barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niestety jeszcze nie wiadomo.
0
Jeśli chodzi o Polskę to przetarg trwa, ale takie MP&Silva kupiło La ligę w Skandynawii i paru krajach europejskich. W Hiszpanii tez już sie wyjaśniło. Co ciekawe to te MP&Silva jest powiązane z Eleven Sports i kiedyś mogą im odsprzedać prawa do LL.
2
Nie którzy to zaraz sie potna ze Lech przegrał. Balonik był za bardzo napompowany i pękł. Moze Basel ma słabsza pake niz sezon temu ale oni potrafią grac regularnie w europejskich pucharach i zachodzą daleko w LE czy tez w poprzednim sezonie 1/8 LM. To jest przepaść.
0
dziecko mcdonalda :D
a tak na powaznie to wieksosc by chciała taki brzuch
4
Za rok trzeba Łysemu posmarować.
0
Tak w 4 rundzie tzw. play-off
0
Spoko jak odpadna to przeciez jest play off o LE :)
3
Niech Juve zniszczy Lechię
0
17:00 o ile się nie mylę
Dzisiaj oczywiście
1
Komentarz usunięty
0
Ter Stegen z Fiorentina cały mecz ma zagrac
0
Karne to loteria, ja dziekuje za dobry mecz, szkooda ze nie wygralismy
0
nieeeeeeeeeeee za dobrze chcial
0
Masip niech odkupie winy jak karniaka obroni
3
Byłoby 2:1 ale błąd Masipa. Szkoda
1
aj
2
Eva rob usta usta :D
13
Masip....
0
NIE TRAFIL jejejejejejejhehehehe
0
O Falcao co on tam naku.rwia wegorza?
0
2-1 dla Barcy Sandro i Suarez
Chelsea HAzard
3
Jak na zawołanie :D
0
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool Sandro zostajesz!
0
Lewandowski najlepsza 9 na świecie? Tiaa...
0
Suarez JAK Messsi MArafooooon aGOOOOOOOOOOL]
0
SŁUPEK..........................
0
Wyższa logika.
6
Wszyscy sie smieją że Bartra jeszcze goni Bale a chyba zapomnieli ze Ramos goni Robbena
0
a Pinto bedzie szalał
0
-Co myslisz o 1 polowie?
-Może być, szkoda straconej bramki, blad w obronie no i Hazard objechal wszystkich jak Frog ronda.
-Jest nadzieja na 2 polowke?
-Oczywiscie ze jest jesli nie bedzie grał Mjunir, Gumbau i ROberto ktory tak kaleczy ze az mnie mozg boli.
-Luis Enrique out?
-Mam informacje ze gimbusy maja focha. Nie wiem co zrobic.
Dziekuje za rozmowe. Naszym gosciem był barcelonaLM filozof footballu