0

5-8...

0

Oby odpalili na tym turnieju do igrzysk. A te ME? Są co 2 lata więc ranga jakaś wielka nie jest. W siatce najważniejsze są MŚ i igrzyska. W piłce noznej tak nie jest - tutaj ME są wyzej od igrzysk

0

Pewnie tak.

0

James - zwróci się z koszulek

4

Beka z Holandii.

1

Do usług :)

1

No to poszukaj bo żeby miec te paczki to trzeba wbić specjalny kod na nie, jak grasz na pc to origin i wyszukujesz pole wprowadź kod produktu, przynajmniej tak musiałem w 14 zrobic ;)

1

Nie wiem bo nie kupiłem do tej pory FIFy ale jeśli zamawiales pre-order przez neta to duzo ludzi miało dostać kod na e-maila. Tutaj pytanie kupiłeś w dniu premiery czy jakis pre-order przez neta?

1

Dostałeś jakiś kod na paczki?

13

Mecze z Rayo sa zawsze fajne... nie postawiaja autobusu tylko próbują walczyc z kazdym czy to Barca czy Levante

0

Te procenty to takie bonusy, jak trener kondycyjny ma 5% to tak jakby dostawałbyś do karty kondycji + 5%. Maksymalnie można z danej kategorii karty zdobyc 50% wiec jesli tak bedzie to przy karcie kondycji 60 dostaniesz 50% bonusu z tej karty, czyli 30 wiec razem karta da Ci +90 do kondycji. To samo dotyczy innych kart.

4

Messi to najlepszy piłkarz w historii*


Jeśli ktoś nie zgadza sie z moja opinia, prosze bez zbednych odpowiedzi.

11

Tylko Liverpool ;)

1

Książenice... Pozdro ;)

2

A nie pisałem? Wszyscy skreslali ten skład a teraz dzięki nim świętujemy awans na EURO!
Brawo Polacy! Możemy być dumni z naszych

1

Skład oceńmy po meczu, nie przed.
Polska do boju!

0

Tak najbardziej pamietam ta akcje z Elche pod koniec sezonu 13/14. Niesamowite :)

1

Albania na Euro, lel

6

Tak widze ze powstał wątek o Tv w Polsce i nie umiem pojąć jednej rzeczy: Skad bierze sie ten fenomen tych wszystkich mam talent, voice of Poland, musi be the music albo nawet idiotyczne skakania do wody. Dla mnie oglądać taki program w weekend wieczór to strata czasu. Wole posiedzieć na fcbarca.com. A z Tv to lubie czasami luknac na MasterChefa itp. no i na programy typu National Geographic i tyle.
O zapomniałbym: sport ;)

0

Pisząc komentarz wiedziałem ze mecze bedą na Ps i itd ale jednak wiecej ludzi ogląda mecz jak jest na zwykłym polsacie

0

Polska i wazniejsze mecze - Polsat. Reszta pewnie Polsat Sport, Polsat Sport Extra i moze PS News - jest chyba dostepny w naziemnej :)

0

Troll. Klich dodał na fb swoje zdjecie zrobione na Camp Nou z koszulka Barcy z nazwiskiem Klich i 10 :D

0

Żadna toz ten laptop ma pentium i zintegrowana slaba grafike

1

do przegladania internetu nawet. cos wiecej, nie da rady

0

Wpiszcie sobie Klich w google i popatrzcie na opis po zdjeciami... ;)

1

Jak widać ronaldo zapewnił sobie złotego buta za poprzedni sezon w rundzie jesiennej.

0

Kahna wyżej sobie cenie od Lehmana. Jeden z najlepszych bramkarzy w historii.

0

ogar z ta fifa, rozumiem la rambla ale w regulaminie pisalo ze znowu nie mozna tak spamowac jednym i tym samym, ludzie

0

może od razu niech mu dożywocie dadzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?