0

to BEDZIE manita, tyle miejsca
czo ten real?

0

Coś pieknego, brak słow MAGIA

1

ja pierdziele ILE MIEJSCA JAKI GOL INIETSAAA

2

BEdzie Czerwony Ramos? ;)

0

genialny jest ten James

1

Ta radość Messiego :)

0

Nie powiem emocje u mnie troche siadły po bramce na 2-0 ale jeszcze 2 połowa a tam czekam na Messiego :)
A real w drugiej polowie pierwszej polowy nie istnial, im nawet do pilkarza barcy nie chciało dobiegać

0

Jeśli był to minimalny , kilka cm albo mniej

0

spokojnie, spokojnie ale Iniesta genius!

0

Komentarz usunięty

0

ROBERTO TY KOXIE

0

goooooooooOOOOOOLS U2CG WSDKZXVCWDSXZ

1

oho myslalem ze to problem streama a w tv tez dzwiek zły z obrazem

2

dziwna kamera

0

Nie ogarniam tej wstawki z promo La LIgi, na C+ nie było czegoś takiego

0

Na Camp Nou wszyscy spiewaja hymn a tu tylko głownie tego co śpiewa słychać

1

bez porównania

0

Mirosławski: "Najlepsza liga świata"
Prawde powiedzial

0

Łał Niemcy wygrali drużynówke, przecietne miejsce Polaków, zobaczymy co jutro.

0

Komentarz usunięty

0

Suarez i Neymar jako "napastnicy"

0

Akurat mam W tmobile telefon... Moze skorzystam

0

Pewnie bedzie duzo obladowanie serwerów podczas meczu, nie zdziwie sie nawet jak serwery pójdą. A tak 10 ponad mb/S by sie przydalo
Po za tym ja nigdy nie kupuje premium na el clasico, na necie na zagranicznych streamach za free lepiej hula niz na polskich płatnych

0

Zależy od twojego neta dużo czy będzie ciąć

1

0

Pamiętam! Dzięki za te filmy!

0

Ps4 przyszły rok bedzie tak wypchany exami na konsole sony ze huhu.

Ps Battelfront na Xbox w 720p. To jest nie dopuszczalne aby taka grała była w takiej rozdzielczości w 2015 roku

0

No i mamy odliczanie do El Clasico na stronie!

0

Messi moze odejść z Barcelony. Chce 600 tys. Funtów tygodniowo.



Źródło: sport.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?