barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Celta na wyjezdzie
0
haha MArcelo xd
I jeszcze ronaldo uwalil kogos na trybunach
0
Ramos
0
busiarze prowadza ah no, go go Man United!
4
remis, ah porazka :D
0
Teraz po porazce Valenci zblizyla sie do nich Sevilla, wiec oba zespoly beda walczyc o LM a to daje że real nie bedzie mial latwo z nimi
0
Bravo motm uratował dupe :)
3
No ale po tych dwóch meczach moge napisac że
Valencia>psg
Sevilla>psg
0
przeciez on zacytowal pewnie z rm.pl
0
Taka bramka i to jeszcze 400 w barwach Barcy, Messi
5
Messi ostatkiem sil i jest 2-0, bylo to widac po bramce. Ale mamy 3 PUNKTY teraz czekamy na real :D
0
Z sevilla strzelil tydzie temu
4
W tym meczu dla mnie licza sie tylko 3 punkty nawet po 20 setach Valenci i 5 karnych dla nich..
1
Szczescie sprzyja lepszym XDD
1
Shakira won ze stadionu
0
ładnie rozegrał takze Busi :D
1
jest i najpiekniejszy hymn
0
antyfcb to debil nie odpisujcie mu
7
Będzie losowanie po 1/4
0
Wystarczy do finalu
1
Panowie i Panie zgłaszamy realiste75
0
Karzel to miałes mieć na imię
0
Ja bym bardziej chciał żeby Barca wygrała LM niż la ligę. Barca musi wrócić na tron w Europie
1
Czekam na skróty z RAC1 :-)
101
Hahahahahahahaha na rm.pl piszą że psg słabe no oczywiście city też było słabe ale Schalke i granada to klasa światowa
2
A z psg to co było? Wdż?
3
Na 90% awans. Jeśli psg wygra na CN 3-0 to koniec świata blisko
0
Brawo Adriano
1
Messi to jest geniusz
0
Wykrakaliscie.