3

https://pbs.twimg.com/media/CNblfGnVEAEw7HM.jpg

Gryzłby? :D

ps Oczywiscie zdjecie z grupy na fb, zeby nie było

0

Dla argentyńczyków Maradona będzie lepszy bo on zdobył MŚ, oby w Rosji Argentyna wygrała ale nie pod wodzą Taty, najlepiej jakby był to Simeone. Argentyna ma ciekawych zawodnikow typu Dybala, Vietto ale Martino im szansy nie da, ciągle wpuszczajac Igłajna.

0


Link do całego wczorajszego losowania, kto nie widział
ps jak Łysy mówi to polecam dać na szybkośc 0.5 ;)

4

Zatrważające...

0

Jak do tego czasu Eleven się nie zalapie do nc+ albo CP to będę tvn turbo udostępniać

0

Tak się patrzę to ronaldo po tym jak Messi dostał nagrodę to sufit cały oglądał ;)

15

Liga Florentino Pereza? ;p

Bez spin Proszę

1

Portugalia iii...

0

Kurcze ale chciałbym żeby z grupy śmierci wyszła Sevilla i Borussia

0

A co do grupy to super, nie ma wyjazdów do Moskwy czy na Kazachstan. Z BATE już kiedyś graliśmy, nie jest tak daleko. Leverkusen i Roma dla mnie są na podobnym poziomie, jak będziemy w formie to nie powinno być z nimi problemu. A co do realu to liczę na PSG

0

Już ochlonolem trochę, nie widziałem całej gali, nie było mnie w domu ale jak przeczytałem te komentarze to musiałem gdzieś się wyżyć

0

Tacy ludzie jak oni najbardziej grają mi na nerwach.

7

Biedne hala dzieci, mysla że jak ktoś ma ręce w kieszeni to jest bucem, widać mają gigantyczny ból dupy, jak ich ronaldo robił z gali jakieś ku.rwa zoo to się cieszyli. Naprawdę żenada z ich strony, ale się wkur....wiem na nich

0

Wszyscy niemal są pewni że Messi zdobędzie nagrodę ale jak UEFA dała 1 miejsce ronaldo w najładniejszych bramkach to mogę się wszystkiego spodziewać

7

Ja chce Arsenal. Chciałbym żeby Barca ich zniszczyła

0

Wisła swego czasu była tak blisko, pare minut no ale ten sam APOEL doszedl az do cwiercfinalu, choc szkoda tamtego meczu

6

oj tam pomylil sie, na prawde zaraz trzeba skakac na kogos ze przepisow nie zna?

0

Koniec. Bate strzelilo gola na wyjezdzie wychodza po 2-2

0

http://natemat.pl/19117,izrael-kazachstan-i-azerbejdzan-graja-w-euro-chociaz-nie-leza-w-europie-dlaczego-sport-przeplata-sie-z-polityka
Link do artykułu dla wszystkich, którzy zadaja sobie pytanie dlaczego np. Izrael lub Kazachstan sa w UEFA, polecam

0

Cska na 3-1!!!
I Leverkusen na 3-0 sie rozstrzelali

0

goooool Astana, kazachy w LM tylko nie trafic na nich

0

De Bruyne do City za 75 mln euro!? Oby nie...

2

Davids trenuje teraz angielska druzyne Barnet (od 2012)

0

Jak polskie druzyny awansuja do LE to mecze z ich udzialem beda w otwartej telewizji.

0

Off-top:A dobra nie ważne, walone fb :)

1

Jutro o 20 magazyn ligi hiszpańskiej na Eleven.

0

Tak myśle co robia te stare babcie teraz co mieszkaja na blokach zaraz przy stadionie :D

0

Komentarz usunięty

0

i na reprezenatacje nie pojedzie, jedyny plus

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?