barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
mogl dobic na samoboja ten z hetafe
0
co ten Alexis Sancziz
1
Alves wtf??
0
Neymar w mega formie jest
5
I ROberto znowu asysta i to jaka... motm jak na razie
No i gol po kontrze
0
ALE Zayebał brrrrawo
0
wlasnie w takich sytuacjach przydaje sie rudy
0
mimo że spalony to brawo ze chociaz do bramki trafil
5
Mirosławski i ćwiąkała na gran derbi... ale bedzie zachwyt nad realem. NC+ wróć!!
0
Roberto pierwszy mecz po przerwie i od razu taka forma... tak dalej i może z realem zagra od 1'.
0
NIE BYŁO!!!sedzia kalosz
0
dzieci na stadionie: "grajcie na Wawrzyniaka, on jest cienki..." :D
0
hehetafe blisko ;)
0
ładnie :)
0
rojadirecta.com -> szukasz meczu Barcy w zakladkach, klikasz -> szukasz stream "ustream" jest teraz pare
0
Oby za rok Uncharted 4 był tak honorowany... Jestem fanem tej serii a co do Wieska to zasłużenie choć do końca roku wyjdzie jeszcze Fallout 4 i Tomb Raider nowy ale i tak pewnie to nie zmieni miejsca Wiedzmina.
0
Jak zadowoli cię tylko zwycięstwo to mam nadzieje ze nie postawisz na taktykę: autobus?
6
Forlan na mundialu w RPA, był fenomenalny szkoda że juz nie wrocił do tej dormy
0
Teraz gdy brak Messiego to by się na skrzydło przydał... Wiele klas lepszy od Munira i Sandro
0
Nie każde pokolenie będzie super zdolne, zobaczymy jak to dalej sie potoczy z ta La Masią
0
Wstyd dla nas, duma do nich...
0
Fontas? Dobry ale chyba tylko w fifie i to 13...
1
On pewnie żadnej taktyki nie układał, powiedział grajcie swoje i tyle. Są o wiele ważniejsi rywale do rozgryzienia a nie III ligowiec
1
Co po tym meczu wiemy? Kompletny drugi skład nie nadaje sie do gry z III ligowcem lub po prostu nie chciało im sie dzisiaj
1
Kto obstawiał 9-0? ;)
0
Beka na cały świat. Hala dzieci by miały o czym pisać przez miesiąc :)
1
To jest żenujące, nie śmieszne
4
My to przegramy
1
Dobrze im tak.
1
Przynajmniej nie będą mieć problemów z wotum zaufania hehe