3

Oj ten Leszek i ta wymowa :D

0

realmadryt.pl? Toż to paleolit w porównaniu do nas

1

No, powoli lud na rm.pl zaczyna sie domagac nowej strony

0

w NC+ jest liga mistrzów przecież :)

0

Najlepszy klub, najlepsza stronka ;)

2

Wszystko fajnie tylko czy ta belka z "najlepszymi", "najnowszymi" itp. nie będzie już zjeżdżać w dół? Czy to u mnie jest jakis błąd

11

Gimnazjum, przecież to tam normalka

1

To nie było skierowane do Ciebie tylko ogólnie bo trochę znam juz te internety

1

Wyobraź sobie ze znam takie osoby... ;)

Uprzedzajac, nie nie ja jestem takowa osobą

EDIT banik poleciał, trzymaj sie pedro, dostał ci Facebook lub w ostateczności rodzina

3

Ja mam konto na FB, nie ukrywam korzystam codziennie ale gdybym nie miał tam konta to bym nie popełnił samobójstwa. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba z tego rozsądnie korzystać

1

Komentarz usunięty

0

Oby zawsze Barca grała w lidze hiszpańskiej, brak Gran derbi, tej potyczki z realem o lige no i w ogóle jestem przywiązany do tych hiszpańskich drużyn. Nie wyobrażam sobie potyczek z Monaco, PSG w lidze

9

Komentarz usunięty

0

Tak w zapowiedziach :)

0

Walka jesieni mówili....

0

Dla niego to chyba bedą z 2 złote ;D

0

Zapomniałem o Vigo jak liczyłem mecze :) chyba trzeba juz iść spać

0

Tak na 6 msc ale to i tak wysoko a za nami juz 5 kolejek

13

Eibar prowadzi z Celta i w tej chwili wpadają na 5 msc, niesamowite

0

Xavi chciał odejść i jak dla mnie wybrał najlepszy moment, odszedł w wielkiej chwale po tryplecie

1

W Pesie tylko raz był polski komentarz - w pamietnej edycji PES 2006( Borek i Kołtoń) ktora do dzisiejszego dnia dostaje patche. Teraz nie ma i chyba nie będzie

0

No perez ponoc za malo chleba posmarowal na sniadanie

1

Celta powinna wygrać z Eibarem a wraz z tym być liderem ale jeśli Barca jest nad realem to też jest "liderem"

życze milego wieczoru

1

Malaga miała handicap w tym meczu, jak w fifie

6

Kameni, Weligton i SĘDZIA zabierają lidera.
.
.
.
Wina sędziego

0

No i gites majonez, oby z ta przewaga i wieksza do Gran Derbi

1

Komentarz usunięty

1

hahaha krysia ty to jednak potrafisz polepszyc humor :)

3

"Benitez ty grube ścier....wo"

1

hahaha az na flashscore napisali ze co "najmniej 4 minuty..." :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?