barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tak na zawsze
1
Wyjdźmy na ulice, poblokujmy drogi dla Lol Lol'a. Bądźmy jak górnicy xD
0
3 luty 2015 - koniec ze spamem lolololola. Piękny dzień
0
Z jednej strony Lol lol czasami napisał coś pożytecznego ale czasami jak napisał komentarz to krew mnie zalewała.
0
Ludzie najważniejsze 3 punkt, dalej trzymiemy się Realu
0
JEEEEEST! Boże jak ja sie ciesze :D
0
Jestem mile zaskoczony grą Polaków oby tak dalej
0
Zgłoszenia traktujemy bardzo poważnie, -,-
6
Zgłaszajcie tego typa kibic000
0
Na co liczyliscie że rsss urwie punkty realowi na wyjeździe?
0
Na antenie Eurosportu jest teraz transmitowany finał pucharu Azji
Australia-Korea Płd.
0
Wygramy z nimi 3 razy. VeB!
0
Stoch 1 po pierwszej serii! 9,5 pkt przewagi na drugim Veltą
3
Jak nie wstyd tym zawodnikom-szmatom grać dla innej reprezentacji no ale hajs musi się zgadzać
1
Niech Francja albo Hiszpania rozpierdoli tych brudasów
0
Nienawidzę tych katarczyków wszystko pod nich. Petrohajs je**ny
0
Heh fajnie sie czyta takie artykuły jak dany gracz jest już w Barcie
1
Kątr. Pozdro 600
0
Na 85% jesteśmy w 1/2
1
Przecież Szpaq był w studiu Mś handball to było wiadome ze nie bedzie komentowal
2
prosze bardzo
3
Czego sie nie robi do wyswietlen :P
4
Nie kupimy ;-)
0
Suarez tez by chcial postrzelać...
0
Jak sie jakies dziecko drże xD
0
pogotowie???
1
najważniejsze ze prowadzimy. VeB!
0
No i teraz z górki :)
0
I tak dalej dla HD ceer będzie królem bogiem itp.
0
1-1. .