barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czo ten crackitic
0
Czemu, pierwsze miejsce stracimy?
2
Messi ładny gest
1
Nie narzekajcie tak, gramy składem nie najlepszym, remis To będzie dobry wynik
1
Goooool chciarito
0
Messi jeszcze 8 bramek i można kończyć
0
MESSSI GOOOOOMESISISIS
0
Samper znakomicie na razie
0
Ładnie Messi i Sandro
0
Mats!!!
0
PrayForMalmo
Hala Cristiano
2
BBC>Msn
40 bramek BBC przy 44 Msn z czego bbc zagrało o 1000 minut mniej
0
jak wszystkie angielskie ekipy
0
Dziś musi być jakiś dzień rzutu wolnego ze cr11 trafił. wow.
1
Uwaga, uwaga!!
Jutrzejszy mecz Bayer-Barcelona bedzie transmitowany w telewizji ZDF. Jest to dobra wiadomość m.in. dla posiadaczy Cyfrowego Polsatu!
ps jesli juz była taka informacja to przepraszam
10
W sobotę to nie ma innej godziny niż 16? Tak wiem że ostatnio był mecz o 20-30
0
no tak w Barcelonie remis to porazka
0
Na ronaldo.
0
0
I TAK tam uefalona znowu była ;)
0
1 gorszy mecz i kryzys, szczyt hipokryzji WTF??
0
jeszcze real tam pojedzie, spokojnie...
0
po tym meczu z realem b tak?
0
Gramy dalej, nie bedziemy ciagle wszystkich gromić, przewaga nadal jest
VEB!!!
0
no i wykonczyl klasa :D
0
Kto był taki madry i pisał ze wygramy 5-0 z Valencia na wyjezdzie?
3
Messi pieknie kreci juz
0
Samper na ławce, to cieszy :)
0
PatrykW
głos oddany ;)
0
Czo ten Bayern dzisiaj?