barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to BEDZIE manita, tyle miejsca
czo ten real?
0
Coś pieknego, brak słow MAGIA
1
ja pierdziele ILE MIEJSCA JAKI GOL INIETSAAA
2
BEdzie Czerwony Ramos? ;)
0
genialny jest ten James
1
Ta radość Messiego :)
0
Nie powiem emocje u mnie troche siadły po bramce na 2-0 ale jeszcze 2 połowa a tam czekam na Messiego :)
A real w drugiej polowie pierwszej polowy nie istnial, im nawet do pilkarza barcy nie chciało dobiegać
0
Jeśli był to minimalny , kilka cm albo mniej
0
spokojnie, spokojnie ale Iniesta genius!
0
Komentarz usunięty
0
ROBERTO TY KOXIE
0
goooooooooOOOOOOLS U2CG WSDKZXVCWDSXZ
1
oho myslalem ze to problem streama a w tv tez dzwiek zły z obrazem
2
dziwna kamera
0
Nie ogarniam tej wstawki z promo La LIgi, na C+ nie było czegoś takiego
0
Na Camp Nou wszyscy spiewaja hymn a tu tylko głownie tego co śpiewa słychać
1
bez porównania
0
Mirosławski: "Najlepsza liga świata"
Prawde powiedzial
0
Łał Niemcy wygrali drużynówke, przecietne miejsce Polaków, zobaczymy co jutro.
0
Komentarz usunięty
0
Suarez i Neymar jako "napastnicy"
0
Akurat mam W tmobile telefon... Moze skorzystam
0
Pewnie bedzie duzo obladowanie serwerów podczas meczu, nie zdziwie sie nawet jak serwery pójdą. A tak 10 ponad mb/S by sie przydalo
Po za tym ja nigdy nie kupuje premium na el clasico, na necie na zagranicznych streamach za free lepiej hula niz na polskich płatnych
0
Zależy od twojego neta dużo czy będzie ciąć
1
68
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10367811_684478041619371_618116240333201859_n.jpg?oh=5874f9d4b0ee73337e1e0a451e513a4a&oe=56FA55C4
:)
0
Pamiętam! Dzięki za te filmy!
0
Ps4 przyszły rok bedzie tak wypchany exami na konsole sony ze huhu.
Ps Battelfront na Xbox w 720p. To jest nie dopuszczalne aby taka grała była w takiej rozdzielczości w 2015 roku
0
No i mamy odliczanie do El Clasico na stronie!
0
Messi moze odejść z Barcelony. Chce 600 tys. Funtów tygodniowo.
Źródło: sport.pl