1

Jeej, super, ważne 3 punkty. Super mecz Rakiety i Suareza. Teraz czas na jakis remisik realu.
PS pozdro dla tych, którzy wyczuwali strate punktów po 1 połowie ;)

0

Co ten z ta pizza Leszek?...

2

Messi to człowiek a nie robot, spokojnie na real bedzie gotowy

0

Powinien zaraz strzelac z lewej ale mi to wisi ;)

1

Już jutro: Suarez zły po zejściu z boiska. Transfer do PSG blisko!

1

Ney mógł zejsc ale odpocznie z Rayo

0

Suarez dał Messiemu Szacun

0

Ja pitole narzekacie, my tez musimy kiedys zagrac mecz jak real. a obrona i bramkarz dobrze graja ze nie stracilismy bramki.

1

Enrique skills :D

0

Czo ten Rakitic

0

prosze bardzo :)

2

prędki jestes tamta strona to paleolit

0

Rafa może dostanie szanse z Villarrealem :D

0

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Bartra Mathieu Alba - Rakitic Mascherano Xavi - Messi Suarez Neymar #fcblive

1

Ale Ronaldo jest skszydłowym i gra z kontuzja....

6

Villarreal będzie miało ciezko, mało odpoczynku po LE ale jest nadzieja na gorszy dzien realu ;)

6

Kamil nie dał rady. Ta kontuzja na pewno zaklocila przygotowania do mś, ale z dobrymi skokami Stocha, Żyły i Murańki jest szansa na dobry wynik w drużynowce

1

Nikogo. I tak z najlepszymi trzeba bedzie zagrać o final

0

No tak twoje argumenty tez sa za tym ze obie ligi sa emocjonujace. Lecz istnienie stereotyp ze PL zawsze bedzie ta fajniejsza liga

1

Chyba z gabinetu lekarskiego :P

0

Ja napisze tak. Premier League nie jest teraz najlepsza liga swiata ponieważ jej kluby nie grają tak dobrze jak kluby hiszpańskie. Lecz PL jest najatrakcyjniejsze liga dla kibica ponieważ kluby z czołówki tracą punkty z outsiderami, lub np takie spektakle jak derby Londynu, Anglii.Takie jest moje zdanie

0

Jeest! Pieknie Monaco :)

7

Przeciez to jest "ekspert" dla TVP.

0

Jestem ciekaw gry Monaco, kibicuje im w tym meczu. Wiem, że drużyna kupiona przez hajs lecz nie przepadam za Arsenalem... No ale spotkanie Barca vs Arsenal byłoby ciekawe no ale dobra pomieszalo mi sie, niech wygra lepszy :)

3

Luis Sanchez, oj Szpaku emeryturka czeka lecz jego odejście mogłoby uderzyc w TVP ale jest Laskowski, lecz jeśli drugim komentatorem ma dostac np. Iwański to..

0

No to 3 goli w takim razie dzięki za poprawę

0

Kluczem w rewanżu będzie strzelić jako pierwsi bramke. Wtedy city będzie musiało strzelić 2 bramki

0

Dokładnie. Na CN nie stacimy 2 bramek

2

Ta może od razu 100:0 i 101 goli Messiego

1

To co rozpoczynamy kolejna serię zwycięstw?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?