18

Tragiczny to ty jesteś ~ barcelonaLM :)

1

La Liga dalej na nc+

0

Do la ligi i bpl mają prawa i na pewno na ten sezon dostaną

0

Z innej beczki:
Nc+ straciło prawa do Serie A i Ligue 1

4

41 mln za dobre rzuty rożne

1

Wreszcie ktoś będzie u nas od kebabow na różnych spotkaniach :v

0

Zarobilismy dużo kasy na tryplecie to teraz trzeba balowac ;D
Super transfer, zawodnik się przyda, umie grać w pomocy i także na skrzydłach

1

Wiadomo było że jak Argentyna przegra to wszystko pójdzie na Messiego.
Sam dziennikarz napisał że Argentyna w tym meczu nie miała kapitana czyli Messiego. A to znaczy że Albicelestes są uzależnieni od dobrej gry naszego cracka.

0

W Napoli tez nie strzelił karnego, który mógł dać tej drużynie grę w jakimś z pucharów (sorry nie pamietam) no ale to nie był jego pierwszy raz

0

Valvidia (?)

0

Komentarz usunięty

3

Ficziczi wygrał a no tak, w lidze mistrzów miał tyle samo goli co Messi i Neymar, a w Pucharze króla to klapa. O asystach i trofeach nie wspominając :-)

5

Higuain to jedyne wyjaśnienie

2

Dla nich:
Hat trick z Armenia > potrójna korona :)

0

Dopóki gra argentyński Rasiak nie ma szans na trofeum dla Argentyny

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Wie ktos co z Garayem?

1

14 lipca.

1

Jak gram w fifie i widzę że koleś ma Kasijasa na budzie to mi się śmiać chce ;)

On jest tak słaby dla mnie w tej grze, o dosrodkowaniach nie mówiąc ;)

Gram w fifie 14

0

Cr nie patrzy na Messiego (piłkę) tylko na sędziego na tej okładce :v

0

PES ma to że ma licencję na Ligę Mistrzów i liga Europejską. Reszta już dla mnie przemawia za fifa. No jeszcze gameplay to kwestia sporna

1

Super okładka, w przyszłym roku może kupię sobie PS4 z fifka 16 ;)

3

Mecz piekny, jeden z najlepszych w sezonie. Popis Messiego - niesamowity :)
Jak ja sie wtedy darłem po golach to bardziej niz w finale LM. No ale nie mam co sie dziwic, chciałem zeby Barca wreszcie pokonała bayern. Na komputerze mam tez zapisany skrot z komentarzem rac1 :D

3

Gdyby liczyły się jeszcze pozostałe rozgrywki to bramka Messiego z Bayernem (2 bramka, po obaleniu Boatenga) oraz bramka naszego argentyńskiego cracka z Bilbao (finał pk, piękny rajd) dla mnie liczylyby się w pierwszej trójce ;-)

1

Bo w Barcelonie lubia kebaby :v

0

Nie chciałbym się chwalić ale dzisiaj zauważyłem że wczoraj był mój 1000 dzień na tej stronie :D
Jak strona dalej się będzie tak rozwijać to spokojnie dobije do 10 000 dni

14

Argentyna rozwaliła i oby tak było w finale :)
Messi zaliczył hat trick asyst i to cieszy :)


0

No i fajnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?