3

Luis Sanchez, oj Szpaku emeryturka czeka lecz jego odejście mogłoby uderzyc w TVP ale jest Laskowski, lecz jeśli drugim komentatorem ma dostac np. Iwański to..

0

No to 3 goli w takim razie dzięki za poprawę

0

Kluczem w rewanżu będzie strzelić jako pierwsi bramke. Wtedy city będzie musiało strzelić 2 bramki

0

Dokładnie. Na CN nie stacimy 2 bramek

2

Ta może od razu 100:0 i 101 goli Messiego

1

To co rozpoczynamy kolejna serię zwycięstw?

0

Kur.a krew mnie zalewa kiedy czytam te komentarze. Wiedzy lament ale to typowo polskie.

0

Na Camp Nou będzie inny mecz. Taki wynik wystarcza

0

ruleta :D

0

MATS rośnie nam nowy superbramkarz :)

0

ło luju poprzeczka

0

SUAREZ JAK W ANGLI JEDZIEMY Z NIMI

0

Hymn

0

H0OOOOO SUAREZ

0

ładnie

0

W mur :D

0

0

http://hdmecze.com/channel1.php
łapcie na razie bez zadnych lagow :)

0

heh suuuuuuuuuucho

14

Borussia gra dzisiaj ;-)

0

Jeszcze 24 godziny do wielkiego meczu :)
VeB!

2

Real aka Fart Madryt

5

Ja pierdziele czekam na Bilbao na wyjeździe bo wtedy z taką grą przesraja

1

Niech sędzia pomaga. Wszystkie chwyty dozwolone

0

Przy takiej sytuacji musimy liczyć na potknięcie realu

0

Fajne zdjęcie ;-)

0

O 16 najprawdopodobniej

4

Podaj kieliszek bo polewam.

1

Aguero, gotze ,kurtuła WTF?

6

ALaba za co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?