barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oj ten Leszek i ta wymowa :D
0
realmadryt.pl? Toż to paleolit w porównaniu do nas
1
No, powoli lud na rm.pl zaczyna sie domagac nowej strony
0
w NC+ jest liga mistrzów przecież :)
0
Najlepszy klub, najlepsza stronka ;)
2
Wszystko fajnie tylko czy ta belka z "najlepszymi", "najnowszymi" itp. nie będzie już zjeżdżać w dół? Czy to u mnie jest jakis błąd
11
Gimnazjum, przecież to tam normalka
1
To nie było skierowane do Ciebie tylko ogólnie bo trochę znam juz te internety
1
Wyobraź sobie ze znam takie osoby... ;)
Uprzedzajac, nie nie ja jestem takowa osobą
EDIT banik poleciał, trzymaj sie pedro, dostał ci Facebook lub w ostateczności rodzina
3
Ja mam konto na FB, nie ukrywam korzystam codziennie ale gdybym nie miał tam konta to bym nie popełnił samobójstwa. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba z tego rozsądnie korzystać
1
Komentarz usunięty
0
Oby zawsze Barca grała w lidze hiszpańskiej, brak Gran derbi, tej potyczki z realem o lige no i w ogóle jestem przywiązany do tych hiszpańskich drużyn. Nie wyobrażam sobie potyczek z Monaco, PSG w lidze
9
Komentarz usunięty
0
Tak w zapowiedziach :)
0
Walka jesieni mówili....
0
Dla niego to chyba bedą z 2 złote ;D
0
Zapomniałem o Vigo jak liczyłem mecze :) chyba trzeba juz iść spać
0
Tak na 6 msc ale to i tak wysoko a za nami juz 5 kolejek
13
Eibar prowadzi z Celta i w tej chwili wpadają na 5 msc, niesamowite
0
Xavi chciał odejść i jak dla mnie wybrał najlepszy moment, odszedł w wielkiej chwale po tryplecie
1
W Pesie tylko raz był polski komentarz - w pamietnej edycji PES 2006( Borek i Kołtoń) ktora do dzisiejszego dnia dostaje patche. Teraz nie ma i chyba nie będzie
0
No perez ponoc za malo chleba posmarowal na sniadanie
1
Celta powinna wygrać z Eibarem a wraz z tym być liderem ale jeśli Barca jest nad realem to też jest "liderem"
życze milego wieczoru
1
Malaga miała handicap w tym meczu, jak w fifie
6
Kameni, Weligton i SĘDZIA zabierają lidera.
.
.
.
Wina sędziego
0
No i gites majonez, oby z ta przewaga i wieksza do Gran Derbi
1
Komentarz usunięty
1
hahaha krysia ty to jednak potrafisz polepszyc humor :)
3
"Benitez ty grube ścier....wo"
1
hahaha az na flashscore napisali ze co "najmniej 4 minuty..." :D