barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
messi pierona alemnium
0
Ja myslalem ze to Neymar a to Adriano
5
Nie cieszy mnie Messi dziś, coś w nie sosie jest
1
Zhaparov skoczył 78 metrów i za skok dostał 0 punktów
8
do fap folderu poleci
0
Piekne bramki, piekna gra, piekne kobiety... czego chcieć więcej? :)
VeB!
1
Suarez to nie jest bardzo dobry zawodnik. ~ Perez :)
1
ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYEEEEEEEEEEEEEBAL
0
Czy oni musza w kazdym meczu wspominać o Krychowiaku?
0
Gdyby nie ten upadek Suareza i obroncy to bramki chyba by nie było
0
jak tu sie skupić :)
0
Zadaj pytanie na jakims forum skierowanym w telefony a nie tu
0
Gratulacje dla Szlachtara, szkoda że sie trcohe za pozno obudzili ale i tak godnie zakonczyli ten mecz
0
Szachtar dawać!!!
0
:OO
0
Moenchengladbach 3-0 Sevilla :O
0
Nie ma co nimi się przejmować, niech sobie grają
5
Messi też! Jak wszyscy to wszyscy
0
gramy o 16 ale na CN, damy rade
0
ha, nawet ja na ten kom odpowiedziałem ;)
Miałes racje
0
Bayern zawsze gra dobrze na jesien, czekam na wiosne jak już lige wygraja to wtedy sie zacznie
3
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/12294663_861393087291308_8247710160077445265_n.jpg?oh=8a190122474bff9746920722d2dbb118&oe=56EB6710
0
No i pieknie, kolejna goleada, 6-1 z wicemistrzem Włoch - mega wynik. Szkoda Neymara, szkoda straconej bramki ale nie ma co sie zbytnio martwic. Czekamy teraz na RSSS :)
2
dzieki za spojler... :D
83
Ale klasa Messiego, niesamowita.
0
hahha Adriano goool szkoda ze nie Ney ale 6-0 :D
0
Koleny z Romy co nam skosil zawodnika ale chyba nie tak powaznie jak Rafinhie
1
Juz myslalem ze Nainggolan
1
Manita prosze panstwa!
0
Bez Alvesa na Bayer, Roberto chyba zagra na PO