0

haahahhaahhaha :D

4

jak wszedl to nie kulał, jak wyszedł - kulał. Pobili go tam?

1

MY wszystkim komus zazdroscimy a nam nikt, o co chodzi???

1

ludzie przestancie spamowac tymi twitami, dopoki klub nie wyda oficjalnej informacji to nie biore innych pod uwage

1

Marne pocieszenie

2

To będzie ciężki sezon, oby strona się pozbyła tych sezonowców po tryplecie.

0

Ty mi tu Termalici nie obrazaj

0

ja pierd..ole...

0

ku..rwa no NIE

0

Chyba bedzie dobrze

16

Dla mnie Neymar wyglada teraz jak typowy Seba :)

0

Eleven serio... czemu nie dali tego przed meczem?

0

Idealnie!

3

Obym nigdy nie doczekał sie czasów kiedy City lub PSG wygrają Ligę Mistrzów.

2

As pełny profesjonalizm z ta okładką

4

Myśle ze najlepiej zawodnika rozliczać na koniec sezonu a nie we wrześniu oby Suarez miał wiecej szans na zapewnienie sukcesu Barcelonie.

1

Nic jak tylko pozazdrościć... ;)

1

Suarez dobrze sie spisywał w tym tournee w USA potem cos przygasl aż do teraz lecz bez Suareza gra Barcy moze sie posypac bo jest on wydaje mi sie jedna z kluczowych postaci
dla Enrique.

A no jakże bym zapomniał bramka z Bilbao, asysta do Messi'ego z Atletico i gol na pustaka z Roma a tak odwala jakaś tam robotę, tak jak pisałem bez niego gra Barcy bedzie gorzej wyglądała

2

Z tym stażem to trochę jak w szkole, im większa klasa tym uczeń czuje sie bardziej pewny siebie no i moze zaczepiac młodszych

2

Wiesz, na tej stronie sa pewne grupki, elity nie wiem jak to nazwać, ja do żadnych z nich nie należę i nie będę należac mimo ze w październiku wybija mi juz 3 lata na tej stronie.

0

La Liga już nie udostępnia skrótów spotkań na YouTube i chyba dla tego bo na podstawie tych skrótów robił te swoje "skróty".

0

Daily Mail? Nie, dziękuje.

0

Coś sie zaczyna dziać i dobrze.

0

Komentarz usunięty

0

Czemu taki smutny artykuł jest jako 1 na stronie + te zdjęcie... ehh

3

Nie, nie zagrał i jak wrócił Bravo to od razu poszedł na ławe, teraz Bravo ma kontuzje i Ter Stegen nie korzysta z szansy jaką dostał. Tracenie tylu goli musi odbic sie na psychice i jeszcze raz pisze ze jak wróci Bravo to bedzie kisnał na ławie w każdym meczu a to sie źle skonczy

5

Niestety ale jesli Ter Stegen bedzie grzał ławe w każdym meczu to nie poskutkuje to zwyżką formy wrecz przeciwnie jego forma bedzie sie stale pogarszac. Chlopak ma teraz trudny moment w Barcelonie i trzeba coś z tym zrobic a wysłanie go np. do rezerw jeszcze bardziej go podłamie
PS oby ten mecz zadziałał jak mecz na Anoeta w styczniu.

0

Dziś ogólnie beznadziejny dzien, najpierw Polska w siatce teraz Barca, jeszcze pewnie biali wygrają. Ale trzeba byc dobrej myśli na następne mecze.
Barca, nic sie nie stało. Jeszcze ponad 30 kolejek do końca, wszystko moze sie zdarzyć.
Dobranoc! VeB!!!

0

Człowiek to może byc zalamany po 3-1 realu badz 7up bayernu ale nie po celcie

3

ILE jeszcze z tym Lewym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?