barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hames ładnie, będzie groźny
0
Przerzut roku.
3
Co jak co ale ja podchodzę spokojnie do GD. Te mecze zawsze są ciężkie, te mecze rządzą się innym prawami
10
A taki był tu płacz o niego
0
Tabela znikła na rm.pl!! Pewnie gdyby była to proporcje strony byłyby zaburzone.
0
Serwer podparty na Celeronie od el jarka padł po raz kolejny :P
0
No to do klasyku w roli lidera! Niestety w Madrycie będzie wtedy -3 a po meczu temp. może spaść nawet do -6, hoho :)
0
łapcie skrót z komentarzem RAC1 :)
1
Ten Bale to ma jakąs dziewczyne, jesli tak to ja nie wiem jak można koło takiego człowieka chodzić.
Money, money, money...
0
Pamietacie jak w audycji radiowej w wakacje Mirosławski mówił, że w Eleven ma być taki program, coś z dawką humoru a ekspertem miał być Kręcina? Ja dalej czekam
1
70 minuta teraz jest.
1
Byłem na rm.pl, odświeżam stronke i łapie zwieche, wiedziałem ze cos jest na rzeczy a tam Sevilla 2-1 Real :)
1
hehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehheehhehehehehehehehehehhe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Hames to wymowa po hiszpańsku a w Kolumbii używa się j. hiszpańskiego więc chyba to prawidłowa wymowa?
1
Na livesports napisali ze Suarez dostał czerwień, o mało zawału nie dostałem
5
Bravo z Ter Stegenem poszli o zakład kto ma lepszy dribling chyba
0
Leeds United, może Championship ale spróbuj powrócić ich do BPL. Kiedyś znakomita ekipa
0
Ballack jeszcze.
3
Kalendarium
|
|
|
↓
1
Hoho ładne lanie Valencia
2
UEFA tu, UEFA tam a UEFA c...a zrobi nam!
2
Zdecydowanie brakuje bramki Lameli, szkoda.
0
Za co? Przecież to liga mistrzów a nie BBVA. W 11 La liga to mógł by sie znaleźć
1
ktoś z realu musiał być
4
W PESIE 06 Borek mówił "oto Deco" i tam inne z oto. Chyba Iwański grał w tą gre
edit" wyżej
0
Zadanie wykonane, 3 punkty! Visca el Barca! Dobranoc.
0
No i piknie! Brawo!
2
Ciekawe gdzie są teraz ci co pisali "pusi" tak z rok temu?
1
mistrz Polski?
6
ah ku....wa