1

Atleti to jest ten moment po bramkę!

0

Auuuuuuupa Auuuuuuuupa Atleti!

0

Komentarz usunięty

0

Żulewskich - made my night xd

0

Pierw to real musi pokonać celte

9

Pierwsze 6 artykułów na sport.pl o frajernie i lewym, paranoja

1

Widzę że brak asysty lub bramki Messiego = brak formy
Ehh

2

Te polskie media niech się nie zesraja z tym Lewandowskim

2

Komentarz usunięty

1

Jesteśmy w top 4 drużyn Europy, brawo

0

Ok teraz mecz z espanyolem w niedzielę potem na szczęście tydzień przerwy więc może Leo odpocznie

1

Hymn i ciary

0

Wszyscy grają znakomicie, fajnie jakby jeszcze z 2 bramki dołożyli i będzie 7-1 w dwumeczu

0

Iniesta kurwa.

17

Pe es GIE

0

koniobijca - pozdrawiam, rob tam dalej zamet na tej paleolitowej stronie :)

0

Jeszcze Isco w Maladze, szkoda ze nie dali rady, mogli dotrzec do polfinalu

2

Nasi bramkarze ostatnio znakomicie bronią i w dodatku Bravo obronił karnego wczoraj oraz Ter Stegen wybronil karnego z MC

0

Komentarz usunięty

1

Jak Wodzisław to mam blisko ;)

0

Piekna fraszka Pikej :)

3

szczegolnie ten jelop kalibvb

0

Tak btw to nie złe jaja na narodowym podczas gp żużlu

8

Nie :D

2

Dobra na nastepny tydzien szykujemy przyspiewki dla Celty oraz race :D
Będzie pieklo na fcbarca.com

1

2015.04.18, godz. 21:53, Danioo
ale ogień odpalili na koniec
no ronaldo odpalil ogien na koniec, piekna bramka

0

jak widac dla 10 osob inteligenty :)

11

Komentarz usunięty

1

Podczas podania Messi byl na naszej polowie wiec w takiej sytuacji spalonego nie ma

1

GOOOOOOOOOOOOOOLAZZZO malaga tiki-taki jechac z przescieradłem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?