1

messi pierona alemnium

0

Ja myslalem ze to Neymar a to Adriano

5

Nie cieszy mnie Messi dziś, coś w nie sosie jest

1

Zhaparov skoczył 78 metrów i za skok dostał 0 punktów

8

do fap folderu poleci

0

Piekne bramki, piekna gra, piekne kobiety... czego chcieć więcej? :)



VeB!

1

Suarez to nie jest bardzo dobry zawodnik. ~ Perez :)

1

ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYEEEEEEEEEEEEEBAL

0

Czy oni musza w kazdym meczu wspominać o Krychowiaku?

0

Gdyby nie ten upadek Suareza i obroncy to bramki chyba by nie było

0

jak tu sie skupić :)

0

Zadaj pytanie na jakims forum skierowanym w telefony a nie tu

0

Gratulacje dla Szlachtara, szkoda że sie trcohe za pozno obudzili ale i tak godnie zakonczyli ten mecz

0

Szachtar dawać!!!

0

:OO

0

Moenchengladbach 3-0 Sevilla :O

0

Nie ma co nimi się przejmować, niech sobie grają

5

Messi też! Jak wszyscy to wszyscy

0

gramy o 16 ale na CN, damy rade

0

ha, nawet ja na ten kom odpowiedziałem ;)
Miałes racje

0

Bayern zawsze gra dobrze na jesien, czekam na wiosne jak już lige wygraja to wtedy sie zacznie

0

No i pieknie, kolejna goleada, 6-1 z wicemistrzem Włoch - mega wynik. Szkoda Neymara, szkoda straconej bramki ale nie ma co sie zbytnio martwic. Czekamy teraz na RSSS :)

2

dzieki za spojler... :D

83

Ale klasa Messiego, niesamowita.

0

hahha Adriano goool szkoda ze nie Ney ale 6-0 :D

0

Koleny z Romy co nam skosil zawodnika ale chyba nie tak powaznie jak Rafinhie

1

Juz myslalem ze Nainggolan

1

Manita prosze panstwa!

0

Bez Alvesa na Bayer, Roberto chyba zagra na PO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?