1

Kameni to solidny bramkarz i to od kilku sezonów. Vamos Malaga!

0

Czwarta, zawsze staram sie obejrzec mecz Barcy no i jestem z nimi na dobre i na złe :)

0

Jak real straciłby dzis punkty to byłoby fajnie choć wątpie

0

Ale Messi wyleciał na cały sezon? Z grupy musimy wyjsc a na faze pucharowa bedzie juz Messi (oby bez kontuzji) Turan i Vidal

0

Z Atletico pokazali ze moga grac bez Messiego ale to jednak on dal bramke na 2:1

0

Nawet na rm.pl wiedza ze Messi dostanie ZP

0

Biali sie ciesza bo brak Messiego to może byc ich jedyna szansa na zwyciestwo

0

ehhhh Messi wracaj jak najszybciej a przed Barca teraz bardzo ważny test, jakbyśmy wszystko wygrali to byłby jakiś cud.

0

... jak tupolew

1

Jedni podaja 3 tygodnie, drudzy 8. aha

0

Niestety dla was, Bayer nie zrobi z nami to samo co Celta czy Bilbao. Szkoda bo tak tego chcecie.

0

Troll :)

0

Niestety bałem sie tego trypletu, wszyscy teraz sa tu rozpieszczeni, ciagle narzekania mimo 3 punktow, jeden strzał po rynkoszecie - gol i cala fala zenady

0

Myslisz ze by 2 sezony na ławce siedział?

0

No i 3 punkty, szkoda ze mecz z kontuzja Messiego

0

hahaha bramke stracilismy i juz pisza ze padaka
ZENADA

2

To nie wina Ter Stegena każdy bramkarz by tego nie obronił

0

MAcie Sandro...

1

GOOOOOOOOOOL LAS PALMAS

0

Sergio Busquest

0

Kto o nim jeszcze pamieta?

0

Masche czemu

13

Roberto na fcbarca.com - od zera do bohatera!

0

Iniesta może isc na skrzydło zawsze

1

Czekam na komunikat klubu

5

Ten nygus Wakaso to juz dawno powinnien wyleciec

0

MATS dzisiaj super, oby tak dalej

1

Baleron
ps Szkoda że Seba przestrzelil, mogl Suarez hat tricka skompletowac

0

ahahahaha prawie jak ja w FIFIE :D

0

karny... macie wreszczie bez Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?