barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Osz w mordę... Szkoda
0
Kto wygrał polskie gran derbi? Tvn czy tvp?
5
Coutinho lepszy ;)
1
Swansea lubi robić niespodzianki tym największym w Anglii... I dobrze :)
1
Wesołowski? :D
1
Komentarz usunięty
0
TVP!!! Precz z telewizja reżimową!!!
3
Już jakby mnie wiary w ekipie w biało-czerwonych strojach. Mniej dynamiki, ale może jeszcze jedna akcja, RYSZARD KALISZ POJAWIL SIE NA BOISKU, NIE PRAWDOPODOBNE, i to jego pojawienie moze byc dobrym skutkiem. Kalisz przed szansa, KUBA WESOŁOWSKI bohaterem tej akcji, Ryszard nie wie co sie dzieje, RZUT KARNY, NIEPRAWDOPODOBNE jakie wejscie Kalisza, on nie mogł wytrzymać jako dziennikarz, pobiegł do szatni i znalazł swoj rozmiar koszulki co wydaje sie nie prawdopodobne. I prosze, Roman Kosecki... Końcówkę zostawiam dla was...
3
Wstyd leszek , Termalica z Piastem na majstra!
10
Moga i 100-0 ale i tak będą mieć 2 pkt straty :D
3
Koleś ma dar do strzelania pięknych bramek jak Quaresma
1
Gimbusy się podniecily ale jak widać już powinien być karny dla Betisu
7
Dobra real ma już tryplet
4
"Barcelonie pomogli sędziowie"
1
Kolejne 1-0 ale kolejne 3 punkty!
Teraz czas na mecz realu, potem Polska-Niemcy, a za 2 tyg widzimy się na meczu z Atleti.
Visca el Barca
1
Tak pochwalę się w szkole 1 września :)
8
Za Bravo.
1
Brawo Verma! Załużyłeś, po 3 punkty
0
Kto komentuje mecz?
2
Jak wiadomo ligi mistrzów od tego sezonu nie ma na tvp ale jest dobra informacja dla abonamentow cyfrowego Polsatu. Otóż środowe mecze będą dostępne na niemieckim kanale ZDF. Będą tam głównie mecze z udziałem niemieckich drużyn, w 1 kolejce zdf pokaże mecz Bayern - Olympiakos. Jest też duża szansa że na ZDF zobaczymy mecz Bayern - Arsenal oraz mecz Bayer - Barcelona ;) no i szansa także na spotkanie z udziałem Borussi w grupie śmierci
0
Komentarz usunięty
0
Niech zatrudnia choć jednego komentatora który ogarnia ta ligę, bo jak Miroslawsk ma komentować GD to słabo to widze
0
Kto komentuje na Eleven?
1
ok, dzięki :)
0
Wie ktoś jakie kraje głosowały na Suareza?
0
Jak dołoży jeszcze Mistrzostwo Świata to chyba nikt nie bedzie mial watpliwosci kto jest najlepszy w historii
0
Mirosławski pisał na twiterze ze do 1 wrzesnia moga byc na jakies duzej platformie.
0
Oj, patrze na te grupy LE to Lech i Legia naprawdę beda musialy grac dobra pilke zeby wyjsc z grup.
Lech jesli chce awansowac do fazy pucharowej to musza sie postarac o dobre wyniki u siebie (najlepiej zwyciestwa), tj szczegolnie z FIolą i Basel
To samo Legia ale Napoli to juz dwa poziomy wyżej ale z takim Club Brugge moga walczyc o zwyciestwo i u siebie i na wyjezdzie.
0
hehe ronaldo
5
i z laczka xd