barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://pbs.twimg.com/media/CNblfGnVEAEw7HM.jpg
Gryzłby? :D
ps Oczywiscie zdjecie z grupy na fb, zeby nie było
0
Dla argentyńczyków Maradona będzie lepszy bo on zdobył MŚ, oby w Rosji Argentyna wygrała ale nie pod wodzą Taty, najlepiej jakby był to Simeone. Argentyna ma ciekawych zawodnikow typu Dybala, Vietto ale Martino im szansy nie da, ciągle wpuszczajac Igłajna.
0
Link do całego wczorajszego losowania, kto nie widział
ps jak Łysy mówi to polecam dać na szybkośc 0.5 ;)
4
Zatrważające...
0
Jak do tego czasu Eleven się nie zalapie do nc+ albo CP to będę tvn turbo udostępniać
0
Tak się patrzę to ronaldo po tym jak Messi dostał nagrodę to sufit cały oglądał ;)
15
Liga Florentino Pereza? ;p
Bez spin Proszę
1
Portugalia iii...
0
Kurcze ale chciałbym żeby z grupy śmierci wyszła Sevilla i Borussia
0
A co do grupy to super, nie ma wyjazdów do Moskwy czy na Kazachstan. Z BATE już kiedyś graliśmy, nie jest tak daleko. Leverkusen i Roma dla mnie są na podobnym poziomie, jak będziemy w formie to nie powinno być z nimi problemu. A co do realu to liczę na PSG
0
Już ochlonolem trochę, nie widziałem całej gali, nie było mnie w domu ale jak przeczytałem te komentarze to musiałem gdzieś się wyżyć
0
Tacy ludzie jak oni najbardziej grają mi na nerwach.
7
Biedne hala dzieci, mysla że jak ktoś ma ręce w kieszeni to jest bucem, widać mają gigantyczny ból dupy, jak ich ronaldo robił z gali jakieś ku.rwa zoo to się cieszyli. Naprawdę żenada z ich strony, ale się wkur....wiem na nich
0
Wszyscy niemal są pewni że Messi zdobędzie nagrodę ale jak UEFA dała 1 miejsce ronaldo w najładniejszych bramkach to mogę się wszystkiego spodziewać
7
Ja chce Arsenal. Chciałbym żeby Barca ich zniszczyła
0
Wisła swego czasu była tak blisko, pare minut no ale ten sam APOEL doszedl az do cwiercfinalu, choc szkoda tamtego meczu
6
oj tam pomylil sie, na prawde zaraz trzeba skakac na kogos ze przepisow nie zna?
0
Koniec. Bate strzelilo gola na wyjezdzie wychodza po 2-2
0
http://natemat.pl/19117,izrael-kazachstan-i-azerbejdzan-graja-w-euro-chociaz-nie-leza-w-europie-dlaczego-sport-przeplata-sie-z-polityka
Link do artykułu dla wszystkich, którzy zadaja sobie pytanie dlaczego np. Izrael lub Kazachstan sa w UEFA, polecam
0
Cska na 3-1!!!
I Leverkusen na 3-0 sie rozstrzelali
0
goooool Astana, kazachy w LM tylko nie trafic na nich
0
De Bruyne do City za 75 mln euro!? Oby nie...
2
Davids trenuje teraz angielska druzyne Barnet (od 2012)
0
Jak polskie druzyny awansuja do LE to mecze z ich udzialem beda w otwartej telewizji.
0
Off-top:A dobra nie ważne, walone fb :)
1
Jutro o 20 magazyn ligi hiszpańskiej na Eleven.
0
Tak myśle co robia te stare babcie teraz co mieszkaja na blokach zaraz przy stadionie :D
0
Komentarz usunięty
0
i na reprezenatacje nie pojedzie, jedyny plus
1