratować nas z taka gra może jedynie symulka w polu karnym.. To do dzieła Cris
0
GOOOOOOOOOOOOOOL :-)
0
Mamy finał!!! :D
1
Sergio stoi, będzie dobrze :)
0
bratobójczy ja pierdziele :D
0
Komentarz usunięty
0
0
Iwański, Jasina, "Rzewłakow", Szpaku ja nie daje rady juz z tymi komentatorami z tvp, jedynie Laska trzymie poziom
0
Komentarz usunięty
0
Szpaq ma racje po co sie zajezdać przed waznymi meczami, spokojnie.
1
Teraz jeszcze Bilbao i pięknie