barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę drugi Komorowski się znalazł
28
Chciałem ustawić sobie hasło "ronaldo 2015"
Za słabe ;v
0
Komentarz usunięty
16
Komentarz usunięty
0
To co wyłączamy? ;v
PS ceerek'owi znowu nie wyszlo, jak mi przykro
1
Wydaje mi się że Kross być może też Isco choć tu nie mam pewności
0
Ps dobra nic ale wiadomo o co chodzi
0
No i git przystepujemy do GD z pozycji lidera a moze jutro Levante sprawi niespodzianke i urwie punkt... oj chcialbym :)
0
Messi, dziekujcie Bogu ze mozecie ogladac jego mecze na żywo.
1
Ciekawa wiadomość z Oslo - Stoch drugi po 1 serii :D
3
Ale na rm.pl są jełopy, szczególnie kaliBVB...
0
Słaba połowa ale 3 punkty jak na razie są, pomyślmy tez o tym ze w czekaja nas tez trudne spotkania z City i realem.
0
Roberto - naku**iam sprint...
0
Karnnyyyy ;D
0
Skromne 1-0 mnie tak samo zadowoli jak manita. Byle 3 punkty
6
Komentarz usunięty
1
Dajmy szansę Roberto, przecież teoretycznie to tylko Eibar
1
Niby go odepchnął ale Neymar nie zareagował zbytnio... no nie wiem co o tym myśleć
2
Po meczu w Monachium...
0
Tak.
18
Gdyby ta poprzeczka w 1 meczu wpadła a tak ale brawa dla Schalke pokonać real na bernabeu umie tylko Barca
3
Ja napiszę tak:
Gdyby Barca wygrywala po 5-0 każdy mecz a real przegrywał każdy mecz po 5-0 to obawy przed klasykiem u mnie będą zawsze. To jest wyjątkowy mecz, liczy się forma w danym dni, więc nie pisalbym że pewnie pokonamy real real.
0
Wg mnie jest, wszystko sie może zdarzyć :D
0
ROOONALDUUUUU Z BANIAKA
0
GOOOOOOOL HUNTI!! schale jedziecie z nimi :)))
3
GOGOGOGOGOGOGOGOGOL Schalke jeszcze 2 :)))
3
Niech United wygra, nie lubie kanonierów... ale to już inna historia.
0
Czy tylko u mnie jest tabela na rm.pl? :)
1
-1
uhuhuhu, piździ w madrycie, po 22 ma byc nawet -4.
3
Error 502 Ray ID: 1c3eafc5a0320aea
Bad gateway