barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
już mi sie podobaja te stroje :)
3
aha...
5
Będzie na spłacanie kar :v
1
Będę oczywiście :)
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Hahah :D
Uwielbiam nie które twoje komentarze
0
Komentarz usunięty
9
forum sat kurier, łap link http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=11&t=40250&start=2460
0
Bardzo prawdopodobne...
1
No widze ze Miki i lol_lol chyba sie zgadali, no nie zle
W najblizszych dniach maja byc wydawane kolejne komunikaty Eleven Sports
9
Nie warto, przed chwila szef 11 w tok fm mowil ze rozmowy z platformami kablowy i cyfrowymi trwaja.
0
Platformy maja decydowac czy beda kanaly platne
11 bedzie na internecie, rozmowy trwaja gdzie bedzie pokazywane
Bedzie studio, laseczki wszystko cacy :)
Chca aby kanaly Eleven byly odbierane przez jak najwieksze grono,
2
Przetarg La Liga nie rozstrzygniety, a wiec czekamy dalej
8
Miki powrocił! daje polecenia :D
1
Zarzeczny oraz Wilkowski kolejnymi ekspertami w 11
3
ZDZISŁAW KRECINA EKSPERTEM W ELEVEN!!!
1
Swiecicki, Grzywacz w ekipie Eleven
Mecz potwierdzony o tarcze spolnoty na eleven w niedziele.
Zawadzki, Guziak Dominik także w Eleven.
1
uwaga cytuje
"Student dziennikarstwa, pasjonat sportu, na piłkarza reprezentacji za słaby, więc we wczesnym dzieciństwie zdecydował, że będzie o sporcie pisał. Przygodę z dziennikarstwem zaczął w dziale politycznym "Faktu". Później do rozgrywek sejmowych już nie wrócił - woli te boiskowe. Po epizodzie w "Przeglądzie Sportowym" swoje prywatne opinie głosi właśnie tutaj. Stażysta Sport.pl "
1
Stokłosinski napisał ze oficjalnie Eleven na nc+, o CP nic nie wie
hahahaha, jedni pisza o CP, drudzy o nc+
1
Ja czekam na nowego Uncharted ;)
10
Pewnie na olx już krązy ten kamien :)
4
Kiedyś zrobią z tego odcinek "ukryta prawda"
0
Komentarz usunięty
8
Eleven będzie chciało stworzyć hiszpański odpowiednik turbokozaka, w pierwszym odcinku będzie występować Messi a na bramce będzie Jan Tomaszewski, a wszystko to ma prowadzić Wojciech Kowalczyk.
#nie.pytaj.o.źródło
0
Mój głos na Lamele. Piękna bramka i lubię tego zawodnika
0
TASelona... ;)
0
Komentarz usunięty
0
A Eleven się wypnie na nc+ po tym jak ich do sądu podali. Jak też CP nie weźmie Eleven to gdzie to będzie? Na internecie