0

Hames ładnie, będzie groźny

0

Przerzut roku.

3

Co jak co ale ja podchodzę spokojnie do GD. Te mecze zawsze są ciężkie, te mecze rządzą się innym prawami

10

A taki był tu płacz o niego

0

Tabela znikła na rm.pl!! Pewnie gdyby była to proporcje strony byłyby zaburzone.

0

Serwer podparty na Celeronie od el jarka padł po raz kolejny :P

0

No to do klasyku w roli lidera! Niestety w Madrycie będzie wtedy -3 a po meczu temp. może spaść nawet do -6, hoho :)

0



łapcie skrót z komentarzem RAC1 :)

1

Ten Bale to ma jakąs dziewczyne, jesli tak to ja nie wiem jak można koło takiego człowieka chodzić.


Money, money, money...

0

Pamietacie jak w audycji radiowej w wakacje Mirosławski mówił, że w Eleven ma być taki program, coś z dawką humoru a ekspertem miał być Kręcina? Ja dalej czekam

1

70 minuta teraz jest.

1

Byłem na rm.pl, odświeżam stronke i łapie zwieche, wiedziałem ze cos jest na rzeczy a tam Sevilla 2-1 Real :)

1

hehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehheehhehehehehehehehehehhe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Hames to wymowa po hiszpańsku a w Kolumbii używa się j. hiszpańskiego więc chyba to prawidłowa wymowa?

1

Na livesports napisali ze Suarez dostał czerwień, o mało zawału nie dostałem

5

Bravo z Ter Stegenem poszli o zakład kto ma lepszy dribling chyba

0

Leeds United, może Championship ale spróbuj powrócić ich do BPL. Kiedyś znakomita ekipa

0

Ballack jeszcze.

3

Kalendarium
|
|
|

1

Hoho ładne lanie Valencia

2

UEFA tu, UEFA tam a UEFA c...a zrobi nam!

2

Zdecydowanie brakuje bramki Lameli, szkoda.

0

Za co? Przecież to liga mistrzów a nie BBVA. W 11 La liga to mógł by sie znaleźć

1

ktoś z realu musiał być

4

W PESIE 06 Borek mówił "oto Deco" i tam inne z oto. Chyba Iwański grał w tą gre

edit" wyżej

0

Zadanie wykonane, 3 punkty! Visca el Barca! Dobranoc.

0

No i piknie! Brawo!

2

Ciekawe gdzie są teraz ci co pisali "pusi" tak z rok temu?

1

mistrz Polski?

6

ah ku....wa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?