barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na tvp obejrzysz jedynie finał LM i final LE. Copa del Rey pewnie początkowo na tvp sport, prawa mają ponoć do 2015, nie wiadomo co dalej. Superpuchar Europy tylko na nc+, na szczęście Superpucharu Hiszpanii na tvp 1
2
A ile real ma trypletow? :)
2
LM - kanały nc+
Liga hiszpańska - nie wiadomo
Liga niemiecka - Eurosport 2
Liga angielska - kanały nc+
1
Eleve... A nie bo zostanę zjedzony przez abonamentow nc+ :P
0
Oni mają problemy bo największe platformy nie chca mieć konkurencji
0
No i dobrze, pewnie będzie rebranding
0
Sporting :)
0
Ledwo z San Marino strzelił, Vidal nie zawodzi w karnych
1
Ale przecież co roku chcą kupić klasowego napastnika. Benzyna ma tam iść
0
Jakoś dziwne ze juz 2-0 przegrywają z West Ham, będzie to ich pierwsza porażka z nimi od 2007. Po meczu z Chelsea myśleli że zaraz będą mistrzem
1
Beka Z Arsenalu, mi tam ich nie szkoda. Dalej niech polegają na dziadku
0
Okej, znam dużo dziewczyn które wiedzą coś o świecie ale jak patrzę czasami na nie które to się gotuje we mnie...
2
Dlatego kobiety nie powinny mieć prawa wyborczego albo mogą je dostać po teście na inteligencje
0
Mecz meczowi nierówny.
3
To jest to samo tylko się mówi świnka na to
1
Zdrowiej Ney! Teraz jest szansa (być może ostatnia) dla Pedritto
0
U mnie przez cały następny tydzień po 35 dopiero na weekend coś chłodniej i ma padać. Na całe szczęście jestem teraz nad polskim morzem i tu jest tak przyjemnie ;)
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
Dzięki za te tłumaczenie!
0
Komentarz usunięty
0
Więcej La Masii, bardzo dobrze że nie przeszedł Do Barcy
4
Nie... Przetarg trwa
0
Ładny gest ze strony EA. 16 zapowiada się ciekawie ale najważniejszy jest dla mnie jaki będzie gameplay no i czy serwery naprawia
0
Hahah Neymar
2
Po tym meczu patrzę z optymizmem na mecz z Sevilla ;)
9
Ibarbo to odrobi
Czas na BEAST MODE
0
Beka Z Kolonia po tym meczu
5
Jaki Dani Alves synku