barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Tragiczny to ty jesteś ~ barcelonaLM :)
1
La Liga dalej na nc+
0
Do la ligi i bpl mają prawa i na pewno na ten sezon dostaną
0
Z innej beczki:
Nc+ straciło prawa do Serie A i Ligue 1
4
41 mln za dobre rzuty rożne
1
Wreszcie ktoś będzie u nas od kebabow na różnych spotkaniach :v
0
Zarobilismy dużo kasy na tryplecie to teraz trzeba balowac ;D
Super transfer, zawodnik się przyda, umie grać w pomocy i także na skrzydłach
1
Wiadomo było że jak Argentyna przegra to wszystko pójdzie na Messiego.
Sam dziennikarz napisał że Argentyna w tym meczu nie miała kapitana czyli Messiego. A to znaczy że Albicelestes są uzależnieni od dobrej gry naszego cracka.
0
W Napoli tez nie strzelił karnego, który mógł dać tej drużynie grę w jakimś z pucharów (sorry nie pamietam) no ale to nie był jego pierwszy raz
0
Valvidia (?)
0
Komentarz usunięty
3
Ficziczi wygrał a no tak, w lidze mistrzów miał tyle samo goli co Messi i Neymar, a w Pucharze króla to klapa. O asystach i trofeach nie wspominając :-)
5
Higuain to jedyne wyjaśnienie
2
Dla nich:
Hat trick z Armenia > potrójna korona :)
0
Dopóki gra argentyński Rasiak nie ma szans na trofeum dla Argentyny
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Wie ktos co z Garayem?
0
Diego Costa: Arda Turan robi swietne kebaby.
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/s720x720/11705172_1468966826730659_5400353270448521254_n.jpg?oh=1ce6cd0093a667818d03d107b89df38b&oe=562E5FDF
1
14 lipca.
1
Jak gram w fifie i widzę że koleś ma Kasijasa na budzie to mi się śmiać chce ;)
On jest tak słaby dla mnie w tej grze, o dosrodkowaniach nie mówiąc ;)
Gram w fifie 14
0
Cr nie patrzy na Messiego (piłkę) tylko na sędziego na tej okładce :v
0
PES ma to że ma licencję na Ligę Mistrzów i liga Europejską. Reszta już dla mnie przemawia za fifa. No jeszcze gameplay to kwestia sporna
1
Super okładka, w przyszłym roku może kupię sobie PS4 z fifka 16 ;)
3
Mecz piekny, jeden z najlepszych w sezonie. Popis Messiego - niesamowity :)
Jak ja sie wtedy darłem po golach to bardziej niz w finale LM. No ale nie mam co sie dziwic, chciałem zeby Barca wreszcie pokonała bayern. Na komputerze mam tez zapisany skrot z komentarzem rac1 :D
3
Gdyby liczyły się jeszcze pozostałe rozgrywki to bramka Messiego z Bayernem (2 bramka, po obaleniu Boatenga) oraz bramka naszego argentyńskiego cracka z Bilbao (finał pk, piękny rajd) dla mnie liczylyby się w pierwszej trójce ;-)
1
Bo w Barcelonie lubia kebaby :v
0
Nie chciałbym się chwalić ale dzisiaj zauważyłem że wczoraj był mój 1000 dzień na tej stronie :D
Jak strona dalej się będzie tak rozwijać to spokojnie dobije do 10 000 dni
14
Argentyna rozwaliła i oby tak było w finale :)
Messi zaliczył hat trick asyst i to cieszy :)
0
No i fajnie :D