1

Szczęśliwego nowego 2015 roku życzę wszystkim użytkownikom. Oby za rok lepiej wspominaliśmy wydarzenia sportowe związane z Barcą ;)

5

Boże widzisz a nie banujesz

0

Widze Fenrir nudzi się podczas swojej przerwy za pewno od gimby...

2

2-1 dla Milanu.

2

Bo Perez xD

5

#winafranco

0

Zaraz przyjdzie ten koleś z linkiem i wszystko wyjasni

0

Jak widzę te uśmiechnięte mordy na zdjęciu to mi sie nie dobrze robi.

1

Stoch na 4 miejscu z 12. Brawo!

0

hohoho Vermaelen ile procent no ale można było się tego spodziewac ;D

5

Masip wiecej procent od Pinto xD

0

U mnie w fifie ultimate team Firmino zawsze był najlepszym zawodnikiem :D

0

Ramos i po meczu..

0

Fajny wynik na koniec roku. Obyśmy za 12 miesięcy lepiej wspominali rok 2015 oczywiście ze względów sportowych ;)

0

Piękna akcja!

0

Bartra jaki luj

0

Roberto nice

0

Słupek Xdd.

0

Jeśli Montoya gra w 1 składzie to wiedz, że coś sie dzieje.

0

Jest Sandro ale zamiast Roberto Halilovic..

30

I tak nie będzie miał Real 6 pucharów xD

0

CR7 goli sobie nastuka przynajmniej ;)

0

No ok ale pisze o drużynach z podobnym potencjałem.

0

Wchodzę na stronę, patrzę Barca gra z MC. I myśle na kogo trafił Real, pewnie Na schalke lub basel. I bingo..

5

Murawa hahahahahaha

5

A i jeszcze jedno:
Nie ma to jak skreślać drużyny po 15 kolejkach w lidze.

2

ale czy ja pisze, że TY akurat tak napisałeś. Pisze o przecietnym użytkowniku.

7

Po PSG: ubóstwiamy każdego, lucho genialny taktyk
Po Getafe: prawie wszyscy out, lucho to marionetka zarządu itp. itd.

1

Suarez xDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?