barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar no niezle.
5
J a pierdole co za zdrowe wariaty
5
Bóg przemawia.
0
Iluminati teraz wchodzi xd
3
Bóg wchodzi na kolana
0
E Alves za duzo wódki Sobiewskiej xd
1
Jest i DUGLASZ.
5
Bravo lel. X d
3
Tylko Ronaldo brakuje ze swoim: SIIIIIIIIIII
0
WCHODZĄ.
15
Znakomicie to wyglada
0
Ale ciary, to jest właśnie magia naszego hymnu :D
3
juz to widze, Neymar 10 razy lepszy od niego a jest jeszcze Suarez
1
Fajna muzyczka taka dupcingowa :D
0
Niestety lecz z przyjsciem Vidala to chyba koniec Daniego w Barcie :'(
34
Konflikt w Barcelonie - Suarez wyrzucił Pique buta.
juz jutro na sport.pl
0
U mnie w domu :D
2
Komentarz usunięty
0
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://lifeissavage.com/wp-content/uploads/2011/04/trophysquashed.jpg&imgrefurl=http://www.wykop.pl/link/711865/sergio-ramos-upuszcza-puchar-pod-kola-autokaru/&h=300&w=398&tbnid=ioUu2uWe_VO9kM:&zoom=1&docid=htLwvEYMu0mKKM&ei=3Ih0VdmvKcirU53ngLgN&tbm=isch&client=opera&ved=0CCAQMygBMAE
:D
0
Masche niszczy :D
1
uwazac bo puchar zleci i bedzie nie miło
4
ty durniu - TylkoJuve pozdro
http://zapodaj.net/4b6421310e1b5.png.html
0
GOGOGOOGOGOGOGOGOOOOOOOOL GIRONNNA!!
1
Komentarz usunięty
0
hehe Lucho fajnie wyszedl na tym zdjeciu :D
9
A tymczasem Aleix Vidal zawodnik Pelikana Łowicz i FC Po Nalewce wyladowal w Barcelonie:
https://www.facebook.com/BARCAPOLANDD/photos/a.477980862279643.1073741829.477920015619061/838549349556124/?type=1
1
Caaampeeeones Caaampeeeones Ole Ole Ole!
0
Pique nie ramos, jemu puchar(y) nie poleca pod kola ;d
0
piket xd
0
Oby tylko nie zrobili "Ramosa" z tym pucharem... ;)