4

Prowadzimy a wy już swoje.. Żal to czytać

0

GOOOOOOOOOOOOOOL

1

Koniec. Czekam na rewanż ;-)

0

koke co to bylo

0

http://24-beststream.eu/viewpage.php?page_id=1
łapcie po angielsku wiec cos zrozumiecie ;d

0

El Capitano Grzmot w mur :D

0

jaki faul Mazic...

0

wejdz na rojadirecta tam na zakladke z meczem i pisze tam smartphone

19

ROnaldo raczki w góre hahahahaha xd

5

Tak myślę, że za tydzień Malaga może powalczyć o remis z bialasami

1

Dlaczego myślicie że Atletico urwie nam punkty? W styczniu wygraliśmy z nimi 3 razy w tym na Calderon. Oczywiście wszystko zależy od formy bo za miesiąc może być różnie.

1

Piket dobrze mówisz wygramy ligę!

2

Komentarz usunięty

0

W poprzednim sezonie Malaga w przedostatniej kolejce urwała punkty atleti oby malaga urwala także realowi w następnej kolejce

1

Będą mieć potrójna koronę... Z dupy

1

Na rm.pl same jelopy niech lepiej się szykują na ciężki mecz z Atletico

0

Koleś który pisał że jeśli real się nie potknie to utnie se jaja: mam screena

0

Będzie tak jak w tamtym sezonie - liga rozstrzygnie sie z Atleti oby tym razem korzystnie

0

W dupe z wami, real tam zremisuje tez i znowu bedzie -4 powiadam wam ;)

1

no to Sevilla prosze o remis z realem teraz

2

HAHAHAHAHAHHAHAHA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

STRZELAJ KURWA

0

Matje :D

0

Raz wg was Rakitic jest lepszy od Cesca teraz nie ten poziom. No ale typowe

0

Ale sie ten mecz dzisiaj dluzy

0

hahaha Bacca znejmarzył xd

0

SUAREZ :ddddddddddddddddddddddddddd

1

NEJMAASAR
ON POWRACA

0

luisem suarez co ty pieprzysz

0

MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESI

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?