2

mogl dobic na samoboja ten z hetafe

0

co ten Alexis Sancziz

1

Alves wtf??

0

Neymar w mega formie jest

5

I ROberto znowu asysta i to jaka... motm jak na razie
No i gol po kontrze

0

ALE Zayebał brrrrawo

0

wlasnie w takich sytuacjach przydaje sie rudy

0

mimo że spalony to brawo ze chociaz do bramki trafil

5

Mirosławski i ćwiąkała na gran derbi... ale bedzie zachwyt nad realem. NC+ wróć!!

0

Roberto pierwszy mecz po przerwie i od razu taka forma... tak dalej i może z realem zagra od 1'.

0

NIE BYŁO!!!sedzia kalosz

0

dzieci na stadionie: "grajcie na Wawrzyniaka, on jest cienki..." :D

0

hehetafe blisko ;)

0

ładnie :)

0

rojadirecta.com -> szukasz meczu Barcy w zakladkach, klikasz -> szukasz stream "ustream" jest teraz pare

0

Oby za rok Uncharted 4 był tak honorowany... Jestem fanem tej serii a co do Wieska to zasłużenie choć do końca roku wyjdzie jeszcze Fallout 4 i Tomb Raider nowy ale i tak pewnie to nie zmieni miejsca Wiedzmina.

0

Jak zadowoli cię tylko zwycięstwo to mam nadzieje ze nie postawisz na taktykę: autobus?

6

Forlan na mundialu w RPA, był fenomenalny szkoda że juz nie wrocił do tej dormy

0

Teraz gdy brak Messiego to by się na skrzydło przydał... Wiele klas lepszy od Munira i Sandro

0

Nie każde pokolenie będzie super zdolne, zobaczymy jak to dalej sie potoczy z ta La Masią

0

Wstyd dla nas, duma do nich...

0

Fontas? Dobry ale chyba tylko w fifie i to 13...

1

On pewnie żadnej taktyki nie układał, powiedział grajcie swoje i tyle. Są o wiele ważniejsi rywale do rozgryzienia a nie III ligowiec

1

Co po tym meczu wiemy? Kompletny drugi skład nie nadaje sie do gry z III ligowcem lub po prostu nie chciało im sie dzisiaj

1

Kto obstawiał 9-0? ;)

0

Beka na cały świat. Hala dzieci by miały o czym pisać przez miesiąc :)

1

To jest żenujące, nie śmieszne

4

My to przegramy

1

Dobrze im tak.

1

Przynajmniej nie będą mieć problemów z wotum zaufania hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?