1

Jestem na futbolhd (bez premium) i nie laguje oby tak dalej!

0

Przecież to jest jakiś azerski kanał więc nie spodziewaj się polskiego komentarza

0

Tak tutaj

0

E no to jest mój stream xd

0

nie

0

Miniole :]

1

http://idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm
Łapcie linka, jest tam teraz mecz Mu - Liverpool a wieczorem bedzie GD!
U mnie chodzi idealnie a jakosc taka ze nawet na full screen mozna ogladac :)

1

Staridż!! :D

1

MATA ale zajebał :D

0

http://idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm
macie tu linka, zapiszcie sobie jbc. Są już zapowiedzi do GD, wiem ze z azerbejdzanu ale byle mecz byl bez lagow ;]

0

najtanszy z canal + kosztuje 69 zl, mozna tez kupic za 20 zł ale canal + tylko przez pierwsze 2 miesiace

1

Tam pisze ze aktywacja konta = wykupienie premium :)

0

Podziel się swoją opinią... Ah liczyłem na Prevca lecz Freund patrzac na caly sezon bardziej zasluzyl ;)

0

Oby, oby! :D

0

2

Kuźwa za przeproszeniem ale znowu bajern na tvp zamiast naszego meczu no aż mnie krew zalewa

0

Wg mnie dobre losowanie, dobrze ze 1? Mecz mamy w Paryżu. Na pewno mamy szansę
A liczę też że Atletico zepnie się na real i bialasy odpadna ;-)

0

Własnie jestem ciekaw jak to bedzie z Pucharem Konfederacji 2021 w Katarze, też w listopadzie a moze sie nie odbeda?

4

Barca-Chelsea... oh wait

1

https://www.facebook.com/video.php?v=10153328179809305

coś pieknego :)
Ps widze ze nasz ekspert czytelnik wrocil dzis, ostatni jego post byl z 31 sierpnia

1

Na szczęście w bramce realu w niedzielę będzie stał "kret iker".

0

Mamy ćwierćfinal!!

0

Jest 1-0 bardzo dobry wynik, niech dograja dobrze 2 polowe. Po co sie męczyć na real

1

Nasri debil.

2

Piątek.

0

Losowanie chyba w ten piątek a transmisja pewnie na Eurosport

0

Monaco nie zawalcie tego, prosze.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?