barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeej, super, ważne 3 punkty. Super mecz Rakiety i Suareza. Teraz czas na jakis remisik realu.
PS pozdro dla tych, którzy wyczuwali strate punktów po 1 połowie ;)
0
Co ten z ta pizza Leszek?...
2
Messi to człowiek a nie robot, spokojnie na real bedzie gotowy
0
Powinien zaraz strzelac z lewej ale mi to wisi ;)
1
Już jutro: Suarez zły po zejściu z boiska. Transfer do PSG blisko!
1
Ney mógł zejsc ale odpocznie z Rayo
0
Suarez dał Messiemu Szacun
0
Ja pitole narzekacie, my tez musimy kiedys zagrac mecz jak real. a obrona i bramkarz dobrze graja ze nie stracilismy bramki.
1
Enrique skills :D
0
Czo ten Rakitic
0
prosze bardzo :)
2
prędki jestes tamta strona to paleolit
0
Rafa może dostanie szanse z Villarrealem :D
0
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Bartra Mathieu Alba - Rakitic Mascherano Xavi - Messi Suarez Neymar #fcblive
1
Ale Ronaldo jest skszydłowym i gra z kontuzja....
6
Villarreal będzie miało ciezko, mało odpoczynku po LE ale jest nadzieja na gorszy dzien realu ;)
6
Kamil nie dał rady. Ta kontuzja na pewno zaklocila przygotowania do mś, ale z dobrymi skokami Stocha, Żyły i Murańki jest szansa na dobry wynik w drużynowce
1
Nikogo. I tak z najlepszymi trzeba bedzie zagrać o final
0
No tak twoje argumenty tez sa za tym ze obie ligi sa emocjonujace. Lecz istnienie stereotyp ze PL zawsze bedzie ta fajniejsza liga
1
Chyba z gabinetu lekarskiego :P
0
Ja napisze tak. Premier League nie jest teraz najlepsza liga swiata ponieważ jej kluby nie grają tak dobrze jak kluby hiszpańskie. Lecz PL jest najatrakcyjniejsze liga dla kibica ponieważ kluby z czołówki tracą punkty z outsiderami, lub np takie spektakle jak derby Londynu, Anglii.Takie jest moje zdanie
0
Jeest! Pieknie Monaco :)
7
Przeciez to jest "ekspert" dla TVP.
0
Jestem ciekaw gry Monaco, kibicuje im w tym meczu. Wiem, że drużyna kupiona przez hajs lecz nie przepadam za Arsenalem... No ale spotkanie Barca vs Arsenal byłoby ciekawe no ale dobra pomieszalo mi sie, niech wygra lepszy :)
3
Luis Sanchez, oj Szpaku emeryturka czeka lecz jego odejście mogłoby uderzyc w TVP ale jest Laskowski, lecz jeśli drugim komentatorem ma dostac np. Iwański to..
0
No to 3 goli w takim razie dzięki za poprawę
0
Kluczem w rewanżu będzie strzelić jako pierwsi bramke. Wtedy city będzie musiało strzelić 2 bramki
0
Dokładnie. Na CN nie stacimy 2 bramek
2
Ta może od razu 100:0 i 101 goli Messiego
1
To co rozpoczynamy kolejna serię zwycięstw?