0

Ja im wybaczam. Walczymy w grudniu o miano najlepszej drużyny na świecie

1

Nie ma sensu, w weekend 1 kolejka niech się oszczędzają

0

Aduriz spokojnie jprdl

0

Magia kur.wa magia

0

Sędziego boli tryplet

0

Czerwona kartka heheheheheh

0

Luis nie wpierdzielaj tyle ;)

0

UEFA Madryt.

3

Nc+ fajna ma te reklamę nie powiem

1

Jprdl Rzewlakow.

59

Iraizoz jak jakiś gimbus chowal ta piłkę. Hazard by w niego kopnął

0

Jedziemy z nimi!!!

0

Iraizoz skandal ja chcę rzut karny
Ps witam po banie

0

0

Hahah genialne

1

Coutinho, tańszy i nie bardzo słabszy od Pogby

0

A ok już wyjaśnione a z tym pucharem Hiszpanii to ciekawie, mogłoby Eleven wykupić prawa

0

Ale w przepisach UEFA jest ze finał musi być w tv publicznej, tyczy się to LM ale czy LE?

0

Ale finał LE w tym roku był w telewizji publicznej? Nie wiem bo nie było mnie w kraju

0

Na tvp obejrzysz jedynie finał LM i final LE. Copa del Rey pewnie początkowo na tvp sport, prawa mają ponoć do 2015, nie wiadomo co dalej. Superpuchar Europy tylko na nc+, na szczęście Superpucharu Hiszpanii na tvp 1

2

A ile real ma trypletow? :)

2

LM - kanały nc+
Liga hiszpańska - nie wiadomo
Liga niemiecka - Eurosport 2
Liga angielska - kanały nc+

1

Eleve... A nie bo zostanę zjedzony przez abonamentow nc+ :P

0

Oni mają problemy bo największe platformy nie chca mieć konkurencji

0

No i dobrze, pewnie będzie rebranding

0

Sporting :)

0

Ledwo z San Marino strzelił, Vidal nie zawodzi w karnych

1

Ale przecież co roku chcą kupić klasowego napastnika. Benzyna ma tam iść

0

Jakoś dziwne ze juz 2-0 przegrywają z West Ham, będzie to ich pierwsza porażka z nimi od 2007. Po meczu z Chelsea myśleli że zaraz będą mistrzem

1

Beka Z Arsenalu, mi tam ich nie szkoda. Dalej niech polegają na dziadku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?