barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja im wybaczam. Walczymy w grudniu o miano najlepszej drużyny na świecie
1
Nie ma sensu, w weekend 1 kolejka niech się oszczędzają
0
Aduriz spokojnie jprdl
0
Magia kur.wa magia
0
Sędziego boli tryplet
0
Czerwona kartka heheheheheh
0
Luis nie wpierdzielaj tyle ;)
0
UEFA Madryt.
3
Nc+ fajna ma te reklamę nie powiem
1
Jprdl Rzewlakow.
59
Iraizoz jak jakiś gimbus chowal ta piłkę. Hazard by w niego kopnął
0
Jedziemy z nimi!!!
0
Iraizoz skandal ja chcę rzut karny
Ps witam po banie
0
0
Hahah genialne
1
Coutinho, tańszy i nie bardzo słabszy od Pogby
0
A ok już wyjaśnione a z tym pucharem Hiszpanii to ciekawie, mogłoby Eleven wykupić prawa
0
Ale w przepisach UEFA jest ze finał musi być w tv publicznej, tyczy się to LM ale czy LE?
0
Ale finał LE w tym roku był w telewizji publicznej? Nie wiem bo nie było mnie w kraju
0
Na tvp obejrzysz jedynie finał LM i final LE. Copa del Rey pewnie początkowo na tvp sport, prawa mają ponoć do 2015, nie wiadomo co dalej. Superpuchar Europy tylko na nc+, na szczęście Superpucharu Hiszpanii na tvp 1
2
A ile real ma trypletow? :)
2
LM - kanały nc+
Liga hiszpańska - nie wiadomo
Liga niemiecka - Eurosport 2
Liga angielska - kanały nc+
1
Eleve... A nie bo zostanę zjedzony przez abonamentow nc+ :P
0
Oni mają problemy bo największe platformy nie chca mieć konkurencji
0
No i dobrze, pewnie będzie rebranding
0
Sporting :)
0
Ledwo z San Marino strzelił, Vidal nie zawodzi w karnych
1
Ale przecież co roku chcą kupić klasowego napastnika. Benzyna ma tam iść
0
Jakoś dziwne ze juz 2-0 przegrywają z West Ham, będzie to ich pierwsza porażka z nimi od 2007. Po meczu z Chelsea myśleli że zaraz będą mistrzem
1
Beka Z Arsenalu, mi tam ich nie szkoda. Dalej niech polegają na dziadku