0

Czo ten crackitic

0

Czemu, pierwsze miejsce stracimy?

2

Messi ładny gest

1

Nie narzekajcie tak, gramy składem nie najlepszym, remis To będzie dobry wynik

1

Goooool chciarito

0

Messi jeszcze 8 bramek i można kończyć

0

MESSSI GOOOOOMESISISIS

0

Samper znakomicie na razie

0

Ładnie Messi i Sandro

0

Mats!!!

0

PrayForMalmo
Hala Cristiano

2

BBC>Msn

40 bramek BBC przy 44 Msn z czego bbc zagrało o 1000 minut mniej

0

jak wszystkie angielskie ekipy

0

Dziś musi być jakiś dzień rzutu wolnego ze cr11 trafił. wow.

1

Uwaga, uwaga!!

Jutrzejszy mecz Bayer-Barcelona bedzie transmitowany w telewizji ZDF. Jest to dobra wiadomość m.in. dla posiadaczy Cyfrowego Polsatu!

ps jesli juz była taka informacja to przepraszam

10

W sobotę to nie ma innej godziny niż 16? Tak wiem że ostatnio był mecz o 20-30

0

no tak w Barcelonie remis to porazka

0

Na ronaldo.

0

0

I TAK tam uefalona znowu była ;)

0

1 gorszy mecz i kryzys, szczyt hipokryzji WTF??

0

jeszcze real tam pojedzie, spokojnie...

0

po tym meczu z realem b tak?

0

Gramy dalej, nie bedziemy ciagle wszystkich gromić, przewaga nadal jest

VEB!!!

0

no i wykonczyl klasa :D

0

Kto był taki madry i pisał ze wygramy 5-0 z Valencia na wyjezdzie?

3

Messi pieknie kreci juz

0

Samper na ławce, to cieszy :)

0

PatrykW

głos oddany ;)

0

Czo ten Bayern dzisiaj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?