0

MNS od poczatku!! YEAH

0

Ja nie ide ;)

0

Jak tam casting do Eleven? :v

1

Tak ciężko cracka znaleźć na internetach?

0

Jak lubisz to robić to mi to nie przeszkadza, zreszta czasami znajdzie sie u Ciebie cos ciekawego

0

Jak Eleven wygra przetrarg, a samo 11 bedzie na nc+ to La Liga dalej bedzie na tej platformie ;)

7

Wielkie dzięki dla El Jarka za oplucie monitora. Jak ktoś nie wie o co chodzi to polecam zobaczyć tytuł głównego newsa :)

0

Komentarz usunięty

0

Będzie gdzieś mozna obejrzeć ta prezentacje?

Ok, już mam

0

Fifa 13 była bez Camp Nou

1

Najlepiej to iść do jakiegoś media markt i tam se pograć :D a tak na poważnie to fifa na nowym silniku jest zle zoptymalizowna, przykładem dla nich to powinno byc gta v ktore u mnie lepiej chodzi niz fifka. Nie wierze ze kartoniki, trawka i ludzie 3d sa tak "wymagające"

2

Pełno skryptów

Gole w 45 i 90 minucie, czyste konto w fut jest prawie nie możliwe, HANDICAP, gra na legendarnym offline jest (przy najmniej dla mnie) tragiczna, faule z 4 liter no i wisienka na torcie:

Chu..jowe serwery!!!

Liczę na PES w tym roku

1

Canal+ ma teraz w Polsce na wyłączność LM to i pewnie Superpuchar mają do tego

0

Fifa 12, pudełko z płytą dalej w domu, to była moja pierwsza fifa na PC bo od fify 08 grałem na psp. Oh co to były za piękne lata... Grałem w 13, teraz gram w 14 (1 liga fut) bo 15 nie uciagnie na moim kompie. Trzeba będzie nadrobić poprzednie części fify te stare na PC...

1

Jak Eleven będzie w nc+ to na 99% :-P

19

Rozumiem ale na RM.pl i na FCBarca.com też się pissze o dobrej formie po meczach towarzyskich, jak wygramy z Roma to takie na pewno się pojawia

3

16

Komentarz usunięty

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

5

↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑

0

trzymcie mnie...

0

Jest POD SKŁADAMI, JA PIERDZIELE

0

Jeszcze brakuje zeby Krecina byl ekspertem... ;D

0

Bede mial zajebisci... blisko do waszych lametow

1

Ekspert podczas meczu Standard - Warengen czy jakos tak. Komentowal z Miroslawskim, z pochodzenia jest Belgiem.

0

Off:
"On ma te dwie murzyny do pilnowania" ~ Eleven 2015

0

spoko stadion ;d

widze ze gramy 11vs0, bedzie ciekawie

0

ahahhaha, przeswietlenie mi zrobiles? :v

1

Nie, nie lecą te ligi, na CP zobaczysz tylko 1 ligę Polska i tyle, jak wyjdzie Eleven to mam Serie A, L1 i FA cup co najmniej

0

Aaaa bo mogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?