barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem dobrej myśli co do meczu. Myślę że nie będzie tak jak ze RSSS.
8
Nieodgwizdany karny, nie uznany gol. no po prostu mogło być ze 6-0 ;)
6
Niestety lecz zawsze kibice będą sie smiac z wypowiedzi Xavi'ego ponieważ istnieje już taki stereotyp i tego sie nie zmieni.
0
"skszydłowy"
2
Chciałem zobaczyć mecz Atletico-Real
Puścili trening Atletico :-)
1
Pięknie Atletico tak trzymać. Po manite!
0
Komentarz nie odnosi się do tematu dyskusji :-)
0
Anglik w Barcelonie jakoś dziwnie to wygląda ale koleś jest niezły
1
Kolejny plus także za te linki ze już nie trzeba kopiowac tylko klik i już :)
0
Wszystko elegancko wygląda, działa także. Brawa dla redakcji.
0
kolejny raz to widzę dzisiaj
0
E no do jaj napisałem ;)
0
Dałem 3000 zł i 15 tysięcy lat wyszło :D
0
Haha jaki zlot hala dzieci po meczu.
1
Cieszcie sie białasy ze prowadzicie w tabeli bo na koniec maja to my będziemy na tronie!
2
Oni jadą już na takim farcie od paru meczy (nie licząc RSSS), że Atletico wreszcie im dokopie!
0
wylew jest jak wygrywaja, jak przegrywaja to zaden nie przyjdzie na strone
0
0
Kto zanurkował? a ok juz wiem
1
Nie bedzie drugiego RSSS, teraz Atletico może nas tylko uratować
0
hah Ramos, James a teraz jeszcze Bale utyka. no nieźle
1
nieziemski... aha
0
Realowcy chcą Hierro na obrone z Atletico xd
0
koniec meczu zajrze za godzine na livesports z nadzieja na dobry wynik dla Sevilli
0
Vitolo prawie
2
Sevillo prosimy cie chociaż ten remis, dacie rade! Vamos!
7
Tak na zawsze
1
Wyjdźmy na ulice, poblokujmy drogi dla Lol Lol'a. Bądźmy jak górnicy xD
0
3 luty 2015 - koniec ze spamem lolololola. Piękny dzień
0
Z jednej strony Lol lol czasami napisał coś pożytecznego ale czasami jak napisał komentarz to krew mnie zalewała.