barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Atleti to jest ten moment po bramkę!
0
Auuuuuuupa Auuuuuuuupa Atleti!
0
Komentarz usunięty
0
Żulewskich - made my night xd
0
Pierw to real musi pokonać celte
9
Pierwsze 6 artykułów na sport.pl o frajernie i lewym, paranoja
1
Widzę że brak asysty lub bramki Messiego = brak formy
Ehh
2
Te polskie media niech się nie zesraja z tym Lewandowskim
2
Komentarz usunięty
1
Jesteśmy w top 4 drużyn Europy, brawo
0
Ok teraz mecz z espanyolem w niedzielę potem na szczęście tydzień przerwy więc może Leo odpocznie
1
Hymn i ciary
0
Wszyscy grają znakomicie, fajnie jakby jeszcze z 2 bramki dołożyli i będzie 7-1 w dwumeczu
0
Iniesta kurwa.
17
Pe es GIE
0
koniobijca - pozdrawiam, rob tam dalej zamet na tej paleolitowej stronie :)
0
Jeszcze Isco w Maladze, szkoda ze nie dali rady, mogli dotrzec do polfinalu
2
Nasi bramkarze ostatnio znakomicie bronią i w dodatku Bravo obronił karnego wczoraj oraz Ter Stegen wybronil karnego z MC
0
Komentarz usunięty
1
Jak Wodzisław to mam blisko ;)
0
Piekna fraszka Pikej :)
3
szczegolnie ten jelop kalibvb
0
Tak btw to nie złe jaja na narodowym podczas gp żużlu
8
Nie :D
2
Dobra na nastepny tydzien szykujemy przyspiewki dla Celty oraz race :D
Będzie pieklo na fcbarca.com
1
2015.04.18, godz. 21:53, Danioo
ale ogień odpalili na koniec
no ronaldo odpalil ogien na koniec, piekna bramka
0
jak widac dla 10 osob inteligenty :)
11
Komentarz usunięty
1
Podczas podania Messi byl na naszej polowie wiec w takiej sytuacji spalonego nie ma
1
GOOOOOOOOOOOOOOLAZZZO malaga tiki-taki jechac z przescieradłem!