barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczęśliwego Nowego Roku! :)
8
Jak nie strzela tej pierwszej bramki to ogolnie czesto jest tu paranoja :v
3
prosze :D
0
Mój wynik przed meczem okazał sie trafny, chyba czesciej bede obstawial przed spotkaniem ;D
0
Teraz koncert grają, epicko :D
0
Tego nie da sie opisać, to trzeba widzieć
ps. gralem dzisiaj w fifie ten mecz i skonczyl sie na 4-0 i 2 trafieniach Suareza
2
sedzia no, akcja szła..
0
co tu sie dzieje...
0
ładny pass Raktic
0
hahahahahaah
20
Messi ty tam nie wchodź pod tego Adana
0
ah cholercia, teraz zaczalem ogladac 2 polowe a tu juz 3-0, fajnie ze Luis strzelil ;)
0
Liczy :)
0
No nieźle
1
ajajaja ale kat nie zły
0
ok dzieki :)
0
Ta bramka samobojcza bedzie sie liczyc do rekordu tych bramek?
0
Nie
1
Brawo Lajonel, przyda sie mu ta bramka
0
JEA!!!
0
Petru z żółtą kartką
0
Terry byłby dumny
0
HAHAHHAHAHA XDDDD DJAHAHAHAHHA
0
w du j....
0
xd
0
ronaldo pszynajmniej szczelil rsssss a ei to cp om
0
lel
0
Fajnie te plakietki wygladaja
2
A co tam, obstawiam 4-0 :D
53
A ja żeby Liverpool :(