barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Luis Sanchez, oj Szpaku emeryturka czeka lecz jego odejście mogłoby uderzyc w TVP ale jest Laskowski, lecz jeśli drugim komentatorem ma dostac np. Iwański to..
0
No to 3 goli w takim razie dzięki za poprawę
0
Kluczem w rewanżu będzie strzelić jako pierwsi bramke. Wtedy city będzie musiało strzelić 2 bramki
0
Dokładnie. Na CN nie stacimy 2 bramek
2
Ta może od razu 100:0 i 101 goli Messiego
1
To co rozpoczynamy kolejna serię zwycięstw?
0
Kur.a krew mnie zalewa kiedy czytam te komentarze. Wiedzy lament ale to typowo polskie.
0
Na Camp Nou będzie inny mecz. Taki wynik wystarcza
0
ruleta :D
0
MATS rośnie nam nowy superbramkarz :)
0
ło luju poprzeczka
0
SUAREZ JAK W ANGLI JEDZIEMY Z NIMI
0
Hymn
0
H0OOOOO SUAREZ
0
ładnie
0
W mur :D
0
http://hdmecze.com/channel1.php
0
http://hdmecze.com/channel1.php
łapcie na razie bez zadnych lagow :)
0
heh suuuuuuuuuucho
14
Borussia gra dzisiaj ;-)
0
Jeszcze 24 godziny do wielkiego meczu :)
VeB!
2
Real aka Fart Madryt
5
Ja pierdziele czekam na Bilbao na wyjeździe bo wtedy z taką grą przesraja
1
Niech sędzia pomaga. Wszystkie chwyty dozwolone
0
Przy takiej sytuacji musimy liczyć na potknięcie realu
0
Fajne zdjęcie ;-)
0
O 16 najprawdopodobniej
4
Podaj kieliszek bo polewam.
1
Aguero, gotze ,kurtuła WTF?
6
ALaba za co?