barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kameni to solidny bramkarz i to od kilku sezonów. Vamos Malaga!
0
Czwarta, zawsze staram sie obejrzec mecz Barcy no i jestem z nimi na dobre i na złe :)
0
Jak real straciłby dzis punkty to byłoby fajnie choć wątpie
0
Ale Messi wyleciał na cały sezon? Z grupy musimy wyjsc a na faze pucharowa bedzie juz Messi (oby bez kontuzji) Turan i Vidal
0
Z Atletico pokazali ze moga grac bez Messiego ale to jednak on dal bramke na 2:1
0
Nawet na rm.pl wiedza ze Messi dostanie ZP
0
Biali sie ciesza bo brak Messiego to może byc ich jedyna szansa na zwyciestwo
0
ehhhh Messi wracaj jak najszybciej a przed Barca teraz bardzo ważny test, jakbyśmy wszystko wygrali to byłby jakiś cud.
0
... jak tupolew
1
Jedni podaja 3 tygodnie, drudzy 8. aha
0
Niestety dla was, Bayer nie zrobi z nami to samo co Celta czy Bilbao. Szkoda bo tak tego chcecie.
0
Troll :)
0
Niestety bałem sie tego trypletu, wszyscy teraz sa tu rozpieszczeni, ciagle narzekania mimo 3 punktow, jeden strzał po rynkoszecie - gol i cala fala zenady
0
Myslisz ze by 2 sezony na ławce siedział?
0
No i 3 punkty, szkoda ze mecz z kontuzja Messiego
0
hahaha bramke stracilismy i juz pisza ze padaka
ZENADA
2
To nie wina Ter Stegena każdy bramkarz by tego nie obronił
0
MAcie Sandro...
1
GOOOOOOOOOOL LAS PALMAS
0
Sergio Busquest
0
Kto o nim jeszcze pamieta?
0
Masche czemu
13
Roberto na fcbarca.com - od zera do bohatera!
0
Iniesta może isc na skrzydło zawsze
1
Czekam na komunikat klubu
5
Ten nygus Wakaso to juz dawno powinnien wyleciec
0
MATS dzisiaj super, oby tak dalej
1
Baleron
ps Szkoda że Seba przestrzelil, mogl Suarez hat tricka skompletowac
0
ahahahaha prawie jak ja w FIFIE :D
0
karny... macie wreszczie bez Messiego