4

Neymar to jest to :D

0

Barca i tak ma najpiekniejszy

0

nie przebije rekordu :)

1

Mudzyn Benteke i 1-0 dla Aston z Totkami

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

I kij, czerwona kartka ustaliła mecz. Szkoda ale szacunek dla Błękitnych!

0

2-0 ale to będzie ciężki mecz

0

Lepiej niz Ronaldo, przynajmniej nie w głowe :D

0

3.

1

Messi pikował jak tupolew :D

0

sedzia zas za tym ronaldo

0

HAHAHA ROZNY PO RAZ kolejny lepiej NIZ real :D

0

1 POLOWA padaka, w 2 juz lepiej
MVP dla mnie xavi
minuta 69 xD

1

ok po co na maxa grac, czekaja nas ciezkie spotkania , juz najblizsza sobote
VEB!

0

alwesz xddddddddddddd

7

ten usmieszek xD

0

OO fak :|

0

Skład z Neymarem z jednej strony dobrze bo Może się odblokuję lecz Z drugiej mógłby powachac trochę ławki

0

nie wiem co to redrube ale wiem co to RedTube, jak chcesz to wpisz to w Google i wejdź w grafika ;-)

0

Może by tak RedTube by się zareklamowalo-

2

Barca była wtedy po porażce z realem, A teraz jest po zwycięstwie

1

Komentarz usunięty

28

Na rm.pl porównują gramade do psg czy Manchesteru City, nie no ja kur.a leje XDDDD

0

Ok to nie to xdddd

1

39

real po zwycięstwie 9-1 z granada, staje się faworytem do zdobycia wszystkich trofeów a ronaldo wygra złota piłkę
Źródło: hala dzieci

3

1-0 wystarczy, Teraz liczą się tylko 3 punkty
VeB!

0

Daglas niech zagra ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?