0

Alves lel :D

0

ROberto JEA

0

Jak bedziesz sobie komentowac mecz to masz
http://wrivz1.blogspot.com/p/1.html#www.rojadirecta.me

0

Alves hahahaha... żenada

2

Wy tez nie mozecie komentowac pod relacja?

1

woow, na webb masz limity, ten sam stream masz na ich stronie i to bez limitu ogladania

0

2

Jak nie chca byc socio to ja te moge prawo przejac :)

0

fajnie ;')

1

Sanchez przez 3 lata nie zagrał w finale LM w Barcelonie a Suarez zrobił to już w pierwszym sezonie

1

Wow Piast prowadzi, są w nie złej formie

1

0

Hehe ;)

2

A jak niedzielni kibice z piwkiem w ręku odpala nc+ z nadzieja za zobaczą Barce czy real... To sie dopiero zacznie

0

A ja bym wolał w TV. Wystarczy jak przycisze głos ;p

0

Las Palmas - mój ulubiony klub w Fifie 08 na PSP :')

27

No, emocje przy golfie sa najlepsze

12

Porażka, remis, czas na zwycięstwo!
VeB!

1

Można go nie lubić ale bez niego lewa strona duzo traci.

0

Chodzą informacje ze po prostu araby dostał prawa w Polsce w bonusie

0

Ktoś z MP & SILVA, to on oficjalnie poinformował że katar kupił prawa da LL. Powinien być wiarygodny

1

"Nie będzie łatwo. Trwa praca i walka z czasem żeby pokazać pierwsza kolejkę la liga w Polsce." tak napisał na Twitterze Radrizzani

1

Nie wiem czy jak przegraja to ot tak beda miec słaba forme..

1

Kto za Malagą dzisiaj? Ja za cukierkami
ps W Hiszpanii widze, że Canal pokazuje La Lige

0

Zaraz El fujara da na RM.pl ta wypowiedź

0

Puyol'a mogliby dac kiedys :)

0

Tak, tylko musisz byc pelnoletni, wpisac numer karty i skan dowodu. Poprawcie jesli zle pisze

0

"Like - ronaldo better than messi"

9


Widzieliście nowe intro Ligi Mistrzów? Podoba wam sie, bo mi tak bo wreszcie jest Barca na zakończenie :)

1

3-1 a wiec gol na wyjezdzie wazny dla BVB, zobaczymy co dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?