barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MNS od poczatku!! YEAH
0
Ja nie ide ;)
0
Jak tam casting do Eleven? :v
1
Tak ciężko cracka znaleźć na internetach?
0
Jak lubisz to robić to mi to nie przeszkadza, zreszta czasami znajdzie sie u Ciebie cos ciekawego
0
Jak Eleven wygra przetrarg, a samo 11 bedzie na nc+ to La Liga dalej bedzie na tej platformie ;)
7
Wielkie dzięki dla El Jarka za oplucie monitora. Jak ktoś nie wie o co chodzi to polecam zobaczyć tytuł głównego newsa :)
0
Komentarz usunięty
0
Będzie gdzieś mozna obejrzeć ta prezentacje?
Ok, już mam
0
Fifa 13 była bez Camp Nou
1
Najlepiej to iść do jakiegoś media markt i tam se pograć :D a tak na poważnie to fifa na nowym silniku jest zle zoptymalizowna, przykładem dla nich to powinno byc gta v ktore u mnie lepiej chodzi niz fifka. Nie wierze ze kartoniki, trawka i ludzie 3d sa tak "wymagające"
2
Pełno skryptów
Gole w 45 i 90 minucie, czyste konto w fut jest prawie nie możliwe, HANDICAP, gra na legendarnym offline jest (przy najmniej dla mnie) tragiczna, faule z 4 liter no i wisienka na torcie:
Chu..jowe serwery!!!
Liczę na PES w tym roku
1
Canal+ ma teraz w Polsce na wyłączność LM to i pewnie Superpuchar mają do tego
0
Fifa 12, pudełko z płytą dalej w domu, to była moja pierwsza fifa na PC bo od fify 08 grałem na psp. Oh co to były za piękne lata... Grałem w 13, teraz gram w 14 (1 liga fut) bo 15 nie uciagnie na moim kompie. Trzeba będzie nadrobić poprzednie części fify te stare na PC...
1
Jak Eleven będzie w nc+ to na 99% :-P
19
Rozumiem ale na RM.pl i na FCBarca.com też się pissze o dobrej formie po meczach towarzyskich, jak wygramy z Roma to takie na pewno się pojawia
3
16
Komentarz usunięty
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
5
↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑
0
trzymcie mnie...
0
Jest POD SKŁADAMI, JA PIERDZIELE
0
Jeszcze brakuje zeby Krecina byl ekspertem... ;D
0
Bede mial zajebisci... blisko do waszych lametow
1
Ekspert podczas meczu Standard - Warengen czy jakos tak. Komentowal z Miroslawskim, z pochodzenia jest Belgiem.
0
Off:
"On ma te dwie murzyny do pilnowania" ~ Eleven 2015
0
spoko stadion ;d
widze ze gramy 11vs0, bedzie ciekawie
0
ahahhaha, przeswietlenie mi zrobiles? :v
1
Nie, nie lecą te ligi, na CP zobaczysz tylko 1 ligę Polska i tyle, jak wyjdzie Eleven to mam Serie A, L1 i FA cup co najmniej
0
Aaaa bo mogę.