barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W 1 akapicie pisze ze Lucho dobierze odpowiednią taktykę na mecze Barcy.
W 2 akapicie pisze ze jeśli Lech przegrywa z Wisłą 2-0 to jak oni mieli przejść Basel. No i coś to o 20 latach
0
Komentarz usunięty
0
Ja Messiego lubie w dłuższych włosach, mam nadzieje ze znowu na koniec sezonu bedzie mial fajne :)
9
http://lmgtfy.com/?q=Robak
0
a nie 15:55? :)
2
jak widzisz/ slyszysz to pierwszy raz to ok ale ja to już milion razy widzialem
17
suche, stare, beznadziejne
No i pod polecenia ;)
0
Udanej wycieczki życzę :)
0
http://wrzucaj.net/images/2015/08/01/eleven.jpg
Świecicki na swojego twitera wrzucil taka fotke. Jakis program o Atletico w Eleven? A może jest to z magazynu o La Lidze? Albo nagrywa zapowiedź LL w Eleven, chociaż to jest najmniej prawdopodobna opcja no bo po co ten scoreboard.
5
Sky, wieloletni nadawca La ligi w Wielkiej Brytanii właśnie wycofał się z przetargu. A więc jeśli chodzi o prawa do La Ligi wszystko jest możliwe, zobaczymy jak będzie w Polsce
0
To miałabyć odpowiedź do dyskusji na dole
0
Trofea SPE, Superpucharu Hiszpanii i KMŚ liczą się do sezonu 14/15 a nie do 15/16. Poza tym jak real wygrywał te trofea to pisaliscie że liczą się one do sezonu w którym zdobyli decime. Więc jak Barca wygra te trofea to liczymy je do poprzedniego sezonu!!
1
I gdzie ten real co się szczycil swoją szkółka? Podbieraja młodych innym klubom
0
Te wszystkie infolinia to o du.pe rozbić, pamietam jak dzwoniłem do energetyki bo prądu nie było to i tez pytałem sie o przyszłe planowane wyłączenia prądu to nic nie wiedzieli chociaż na stronie internetowej było info czy rozwieszali kartki na słupach... Podsumowując większość tych infolini to ludzie którzy nic nie wiedza, no najwyzej maja jakieś formułki wyklepane
1
Sportcal.com : Eleven Sports Network adds La Liga rights ahead of Belgian launch
La Liga na Eleven w Belgii?
5
Mamy info odnośnie Eleven. Kanał startuje 2 sierpnia lecz jak na razie tylko w internecie. Będzie tam transmitowany mecz o tarcze wspólnoty ale Eleven uzyczy sygnału TVN Turbo więc na tym kanale także obejrzymy mecz.
Platformy cyfrowe, kablowe czekają zapewne na koniec przetargu na LL, wtedy będą chyba decydować czy go wprowadzić albo czekają aż do 22 sierpnia do startu drugiego kanału. A więc pierwsze kolejki L1 i Serie A w Polsce na necie.
1
Hahah te "cristiano ronaldo"
3
Szkoda Dudy, lubię tego zawodnika. Walkower i najprawdopodobniej będziemy mieć 2 polskie drużyny w play-off LE
1
O to jest to. A więc już nie muszę
5
Mam skrót finału LM z komentarzem Wolskiego ale na kompie. Spróbuję jak najszybciej wrzucić
3
Na kompie wystarczyło najechac na link, na telefonie już trudniej ale przy najmniej u mnie jak się dłużej nacisnie na link to widać z jakiej strony. Ale nie każdy ma czas lub po prostu nie wiedział. Wielkie dzięki dla redakcji FCBarca.com
2
Neymar do treningów a nie się opierdzielasz na FCBarca.com
1
O realik też zremisował, dobrze im tak
1
Ktoś tam zainwestował teraz w nich, możliwe że mogą z Eleven współpracować
0
W sensie tym że mają powrócić programy typu Futbol raport, Hyde park, sport raport i inne programy na żywo. Może jakieś prawa uzyskają albo będą współpracować z Eleven
0
Pamiętacie Orange Sport? Ponoć mają powrócić.
1
Niestety jeszcze nie wiadomo.
0
Jeśli chodzi o Polskę to przetarg trwa, ale takie MP&Silva kupiło La ligę w Skandynawii i paru krajach europejskich. W Hiszpanii tez już sie wyjaśniło. Co ciekawe to te MP&Silva jest powiązane z Eleven Sports i kiedyś mogą im odsprzedać prawa do LL.
2
Nie którzy to zaraz sie potna ze Lech przegrał. Balonik był za bardzo napompowany i pękł. Moze Basel ma słabsza pake niz sezon temu ale oni potrafią grac regularnie w europejskich pucharach i zachodzą daleko w LE czy tez w poprzednim sezonie 1/8 LM. To jest przepaść.
0
dziecko mcdonalda :D
a tak na powaznie to wieksosc by chciała taki brzuch