1

Jestem dobrej myśli co do meczu. Myślę że nie będzie tak jak ze RSSS.

8

Nieodgwizdany karny, nie uznany gol. no po prostu mogło być ze 6-0 ;)

6

Niestety lecz zawsze kibice będą sie smiac z wypowiedzi Xavi'ego ponieważ istnieje już taki stereotyp i tego sie nie zmieni.

0

"skszydłowy"

2

Chciałem zobaczyć mecz Atletico-Real
Puścili trening Atletico :-)

1

Pięknie Atletico tak trzymać. Po manite!

0

Komentarz nie odnosi się do tematu dyskusji :-)

0

Anglik w Barcelonie jakoś dziwnie to wygląda ale koleś jest niezły

1

Kolejny plus także za te linki ze już nie trzeba kopiowac tylko klik i już :)

0

Wszystko elegancko wygląda, działa także. Brawa dla redakcji.

0

kolejny raz to widzę dzisiaj

0

E no do jaj napisałem ;)

0

Dałem 3000 zł i 15 tysięcy lat wyszło :D

0

Haha jaki zlot hala dzieci po meczu.

1

Cieszcie sie białasy ze prowadzicie w tabeli bo na koniec maja to my będziemy na tronie!

2

Oni jadą już na takim farcie od paru meczy (nie licząc RSSS), że Atletico wreszcie im dokopie!

0

wylew jest jak wygrywaja, jak przegrywaja to zaden nie przyjdzie na strone

0

0

Kto zanurkował? a ok juz wiem

1

Nie bedzie drugiego RSSS, teraz Atletico może nas tylko uratować

0

hah Ramos, James a teraz jeszcze Bale utyka. no nieźle

1

nieziemski... aha

0

Realowcy chcą Hierro na obrone z Atletico xd

0

koniec meczu zajrze za godzine na livesports z nadzieja na dobry wynik dla Sevilli

0

Vitolo prawie

2

Sevillo prosimy cie chociaż ten remis, dacie rade! Vamos!

7

Tak na zawsze

1

Wyjdźmy na ulice, poblokujmy drogi dla Lol Lol'a. Bądźmy jak górnicy xD

0

3 luty 2015 - koniec ze spamem lolololola. Piękny dzień

0

Z jednej strony Lol lol czasami napisał coś pożytecznego ale czasami jak napisał komentarz to krew mnie zalewała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?