barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5-8...
0
Oby odpalili na tym turnieju do igrzysk. A te ME? Są co 2 lata więc ranga jakaś wielka nie jest. W siatce najważniejsze są MŚ i igrzyska. W piłce noznej tak nie jest - tutaj ME są wyzej od igrzysk
0
Pewnie tak.
0
James - zwróci się z koszulek
4
Beka z Holandii.
1
Do usług :)
1
No to poszukaj bo żeby miec te paczki to trzeba wbić specjalny kod na nie, jak grasz na pc to origin i wyszukujesz pole wprowadź kod produktu, przynajmniej tak musiałem w 14 zrobic ;)
1
Nie wiem bo nie kupiłem do tej pory FIFy ale jeśli zamawiales pre-order przez neta to duzo ludzi miało dostać kod na e-maila. Tutaj pytanie kupiłeś w dniu premiery czy jakis pre-order przez neta?
1
Dostałeś jakiś kod na paczki?
13
Mecze z Rayo sa zawsze fajne... nie postawiaja autobusu tylko próbują walczyc z kazdym czy to Barca czy Levante
0
Te procenty to takie bonusy, jak trener kondycyjny ma 5% to tak jakby dostawałbyś do karty kondycji + 5%. Maksymalnie można z danej kategorii karty zdobyc 50% wiec jesli tak bedzie to przy karcie kondycji 60 dostaniesz 50% bonusu z tej karty, czyli 30 wiec razem karta da Ci +90 do kondycji. To samo dotyczy innych kart.
4
Messi to najlepszy piłkarz w historii*
Jeśli ktoś nie zgadza sie z moja opinia, prosze bez zbednych odpowiedzi.
11
Tylko Liverpool ;)
1
Książenice... Pozdro ;)
2
A nie pisałem? Wszyscy skreslali ten skład a teraz dzięki nim świętujemy awans na EURO!
Brawo Polacy! Możemy być dumni z naszych
1
Skład oceńmy po meczu, nie przed.
Polska do boju!
0
Tak najbardziej pamietam ta akcje z Elche pod koniec sezonu 13/14. Niesamowite :)
1
Albania na Euro, lel
6
Tak widze ze powstał wątek o Tv w Polsce i nie umiem pojąć jednej rzeczy: Skad bierze sie ten fenomen tych wszystkich mam talent, voice of Poland, musi be the music albo nawet idiotyczne skakania do wody. Dla mnie oglądać taki program w weekend wieczór to strata czasu. Wole posiedzieć na fcbarca.com. A z Tv to lubie czasami luknac na MasterChefa itp. no i na programy typu National Geographic i tyle.
O zapomniałbym: sport ;)
0
Pisząc komentarz wiedziałem ze mecze bedą na Ps i itd ale jednak wiecej ludzi ogląda mecz jak jest na zwykłym polsacie
0
Polska i wazniejsze mecze - Polsat. Reszta pewnie Polsat Sport, Polsat Sport Extra i moze PS News - jest chyba dostepny w naziemnej :)
0
Troll. Klich dodał na fb swoje zdjecie zrobione na Camp Nou z koszulka Barcy z nazwiskiem Klich i 10 :D
2
http://lmgtfy.com/?q=fifa+polonia+forum+ultimate+team
0
Żadna toz ten laptop ma pentium i zintegrowana slaba grafike
1
do przegladania internetu nawet. cos wiecej, nie da rady
0
Wpiszcie sobie Klich w google i popatrzcie na opis po zdjeciami... ;)
1
Jak widać ronaldo zapewnił sobie złotego buta za poprzedni sezon w rundzie jesiennej.
0
Kahna wyżej sobie cenie od Lehmana. Jeden z najlepszych bramkarzy w historii.
0
ogar z ta fifa, rozumiem la rambla ale w regulaminie pisalo ze znowu nie mozna tak spamowac jednym i tym samym, ludzie
0
może od razu niech mu dożywocie dadzą