barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Prowadzimy a wy już swoje.. Żal to czytać
0
GOOOOOOOOOOOOOOL
1
Koniec. Czekam na rewanż ;-)
0
koke co to bylo
0
http://24-beststream.eu/viewpage.php?page_id=1
łapcie po angielsku wiec cos zrozumiecie ;d
0
El Capitano Grzmot w mur :D
0
jaki faul Mazic...
0
wejdz na rojadirecta tam na zakladke z meczem i pisze tam smartphone
19
ROnaldo raczki w góre hahahahaha xd
5
Tak myślę, że za tydzień Malaga może powalczyć o remis z bialasami
1
Dlaczego myślicie że Atletico urwie nam punkty? W styczniu wygraliśmy z nimi 3 razy w tym na Calderon. Oczywiście wszystko zależy od formy bo za miesiąc może być różnie.
1
Piket dobrze mówisz wygramy ligę!
2
Komentarz usunięty
0
W poprzednim sezonie Malaga w przedostatniej kolejce urwała punkty atleti oby malaga urwala także realowi w następnej kolejce
1
Będą mieć potrójna koronę... Z dupy
1
Na rm.pl same jelopy niech lepiej się szykują na ciężki mecz z Atletico
0
Koleś który pisał że jeśli real się nie potknie to utnie se jaja: mam screena
0
Będzie tak jak w tamtym sezonie - liga rozstrzygnie sie z Atleti oby tym razem korzystnie
0
W dupe z wami, real tam zremisuje tez i znowu bedzie -4 powiadam wam ;)
1
no to Sevilla prosze o remis z realem teraz
2
HAHAHAHAHAHHAHAHA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
STRZELAJ KURWA
0
Matje :D
0
Raz wg was Rakitic jest lepszy od Cesca teraz nie ten poziom. No ale typowe
0
Ale sie ten mecz dzisiaj dluzy
0
hahaha Bacca znejmarzył xd
0
SUAREZ :ddddddddddddddddddddddddddd
1
NEJMAASAR
ON POWRACA
0
luisem suarez co ty pieprzysz
0
MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESI