0

Widzę drugi Komorowski się znalazł

28

Chciałem ustawić sobie hasło "ronaldo 2015"
Za słabe ;v

0

Komentarz usunięty

16

Komentarz usunięty

0

To co wyłączamy? ;v
PS ceerek'owi znowu nie wyszlo, jak mi przykro

1

Wydaje mi się że Kross być może też Isco choć tu nie mam pewności

0


Ps dobra nic ale wiadomo o co chodzi

0

No i git przystepujemy do GD z pozycji lidera a moze jutro Levante sprawi niespodzianke i urwie punkt... oj chcialbym :)

0

Messi, dziekujcie Bogu ze mozecie ogladac jego mecze na żywo.

1

Ciekawa wiadomość z Oslo - Stoch drugi po 1 serii :D

3

Ale na rm.pl są jełopy, szczególnie kaliBVB...

0

Słaba połowa ale 3 punkty jak na razie są, pomyślmy tez o tym ze w czekaja nas tez trudne spotkania z City i realem.

0

Roberto - naku**iam sprint...

0

Karnnyyyy ;D

0

Skromne 1-0 mnie tak samo zadowoli jak manita. Byle 3 punkty

6

Komentarz usunięty

1

Dajmy szansę Roberto, przecież teoretycznie to tylko Eibar

1

Niby go odepchnął ale Neymar nie zareagował zbytnio... no nie wiem co o tym myśleć

2

Po meczu w Monachium...

0

Tak.

18

Gdyby ta poprzeczka w 1 meczu wpadła a tak ale brawa dla Schalke pokonać real na bernabeu umie tylko Barca

3

Ja napiszę tak:
Gdyby Barca wygrywala po 5-0 każdy mecz a real przegrywał każdy mecz po 5-0 to obawy przed klasykiem u mnie będą zawsze. To jest wyjątkowy mecz, liczy się forma w danym dni, więc nie pisalbym że pewnie pokonamy real real.

0

Wg mnie jest, wszystko sie może zdarzyć :D

0

ROOONALDUUUUU Z BANIAKA

0

GOOOOOOOL HUNTI!! schale jedziecie z nimi :)))

3

GOGOGOGOGOGOGOGOGOL Schalke jeszcze 2 :)))

3

Niech United wygra, nie lubie kanonierów... ale to już inna historia.

0

Czy tylko u mnie jest tabela na rm.pl? :)

1

-1
uhuhuhu, piździ w madrycie, po 22 ma byc nawet -4.

3

Error 502 Ray ID: 1c3eafc5a0320aea
Bad gateway

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?