barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem na futbolhd (bez premium) i nie laguje oby tak dalej!
0
Przecież to jest jakiś azerski kanał więc nie spodziewaj się polskiego komentarza
0
Tak tutaj
0
E no to jest mój stream xd
0
http://idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm
0
nie
0
Miniole :]
1
http://idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm
Łapcie linka, jest tam teraz mecz Mu - Liverpool a wieczorem bedzie GD!
U mnie chodzi idealnie a jakosc taka ze nawet na full screen mozna ogladac :)
1
Staridż!! :D
1
MATA ale zajebał :D
0
http://idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm
macie tu linka, zapiszcie sobie jbc. Są już zapowiedzi do GD, wiem ze z azerbejdzanu ale byle mecz byl bez lagow ;]
0
najtanszy z canal + kosztuje 69 zl, mozna tez kupic za 20 zł ale canal + tylko przez pierwsze 2 miesiace
1
Tam pisze ze aktywacja konta = wykupienie premium :)
0
Podziel się swoją opinią... Ah liczyłem na Prevca lecz Freund patrzac na caly sezon bardziej zasluzyl ;)
0
Oby, oby! :D
0
2
Kuźwa za przeproszeniem ale znowu bajern na tvp zamiast naszego meczu no aż mnie krew zalewa
0
Wg mnie dobre losowanie, dobrze ze 1? Mecz mamy w Paryżu. Na pewno mamy szansę
A liczę też że Atletico zepnie się na real i bialasy odpadna ;-)
0
Własnie jestem ciekaw jak to bedzie z Pucharem Konfederacji 2021 w Katarze, też w listopadzie a moze sie nie odbeda?
4
Barca-Chelsea... oh wait
1
https://www.facebook.com/video.php?v=10153328179809305
coś pieknego :)
Ps widze ze nasz ekspert czytelnik wrocil dzis, ostatni jego post byl z 31 sierpnia
1
Na szczęście w bramce realu w niedzielę będzie stał "kret iker".
0
Mamy ćwierćfinal!!
0
Jest 1-0 bardzo dobry wynik, niech dograja dobrze 2 polowe. Po co sie męczyć na real
1
Nasri debil.
2
Piątek.
0
Losowanie chyba w ten piątek a transmisja pewnie na Eurosport
0
Monaco nie zawalcie tego, prosze.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty