barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
hehe rozniesli Moenchengladbach i wszyscy (w tym ja) mysleli ze BVB wraca na dobre tory, jak ODD strzeli jeszcze 1 to po dwumeczu
0
Masony wstrene nie dadza młodym ludziom możliwosci gry w naszej Barcelonie, tylko jakies kary. Ta cała wolnośc na świecie jest tylko teoretyczna.
0
ehh, tyle razy to juz bylo, nie smieszne
0
Ten uśmieszek bedziemy pamietac na zawsze ;)
2
Pedro dziekujemy za wszystko! Szczególnie za twoje decydujace bramki w meczach o Superpuchar Europy :)
0
Jak beda streamy to tak, mozesz tez kupic tam premium dla lepszej jakosci ale sa srednie opinie o tym premium. Ja tam wole poszukac na rojadirecta, za darmo a jakosc o wiele lepsza niz futbolhd
0
Miło powrócić czasami ;)
0
Kurde no, wiedziałem że onet jest płatny i mógłbym zapłacić za dobrą jakość ale nawet wyłączność na internet... Pozostaje futbolhd i inne stronki
1
Oglądał ktoś lige mistrzów na Onecie? Czy warto kupić tam mecz?
0
Uprzedziles mnie ;p kanał jest nie dostępny na razie
17
Ilarra będzie miał nowego kolegę na ławce :)
0
W Piatek pierwszy mecz La Ligi a my dalej nie wiemy gdzie ono bedzie transmitowane. NC+ nic nie komentuje, tak samo Eleven. Prawa kupiło beIN i nic nie wiadomo co dalej.
1
Znajomosci ;).
0
Wina Androida? Chyba nie, nie tylko ty masz ten problem. Wydaje mi sie ze leży po stronie fcbarca.com
0
Na plus wymienia bateria, mozna rozszerzyć pamięć o kartę microSD, tylna obudowa ze skory tez jest fajna :)
0
Lumia 535 polecam, tani a po aktualizacji do Windows 10 Mobile bedzie mozna odtwarzać aplikacje z Androida.
Ja posiadam Xperie Z3 i rownież polecam, teraz spokojnie mozna ja znaleźć 1600zl, jest jeszcze jej wersja mniejsza.
Jeśli chodzi o Samsungi to sie nie wypowiem bo raz miałem telefon tej firmy i już nigdy nie kupię samsunga. Jeśli masz pieniądze to moze S6 ci sie spodoba, jest ze szkła jak Xperia.
Znakomite opinie sa także o LG G4, znakomity aparat tylny a aparat do selfie 8 Mpx.
No i na koniec jeszcze jeden Sony, mianowicie Xperia M4 Aqua, wodoodporna jak Xperie Z. Aparat nie zły, dobra wydajność.
0
Nie no, ja bym radził od wirusów kompa przeskanowac, może format, to był jakiś bot który się na konto włama
2
Barty trzeba było nie obrażać Tigera na yt... ;)
5
Mógłby dostać np do stycznia, jako pomocnik na pewno jest lepszy od Roberto...
2
Jest jeszcze 3 mecz, co nie?
Remontowa es posible
0
0
Wierzymy, w fifie się da, tu się nie da?
0
Jest i dziadek
0
Komentarz usunięty
0
Kur.wa przestań pisać, jprdl ale lament
0
Komentarz usunięty
0
Ok robię screena.
0
Dobra teraz czas skupić się na lidze, potem LM a w grudniu po klubowego mistrza świata :)
4
Już zwalniacie trenera. Nie boję się tego. NA TEJ STRONIE SA DEBILE
0
Goooool goooool