0

Z Celta na wyjezdzie

0

haha MArcelo xd
I jeszcze ronaldo uwalil kogos na trybunach

0

Ramos

0

busiarze prowadza ah no, go go Man United!

4

remis, ah porazka :D

0

Teraz po porazce Valenci zblizyla sie do nich Sevilla, wiec oba zespoly beda walczyc o LM a to daje że real nie bedzie mial latwo z nimi

0

Bravo motm uratował dupe :)

3

No ale po tych dwóch meczach moge napisac że
Valencia>psg
Sevilla>psg

0

przeciez on zacytowal pewnie z rm.pl

0

Taka bramka i to jeszcze 400 w barwach Barcy, Messi

5

Messi ostatkiem sil i jest 2-0, bylo to widac po bramce. Ale mamy 3 PUNKTY teraz czekamy na real :D

0

Z sevilla strzelil tydzie temu

4

W tym meczu dla mnie licza sie tylko 3 punkty nawet po 20 setach Valenci i 5 karnych dla nich..

1

Szczescie sprzyja lepszym XDD

1

Shakira won ze stadionu

0

ładnie rozegrał takze Busi :D

1

jest i najpiekniejszy hymn

0

antyfcb to debil nie odpisujcie mu

7

Będzie losowanie po 1/4

0

Wystarczy do finalu

1

Panowie i Panie zgłaszamy realiste75

0

Karzel to miałes mieć na imię

0

Ja bym bardziej chciał żeby Barca wygrała LM niż la ligę. Barca musi wrócić na tron w Europie

1

Czekam na skróty z RAC1 :-)

101

Hahahahahahahaha na rm.pl piszą że psg słabe no oczywiście city też było słabe ale Schalke i granada to klasa światowa

2

A z psg to co było? Wdż?

3

Na 90% awans. Jeśli psg wygra na CN 3-0 to koniec świata blisko

0

Brawo Adriano

1

Messi to jest geniusz

0

Wykrakaliscie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?