10

Komentarz usunięty

0

Oj ale żelus znowu karnego nie strzeli - z Penaldo na Missnaldo

14

Mam na kompie takiego screena że koleś pisał że se jaja utnie jak real od jakieś tam kolejki do końca nie straci żadnych punktów: pozdro dla Ciebie ;-)

8

Mój pierwszy komentarz po tyg banie ale po jakże pięknym tygodniu, my prawie w finale a i real nie wygrał w lm i z Valencia

4

Only goals ;]

0

GB 11 nie dyskutuje z kibicem realu :)

1

ja tam nie mam do nich szacunku
jakby to komor powiedzial 'i co?'

8

Nie ma to jak wygrac po ciezkim boju i to jedna bramka i napisac ze kontrolowalismy mecz..

3

0

ronaldo dostał żolta? Jak tak to supcio, szanse Valenci rosna :D

4

ahhaha ronaldo nie wstanie jak panienka, żenada..

0

myslalem ze cr7 naku... salto xd

0

GAMERO COS TY Synek zrobil?

0

Mamy bramke prosze państwa! może jeszcze dadza rade :P

0

perez i jescze jest gen. franco

8

oni sie podlaza przeciez nie ma co na nich liczyc

3

za 2 tyg :)

4

pierdole, czekam na Valencie a jak nie to trzeba z Atleti wygrac i tyle :)

0

Seviila jest jescze cala 2 polowa :D

0

Wierzmy do samego końca, jak nie teraz to za tydzien Valencia!

0

aha to po meczu dziekuje

0

Dobra jest czas jeszcze, nie dramtyzujmy. Vamos Seviila!

0

real oddawac bo w 10 ;d

0

PADAŁ JUZ! KRYCHA XD

0

Komentarz usunięty

0

Ramos podawal nie strzelal ;d

1

pamietacie seviile z poczatku z meczu z nami? miejmy nadzieje ze sie rozkreca po 30 minucie :D

6

hahaha rolando :DDD napieprza bo wie że Messi mu odskoczyl

0

Sevilla! Sevilla! Urwać pkt realowi i bede w niebie :D

2

Już znalazeli tylko podczas karnego Cr7 nie było na boisku ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?