barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczęśliwego nowego 2015 roku życzę wszystkim użytkownikom. Oby za rok lepiej wspominaliśmy wydarzenia sportowe związane z Barcą ;)
5
Boże widzisz a nie banujesz
6
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10906071_777006352385277_9141299193981367558_n.jpg?oh=d4e2337b35dadb18932304b71d19a9fa&oe=54F9B4B6
:D
0
Widze Fenrir nudzi się podczas swojej przerwy za pewno od gimby...
2
2-1 dla Milanu.
2
Bo Perez xD
5
#winafranco
0
Zaraz przyjdzie ten koleś z linkiem i wszystko wyjasni
0
Jak widzę te uśmiechnięte mordy na zdjęciu to mi sie nie dobrze robi.
1
Stoch na 4 miejscu z 12. Brawo!
0
hohoho Vermaelen ile procent no ale można było się tego spodziewac ;D
5
Masip wiecej procent od Pinto xD
0
U mnie w fifie ultimate team Firmino zawsze był najlepszym zawodnikiem :D
0
Ramos i po meczu..
0
Fajny wynik na koniec roku. Obyśmy za 12 miesięcy lepiej wspominali rok 2015 oczywiście ze względów sportowych ;)
0
Piękna akcja!
0
Bartra jaki luj
0
Roberto nice
0
Słupek Xdd.
0
Jeśli Montoya gra w 1 składzie to wiedz, że coś sie dzieje.
0
Jest Sandro ale zamiast Roberto Halilovic..
30
I tak nie będzie miał Real 6 pucharów xD
0
CR7 goli sobie nastuka przynajmniej ;)
0
No ok ale pisze o drużynach z podobnym potencjałem.
0
Wchodzę na stronę, patrzę Barca gra z MC. I myśle na kogo trafił Real, pewnie Na schalke lub basel. I bingo..
5
Murawa hahahahahaha
5
A i jeszcze jedno:
Nie ma to jak skreślać drużyny po 15 kolejkach w lidze.
2
ale czy ja pisze, że TY akurat tak napisałeś. Pisze o przecietnym użytkowniku.
7
Po PSG: ubóstwiamy każdego, lucho genialny taktyk
Po Getafe: prawie wszyscy out, lucho to marionetka zarządu itp. itd.
1
Suarez xDDDDDDDD