barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Komentarz usunięty
0
Oj ale żelus znowu karnego nie strzeli - z Penaldo na Missnaldo
14
Mam na kompie takiego screena że koleś pisał że se jaja utnie jak real od jakieś tam kolejki do końca nie straci żadnych punktów: pozdro dla Ciebie ;-)
8
Mój pierwszy komentarz po tyg banie ale po jakże pięknym tygodniu, my prawie w finale a i real nie wygrał w lm i z Valencia
4
Only goals ;]
0
GB 11 nie dyskutuje z kibicem realu :)
1
ja tam nie mam do nich szacunku
jakby to komor powiedzial 'i co?'
8
Nie ma to jak wygrac po ciezkim boju i to jedna bramka i napisac ze kontrolowalismy mecz..
3
0
ronaldo dostał żolta? Jak tak to supcio, szanse Valenci rosna :D
4
ahhaha ronaldo nie wstanie jak panienka, żenada..
0
myslalem ze cr7 naku... salto xd
0
GAMERO COS TY Synek zrobil?
0
Mamy bramke prosze państwa! może jeszcze dadza rade :P
0
perez i jescze jest gen. franco
8
oni sie podlaza przeciez nie ma co na nich liczyc
3
za 2 tyg :)
4
pierdole, czekam na Valencie a jak nie to trzeba z Atleti wygrac i tyle :)
0
Seviila jest jescze cala 2 polowa :D
0
Wierzmy do samego końca, jak nie teraz to za tydzien Valencia!
0
aha to po meczu dziekuje
0
Dobra jest czas jeszcze, nie dramtyzujmy. Vamos Seviila!
0
real oddawac bo w 10 ;d
0
PADAŁ JUZ! KRYCHA XD
0
Komentarz usunięty
0
Ramos podawal nie strzelal ;d
1
pamietacie seviile z poczatku z meczu z nami? miejmy nadzieje ze sie rozkreca po 30 minucie :D
6
hahaha rolando :DDD napieprza bo wie że Messi mu odskoczyl
0
Sevilla! Sevilla! Urwać pkt realowi i bede w niebie :D
2
Już znalazeli tylko podczas karnego Cr7 nie było na boisku ;d