1

Szczęśliwego Nowego Roku! :)

8

Jak nie strzela tej pierwszej bramki to ogolnie czesto jest tu paranoja :v

3


prosze :D

0

Mój wynik przed meczem okazał sie trafny, chyba czesciej bede obstawial przed spotkaniem ;D

0

Teraz koncert grają, epicko :D

0

Tego nie da sie opisać, to trzeba widzieć

ps. gralem dzisiaj w fifie ten mecz i skonczyl sie na 4-0 i 2 trafieniach Suareza

2

sedzia no, akcja szła..

0

co tu sie dzieje...

0

ładny pass Raktic

0

hahahahahaah

20

Messi ty tam nie wchodź pod tego Adana

0

ah cholercia, teraz zaczalem ogladac 2 polowe a tu juz 3-0, fajnie ze Luis strzelil ;)

0

Liczy :)

0

No nieźle

1

ajajaja ale kat nie zły

0

ok dzieki :)

0

Ta bramka samobojcza bedzie sie liczyc do rekordu tych bramek?

0

Nie

1

Brawo Lajonel, przyda sie mu ta bramka

0

JEA!!!

0

Petru z żółtą kartką

0

Terry byłby dumny

0

HAHAHHAHAHA XDDDD DJAHAHAHAHHA

0

w du j....

0

xd

0

ronaldo pszynajmniej szczelil rsssss a ei to cp om

0

lel

0

Fajnie te plakietki wygladaja

2

A co tam, obstawiam 4-0 :D

53

A ja żeby Liverpool :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?