1

Niestety jeszcze nie wiadomo.

0

Jeśli chodzi o Polskę to przetarg trwa, ale takie MP&Silva kupiło La ligę w Skandynawii i paru krajach europejskich. W Hiszpanii tez już sie wyjaśniło. Co ciekawe to te MP&Silva jest powiązane z Eleven Sports i kiedyś mogą im odsprzedać prawa do LL.

2

Nie którzy to zaraz sie potna ze Lech przegrał. Balonik był za bardzo napompowany i pękł. Moze Basel ma słabsza pake niz sezon temu ale oni potrafią grac regularnie w europejskich pucharach i zachodzą daleko w LE czy tez w poprzednim sezonie 1/8 LM. To jest przepaść.

0

dziecko mcdonalda :D
a tak na powaznie to wieksosc by chciała taki brzuch

4

Za rok trzeba Łysemu posmarować.

0

Tak w 4 rundzie tzw. play-off

0

Spoko jak odpadna to przeciez jest play off o LE :)

3

Niech Juve zniszczy Lechię

0

17:00 o ile się nie mylę
Dzisiaj oczywiście

1

Komentarz usunięty

0

Ter Stegen z Fiorentina cały mecz ma zagrac

0

Karne to loteria, ja dziekuje za dobry mecz, szkooda ze nie wygralismy

0

nieeeeeeeeeeee za dobrze chcial

0

Masip niech odkupie winy jak karniaka obroni

3

Byłoby 2:1 ale błąd Masipa. Szkoda

1

aj

2

Eva rob usta usta :D

13

Masip....

0

NIE TRAFIL jejejejejejejhehehehe

0

O Falcao co on tam naku.rwia wegorza?

0

2-1 dla Barcy Sandro i Suarez
Chelsea HAzard

3

Jak na zawołanie :D

0

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool Sandro zostajesz!

0

Lewandowski najlepsza 9 na świecie? Tiaa...

0

Suarez JAK Messsi MArafooooon aGOOOOOOOOOOL]

0

SŁUPEK..........................

0

Wyższa logika.

6

Wszyscy sie smieją że Bartra jeszcze goni Bale a chyba zapomnieli ze Ramos goni Robbena

0

a Pinto bedzie szalał

0

-Co myslisz o 1 polowie?

-Może być, szkoda straconej bramki, blad w obronie no i Hazard objechal wszystkich jak Frog ronda.

-Jest nadzieja na 2 polowke?

-Oczywiscie ze jest jesli nie bedzie grał Mjunir, Gumbau i ROberto ktory tak kaleczy ze az mnie mozg boli.

-Luis Enrique out?

-Mam informacje ze gimbusy maja focha. Nie wiem co zrobic.
Dziekuje za rozmowe. Naszym gosciem był barcelonaLM filozof footballu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?