0

Ludzie najważniejsze 3 punkt, dalej trzymiemy się Realu

0

JEEEEEST! Boże jak ja sie ciesze :D

0

Jestem mile zaskoczony grą Polaków oby tak dalej

0

Zgłoszenia traktujemy bardzo poważnie, -,-

6

Zgłaszajcie tego typa kibic000

0

Na co liczyliscie że rsss urwie punkty realowi na wyjeździe?

0

Na antenie Eurosportu jest teraz transmitowany finał pucharu Azji
Australia-Korea Płd.

0

Wygramy z nimi 3 razy. VeB!

0

Stoch 1 po pierwszej serii! 9,5 pkt przewagi na drugim Veltą

3

Jak nie wstyd tym zawodnikom-szmatom grać dla innej reprezentacji no ale hajs musi się zgadzać

1

Niech Francja albo Hiszpania rozpierdoli tych brudasów

0

Nienawidzę tych katarczyków wszystko pod nich. Petrohajs je**ny

0

Heh fajnie sie czyta takie artykuły jak dany gracz jest już w Barcie

1

Kątr. Pozdro 600

0

Na 85% jesteśmy w 1/2

1

Przecież Szpaq był w studiu Mś handball to było wiadome ze nie bedzie komentowal

2


prosze bardzo

3

Czego sie nie robi do wyswietlen :P

4

Nie kupimy ;-)

0

Suarez tez by chcial postrzelać...

0

Jak sie jakies dziecko drże xD

0

pogotowie???

1

najważniejsze ze prowadzimy. VeB!

0

No i teraz z górki :)

0

I tak dalej dla HD ceer będzie królem bogiem itp.

0

1-1. .

1

O luju masche na defie, montoya na po i jeszcze rafinha
Brawo Lucho

0

Zawsze Barca miała zniżkę formy w styczniu a tu my gramy co raz lepiej a Real słabnie w sile.

0

Wtf? Serio jest remis. Mózg rozjechany xd

1

"Umów wygasających wraz z końcem 2014 roku nie przedłużyły Castrol, Continental oraz Johnson & Johnson. Te firmy poszły śladem Sony oraz Emirates, które wcześniej zdecydowały się na zakończenie współpracy z FIFA."
Dobrze tak Fifie, śmierc mafjozom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?